2

W środę żegnamy messiego, vamos polin

2

@Faro popłaca tylko musisz mieć za trenera Michniewicza

0

@IronSanHybrid no tragicznie zagrał

0

Co ten mapembe wyrabia, a griezman jaka piła

2

Szkoda ze nie weszło

1

Haha komentator już tak coś nie krzyczy

0

Kounde jest tak elektryczny że głowa mała

0

Serio nie mają lepszego napastnika tylko thuram z myszemblabla

1

@martin3131 najlepsza defensywa grała o 14

0

Oho griz wykończenie jak w Barcy

0

Kosowski chyba zażenowany stronniczością tego typa drugiego

3

Giroud haha nie w te stronę mordo

0

Marciniak jak się opalił w tym katarze xd może niedługo o obywatelstwo francuskie się ubiegać

3

@wasacz my z pierwszego wychodzimy i zagramy z australia

0

@Emhyr firpo wtedy zyciowke zagrał na środku xd

0

Słuszna decyzja Marciniaka

1

@Klaudiaa8 tylko coś za szybko biegają i podają

1

@PatrychoO poczekaj zaraz dojdzie do tej grupy Francja lub dania, a wieczorem może meksyk

6

Ale poszedł bombel nasz kapitan

2

Można se wyobrazić w tym meczu że polacy w piłkę potrafią grać bo dunczycy mają takie stroje podobne

0

Marciniak po meczu polski pewnie zadowolony, ciekawe co w tej ekstazie odpierdzieli

0

Dobrze że sędzia się mylil w dwie strony bo kesza za tego łokcia powinien wylecieć z drugą żółtą, ogólnie gość dzisiaj był bliski żeby wszystko spieprzyć, najsłabszy zawodnik w tym meczu

1

Arabia jak kanada, fajna szybka gra piłka ale gorzej ze strzałami

0

W końcu nie zagramy meczu o honor na mś

0

Brawo bereszynski

2

Zdjął milika taktyk i wszystkie górne piłki przegrywamy

2

Jak mamy takich gości jak kesz spolszczać to se darujmy serio

0

@MRSCHRONIC ciekawe czy nerki ma obie

9

@xVENUMx i lewus

6

Ziomek bez zębów miał kasę na mundial w katarze ale nie na dentystę XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?