0

Ale poczarował beres

0

@Barca1992 kilku Węgrów się znajdzie

8

Makelele boży.

2

Za 5 lat to rumuny będą nam śpiewać ze się nie myjemy, jak nas wyprzedza gospodarczo

5

@Hosh na pan to możesz ty mu mówić jak lubisz się płaszczyć przed internetowymi znawcami

0

@Mario96w czekamy na ciebie

1

@Kamiloza91 na argentyne wystarczy pierwsza lepsza europejska drużyna

4

Ciekawe ile don corleone wypił dziś, i ile oglądał tvn24

2

Ten alvarez to do jakiegoś klubu do pierwszej jedenastki a nie grzać ławę w city

0

Dzisiaj Messi pakuje walizy

0

Co myślicie o powrocie Brzęczka do kadry na eliminacje ME

0

Iwanski mam nadzieję że odpadasz z komentowania po tym meczu

0

@mkord ta, trochę..

1

Ale wjebał przypadkiem xd jak to wpadło

0

Baczewski bardzo dobra whisky

0

Piękna akcja.

0

Naprzód nasi bracia amerykanie, po zwycięstwo

0

@Nano22 każdy post przemka112

0

Dobry ten meczyk był, dobra piłka i dobre dymy

0

@Bobo25 kobiety tego nie zrozumieją

1

Xhaka podobny do soldicia

0

Brawo Serbia JAZDAAAA

0

W kamerunie jakaś podróbka kounde gra

2

@DaPidejpi pięknie to uderzył

5

Węgrzyn za ziomka przeprasza XD

2

@norbi77 oni nie reagują bo to neymar jechał, pewnie udaje

0

@okiemtypera_lucaxx95 i odpada z australia (:

2

@Hartge ale porównanie dojebałeś xd

2

Gimenez odpalony

1

Grubego karma dosięgła za tą rękę z ghana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?