ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dania czarny koń hehe
0
@roberto1212 Węgrzyn i ten fanboy żółwia
1
Golden boy opluty
4
Ciekawe czy w Arabii i Meksyku też mieli takie przedmeczowe dylematy
0
@Kapitan hawk wujek donald komu dziś kibicuje?
12
Mam nadzieję że dziś Leo zmobilizuje kolegów tak samo jak zrobił to w Rzymie, Liverpoolu i Lizbonie
12
Messi niech lepiej uważa żeby orzełka nie podeptał bo Ajtuj Szpilka wymierzy sprawiedliwość
0
@FabregasOnlyInMyHeart mordo on ma zaraz 5 dych na karku
0
@masq mało masz sklepów internetowych? Znalezienie fantów legii to chyba nie jest duży problem, wystarczy wpisać w google "koszulki legia Warszawa"
0
@AmigoBlancos oby przełożyło się to na ligę i awans do ligi europy
7
Węgrzyn jaki rozgadany, chyba se golnął w przerwie
0
Fajnie te stany wyglądają, ale ciekawe czy znowu nie siądą w drugiej połowie jak z walią
0
Serio będzie podzielony ekran i dwa mecze naraz xd myślałem że będą się przełączać co ciekawsze akcje
0
Haha karny a mental już ławę grzeje
3
Po żelu przeszło ale jest
1
@AmigoBlancos śmietankowy Nostradamus
0
W głębi rosji temperatury dochodzą do -40 stopni, jak tam można żyć
0
Komentator dobrą czutkę miał
0
Ech co ta ghana robi
2
Oni w azji wszyscy mają nakaz noszenia tej samej fryzury?
1
Brawo Chorwacja
20
Jprdl wystarczyło chociaż zremisować z kostaryka.. czasem aż się wierzyć nie chce w te wyniki
0
@mekston masz rację
0
@Kgorecki2500 nawet jak przegrają to potem wygrają wysoko z kostaryka i pograne
0
Jak można z takimi lamusami przegrać jak ta kostaryka..
0
Ech a miało być tak pięknie i auf wiedersehen
0
Dramat jaka kaszana, może niech te dojcze jednak awansują
1
@chavez wow szacunek że mu wybaczasz
0
Japonia nie spieprzcie tego
0
Komentarz usunięty