ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cataloniec94 to jutro dopiero
1
Akurat jak poszedłem srać
3
Szpaku z milą powinni wszystkie mecze komentować, najlepszy duet
4
Szpaku poprawia kogoś xd incepcja
5
Tego łysego obrońcę z Serbii to chyba wypuścili z zoo na turniej specjalnie, ciekawe czy umie pisać
5
XDD szpaku.
0
W lidze by karny był dla realu
0
@wasacz z barca fenemi by wygrała polska u12 o ile taka istnieje
0
Kibicuję Serbom
6
Oj mental by chyba zajebał tego coste xd
0
Zaczynamy marsz Mentala po mś
0
Ale sieknal Xd a my z krychy się śmialiśmy
0
Gruby szybko pod tlen
1
Wykończenie kanadyjczykow to jakiś żart
0
@Kazragore głupszych niż polaczki nie ma
0
Onana whats my name onanana
0
@agaFCB dobre aga
0
Kanada, USA, niemcy cisną na maxa w pierwszych połowach i już sił im brakuje, a my na spokojnie bez ciśnienia w grupie trzymamy siły na 1/8 z francuzami
2
De Bruyne to dzisiaj z piłką wygląda jak krychowiak
4
Polską taktykę zastosowali i jest brameczka
1
Iwanski ty premii na pewno nie dostaniesz
1
Ten Iwański na majku mnie niszczy psychicznie, jeszcze ten drugi trep do pary
0
Brawo tibo, najlepszy bramkarz świata
2
Kanada z przodu ma gwiazdy zachodnich lig a z tyłu ekstraklasa xd
0
Trzymam kciuki za benelux
6
Panowie już starczy, oni już naprawdę nie żyją
0
@FCBparasiempre faktycznie dzięki
1
To teraz oby Hiszpania nie dala dupy z Costabrawą
0
Największe zwycięstwo polakow na mundialu stało się faktem
1
Deutschland uber alles piękna gra i zasłużone prowadzenie