ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W środę żegnamy messiego, vamos polin
2
@Faro popłaca tylko musisz mieć za trenera Michniewicza
0
@IronSanHybrid no tragicznie zagrał
0
Co ten mapembe wyrabia, a griezman jaka piła
2
Szkoda ze nie weszło
1
Haha komentator już tak coś nie krzyczy
0
Kounde jest tak elektryczny że głowa mała
0
Serio nie mają lepszego napastnika tylko thuram z myszemblabla
1
@martin3131 najlepsza defensywa grała o 14
0
Oho griz wykończenie jak w Barcy
0
Kosowski chyba zażenowany stronniczością tego typa drugiego
3
Giroud haha nie w te stronę mordo
0
Marciniak jak się opalił w tym katarze xd może niedługo o obywatelstwo francuskie się ubiegać
3
@wasacz my z pierwszego wychodzimy i zagramy z australia
0
@Emhyr firpo wtedy zyciowke zagrał na środku xd
0
Słuszna decyzja Marciniaka
1
@Klaudiaa8 tylko coś za szybko biegają i podają
1
@PatrychoO poczekaj zaraz dojdzie do tej grupy Francja lub dania, a wieczorem może meksyk
6
Ale poszedł bombel nasz kapitan
2
Można se wyobrazić w tym meczu że polacy w piłkę potrafią grać bo dunczycy mają takie stroje podobne
0
Marciniak po meczu polski pewnie zadowolony, ciekawe co w tej ekstazie odpierdzieli
0
Dobrze że sędzia się mylil w dwie strony bo kesza za tego łokcia powinien wylecieć z drugą żółtą, ogólnie gość dzisiaj był bliski żeby wszystko spieprzyć, najsłabszy zawodnik w tym meczu
1
Arabia jak kanada, fajna szybka gra piłka ale gorzej ze strzałami
0
W końcu nie zagramy meczu o honor na mś
0
Brawo bereszynski
2
Zdjął milika taktyk i wszystkie górne piłki przegrywamy
2
Jak mamy takich gości jak kesz spolszczać to se darujmy serio
0
@MRSCHRONIC ciekawe czy nerki ma obie
9
@xVENUMx i lewus
6
Ziomek bez zębów miał kasę na mundial w katarze ale nie na dentystę XD