ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 a ja bo lubię ich pochodzenie
0
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 dokładnie, nasi prawdziwi bracia słowianie
0
Teraz wszyscy w myślach: lewy czemu w ten róg nie strzelałeś xd
0
Uwaga zaraz Löwy będzie strzelał
0
@Chaoss no klepią z nimi jak chcą, ale pamiętajmy ze z Japonią to i polska wygrała w rosji
13
@HighestInTheRoom powinni grać z przymrużonymi oczami żeby było sprawiedliwie
0
Bielik się chyba nie nadaje do profesjonalnego grania, szkoda bo to dobry piłkarz
5
@Deeespacito trzeba pomalować naszych chłopaków czarną farbą
3
Fajnie mbappe wygląda na tym lewym skrzydle, tak jak kiedyś grał, na dziewiątce to jedynie z szybkości może korzystać
0
Komentarz usunięty
1
@barcelonaLM co oni poczną bez takiego kibica z cebulandii
1
Żiru kot.
17
Podoba mi się ten blondyn z siódemką na plecach z francji, może by w Barcy się przydał
0
Pierwszy mecz i odpadamy z turnieju, tego jeszcze nie było
0
Qrwa jaki mierny ten Zalewski, on serio w romie gra
2
Beres na luzie z Lozano na szybkość XD
0
Dejcie tlenu dla Gliksona
8
Papa martino jak zmężniał w tym meksyku
0
@Shear007 szkoda, w końcu coś tu się zaczęło dziać dobrego za ich rządów
0
@norbi77 skończyłem oglądać na 8 sezonie
0
@P33ck może szybciej od gotówki ogarnie polskj
4
@P33ck dawać go za Czesława
8
@Mixtape kibice Barcy muszą poczekać do czwartku
0
@FioletoweOczy niby gardzisz a w nicku fiolet, oj chyba kapitan podszywka musi się tobą zająć
2
@głardiola równa forma od lat
1
Jednak piłka potrafi jeszcze uszczęśliwić człowieka czasem
0
Na betclicu jeszcze kurs Meksyk -1 5,40, łapcie bo szybko spada
1
@Przemek2323 podobno przy okazji zablokuje Ci możliwość pisania na la rambli
2
Tam by się przydał