1

Dania czarny koń hehe

0

@roberto1212 Węgrzyn i ten fanboy żółwia

1

Golden boy opluty

4

Ciekawe czy w Arabii i Meksyku też mieli takie przedmeczowe dylematy

0

@Kapitan hawk wujek donald komu dziś kibicuje?

12

Mam nadzieję że dziś Leo zmobilizuje kolegów tak samo jak zrobił to w Rzymie, Liverpoolu i Lizbonie

12

Messi niech lepiej uważa żeby orzełka nie podeptał bo Ajtuj Szpilka wymierzy sprawiedliwość

0

@FabregasOnlyInMyHeart mordo on ma zaraz 5 dych na karku

0

@masq mało masz sklepów internetowych? Znalezienie fantów legii to chyba nie jest duży problem, wystarczy wpisać w google "koszulki legia Warszawa"

0

@AmigoBlancos oby przełożyło się to na ligę i awans do ligi europy

7

Węgrzyn jaki rozgadany, chyba se golnął w przerwie

0

Fajnie te stany wyglądają, ale ciekawe czy znowu nie siądą w drugiej połowie jak z walią

0

Serio będzie podzielony ekran i dwa mecze naraz xd myślałem że będą się przełączać co ciekawsze akcje

0

Haha karny a mental już ławę grzeje

3

Po żelu przeszło ale jest

1

@AmigoBlancos śmietankowy Nostradamus

0

W głębi rosji temperatury dochodzą do -40 stopni, jak tam można żyć

0

Komentator dobrą czutkę miał

0

Ech co ta ghana robi

2

Oni w azji wszyscy mają nakaz noszenia tej samej fryzury?

1

Brawo Chorwacja

20

Jprdl wystarczyło chociaż zremisować z kostaryka.. czasem aż się wierzyć nie chce w te wyniki

0

@mekston masz rację

0

@Kgorecki2500 nawet jak przegrają to potem wygrają wysoko z kostaryka i pograne

0

Jak można z takimi lamusami przegrać jak ta kostaryka..

0

Ech a miało być tak pięknie i auf wiedersehen

0

Dramat jaka kaszana, może niech te dojcze jednak awansują

1

@chavez wow szacunek że mu wybaczasz

0

Japonia nie spieprzcie tego

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?