0

@AllBundy wartościowe śniadanie

1

W TOP7 Serie A same wielkie firmy

0

@Cule1234 chyba dla Darka by dwójka się pojawiła w rekordzie

1

@Peszko07 no słychać tam paru debili faktycznie, ale tak się miesza to z buczeniem zwykłym że nawet nie wiadomo by było kto to robił

1

Konkretny skład Polski, myślę że powalczymy o pofinał, w grupie typuje 7 punktów

2

@Kessie bytom Piłsudskiego

2

Szkoda że lamusy z San Sebastian nie stracili gola na 2 2 XD takie gówno grać w przewadze 11 na 9

1

Sevilla w dziewięciu w 34 minucie xd

0

No po Pique to widać że razem z busim ciężko na siłce trenują xd. Klata okazała dla jego.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GeraltzKatalonii piłkarzyki to chyba w ogóle wstydu nie mają, a lewy im starszy tym więcej takich durnych gestów

1

Pedri to ma 40 pace'a

1

Frajer jeszcze zdziwiony

0

Dobra lewak nie pajacuj bo się zachowałeś jak junior

3

Sztanga już powinien być zmieniony w tym momencie

0

Sędziowie w piłce są jak politycy, w kółko robią jakieś przekręty i nigdy za to nie odpowiedzą

0

Faul jak chuj ale gramy dalej xd zajebista jest ta liga

1

Lata mijają a dalej te dwa fajfusy po straconym golu lecą do sędziego XD

1

Buskets się porusza jak npc

0

@Batys u którego buka jest kurs powyżej 10,5

0

@FcBarcelonaFanMSN i po rusku będzie gadać w szatni

0

Ale śmiga ta maszyna Valverde, przydałby się tam jeszcze jakiś napastnik konkretny

1

Brama Zielińskiego, szkoda że ostatnio mało gra

0

@FanBarcy22 zgadza się

2

Świecicki ty kondomie madrycki

2

@DonCarletto Sergio Ramos za brak czerwonej kartki przez całą karierę

0

@koziar przecież rosjanie już nie mają amunicji do karabinów a co dopiero czołgi, mówili dziś na tvnie

1

@hayek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Uwielbiam rosyjską muzykę

0

Ale zajebiste losowanie, będą dobre meczyki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?