1

@MesQueUnClub96 a ja bo lubię ich pochodzenie

0

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 dokładnie, nasi prawdziwi bracia słowianie

0

Teraz wszyscy w myślach: lewy czemu w ten róg nie strzelałeś xd

0

Uwaga zaraz Löwy będzie strzelał

0

@Chaoss no klepią z nimi jak chcą, ale pamiętajmy ze z Japonią to i polska wygrała w rosji

13

@HighestInTheRoom powinni grać z przymrużonymi oczami żeby było sprawiedliwie

0

Bielik się chyba nie nadaje do profesjonalnego grania, szkoda bo to dobry piłkarz

5

@Deeespacito trzeba pomalować naszych chłopaków czarną farbą

3

Fajnie mbappe wygląda na tym lewym skrzydle, tak jak kiedyś grał, na dziewiątce to jedynie z szybkości może korzystać

0

Komentarz usunięty

1

@barcelonaLM co oni poczną bez takiego kibica z cebulandii

1

Żiru kot.

17

Podoba mi się ten blondyn z siódemką na plecach z francji, może by w Barcy się przydał

0

Pierwszy mecz i odpadamy z turnieju, tego jeszcze nie było

0

Qrwa jaki mierny ten Zalewski, on serio w romie gra

2

Beres na luzie z Lozano na szybkość XD

0

Dejcie tlenu dla Gliksona

8

Papa martino jak zmężniał w tym meksyku

0

@Shear007 szkoda, w końcu coś tu się zaczęło dziać dobrego za ich rządów

0

@norbi77 skończyłem oglądać na 8 sezonie

0

@P33ck może szybciej od gotówki ogarnie polskj

4

@P33ck dawać go za Czesława

8

@Mixtape kibice Barcy muszą poczekać do czwartku

0

@FioletoweOczy niby gardzisz a w nicku fiolet, oj chyba kapitan podszywka musi się tobą zająć

2

@głardiola równa forma od lat

1

Jednak piłka potrafi jeszcze uszczęśliwić człowieka czasem

0

Na betclicu jeszcze kurs Meksyk -1 5,40, łapcie bo szybko spada

1

@Przemek2323 podobno przy okazji zablokuje Ci możliwość pisania na la rambli

2

Tam by się przydał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?