ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AllBundy wartościowe śniadanie
1
W TOP7 Serie A same wielkie firmy
0
@Cule1234 chyba dla Darka by dwójka się pojawiła w rekordzie
1
@Peszko07 no słychać tam paru debili faktycznie, ale tak się miesza to z buczeniem zwykłym że nawet nie wiadomo by było kto to robił
1
Konkretny skład Polski, myślę że powalczymy o pofinał, w grupie typuje 7 punktów
2
@Kessie bytom Piłsudskiego
2
Szkoda że lamusy z San Sebastian nie stracili gola na 2 2 XD takie gówno grać w przewadze 11 na 9
1
Sevilla w dziewięciu w 34 minucie xd
0
No po Pique to widać że razem z busim ciężko na siłce trenują xd. Klata okazała dla jego.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@GeraltzKatalonii piłkarzyki to chyba w ogóle wstydu nie mają, a lewy im starszy tym więcej takich durnych gestów
1
Pedri to ma 40 pace'a
1
Frajer jeszcze zdziwiony
0
Dobra lewak nie pajacuj bo się zachowałeś jak junior
3
Sztanga już powinien być zmieniony w tym momencie
0
Sędziowie w piłce są jak politycy, w kółko robią jakieś przekręty i nigdy za to nie odpowiedzą
0
Faul jak chuj ale gramy dalej xd zajebista jest ta liga
1
Lata mijają a dalej te dwa fajfusy po straconym golu lecą do sędziego XD
1
Buskets się porusza jak npc
0
@Batys u którego buka jest kurs powyżej 10,5
0
@FcBarcelonaFanMSN i po rusku będzie gadać w szatni
0
Ale śmiga ta maszyna Valverde, przydałby się tam jeszcze jakiś napastnik konkretny
1
Brama Zielińskiego, szkoda że ostatnio mało gra
0
@FanBarcy22 zgadza się
2
Świecicki ty kondomie madrycki
2
@DonCarletto Sergio Ramos za brak czerwonej kartki przez całą karierę
0
@koziar przecież rosjanie już nie mają amunicji do karabinów a co dopiero czołgi, mówili dziś na tvnie
1
@hayek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Uwielbiam rosyjską muzykę
0
Ale zajebiste losowanie, będą dobre meczyki