ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale poczarował beres
0
@Barca1992 kilku Węgrów się znajdzie
8
Makelele boży.
2
Za 5 lat to rumuny będą nam śpiewać ze się nie myjemy, jak nas wyprzedza gospodarczo
5
@Hosh na pan to możesz ty mu mówić jak lubisz się płaszczyć przed internetowymi znawcami
0
@Mario96w czekamy na ciebie
1
@Kamiloza91 na argentyne wystarczy pierwsza lepsza europejska drużyna
4
Ciekawe ile don corleone wypił dziś, i ile oglądał tvn24
2
Ten alvarez to do jakiegoś klubu do pierwszej jedenastki a nie grzać ławę w city
0
Dzisiaj Messi pakuje walizy
0
Co myślicie o powrocie Brzęczka do kadry na eliminacje ME
0
Iwanski mam nadzieję że odpadasz z komentowania po tym meczu
0
@mkord ta, trochę..
1
Ale wjebał przypadkiem xd jak to wpadło
0
Baczewski bardzo dobra whisky
0
Piękna akcja.
0
Naprzód nasi bracia amerykanie, po zwycięstwo
0
@Nano22 każdy post przemka112
0
Dobry ten meczyk był, dobra piłka i dobre dymy
0
@Bobo25 kobiety tego nie zrozumieją
1
Xhaka podobny do soldicia
0
Brawo Serbia JAZDAAAA
0
W kamerunie jakaś podróbka kounde gra
2
@DaPidejpi pięknie to uderzył
5
Węgrzyn za ziomka przeprasza XD
2
@norbi77 oni nie reagują bo to neymar jechał, pewnie udaje
0
@okiemtypera_lucaxx95 i odpada z australia (:
2
@Hartge ale porównanie dojebałeś xd
2
Gimenez odpalony
1
Grubego karma dosięgła za tą rękę z ghana