0

@Cataloniec94 to jutro dopiero

1

Akurat jak poszedłem srać

3

Szpaku z milą powinni wszystkie mecze komentować, najlepszy duet

4

Szpaku poprawia kogoś xd incepcja

5

Tego łysego obrońcę z Serbii to chyba wypuścili z zoo na turniej specjalnie, ciekawe czy umie pisać

5

XDD szpaku.

0

W lidze by karny był dla realu

0

@wasacz z barca fenemi by wygrała polska u12 o ile taka istnieje

0

Kibicuję Serbom

6

Oj mental by chyba zajebał tego coste xd

0

Zaczynamy marsz Mentala po mś

0

Ale sieknal Xd a my z krychy się śmialiśmy

0

Gruby szybko pod tlen

1

Wykończenie kanadyjczykow to jakiś żart

0

@Kazragore głupszych niż polaczki nie ma

0

Onana whats my name onanana

0

@agaFCB dobre aga

0

Kanada, USA, niemcy cisną na maxa w pierwszych połowach i już sił im brakuje, a my na spokojnie bez ciśnienia w grupie trzymamy siły na 1/8 z francuzami

2

De Bruyne to dzisiaj z piłką wygląda jak krychowiak

4

Polską taktykę zastosowali i jest brameczka

1

Iwanski ty premii na pewno nie dostaniesz

1

Ten Iwański na majku mnie niszczy psychicznie, jeszcze ten drugi trep do pary

0

Brawo tibo, najlepszy bramkarz świata

2

Kanada z przodu ma gwiazdy zachodnich lig a z tyłu ekstraklasa xd

0

Trzymam kciuki za benelux

6

Panowie już starczy, oni już naprawdę nie żyją

0

@FCBparasiempre faktycznie dzięki

1

To teraz oby Hiszpania nie dala dupy z Costabrawą

0

Największe zwycięstwo polakow na mundialu stało się faktem

1

Deutschland uber alles piękna gra i zasłużone prowadzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?