ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam fleszbeki z narodowego, może wyjątkowo zagramy karne żeby osa poćwiczyła przed finałem
1
Nawet niezły strzał jak na niego
3
Co za geniusz XDD przecież pedri jest taki wolny że i tak by do tyłu grał ta akcje
0
Ja pierdole......
1
Weź zdejmuj tego gaviego Xavier bo chlop w 16 minucie już na miękkich nogach biega
0
Spokojnie, zaraz się rozkręci
2
Dobra starczy tej piłki na wysokim poziomie, odpalamy xavismo
1
Gratulacje @HighestInTheRoom
7
Pszny gryl obraża mnie konon
2
Jako prawdziwy Ślązak, dziś oczywiście całym sercem za Legią
0
Oby rakow też czerwien dostał zaraz bo nie da się oglądać tego gówna, może coś się ruszy wtedy
0
Lasyk ziomek z Bytomia sypie kartkami jak zawsze xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ino człowiek z roboty wyloz i od razu głowa przestała boleć
7
Czarnuchy(Tenebrionoidea) – nadrodzina owadów z rzędu chrząszczy, podrzędu wielożernych i serii (infrarzędu) Cucujiformia. Zróżnicowana pod względem biologii i morfologii. Obejmuje około 34 tysięcy opisanych gatunków.
0
Konkretny meczyk się szykuje wieczorem w PL
2
@Lionel_Messi10 nie co, tylko ktorzy
0
Skorupski odpalony dziś
1
Piękny karniaczek arka xd niczym lewus na mundialu
2
Zaraz na tvn7 film lucy, warto obejrzeć bo Scarlett wygląda w nim zajebiscie
0
Piękny to był mecz, kwintesencja drugiej najlepszej ligi świata po ekstraklasie
1
@ChampionLW nieważne xd
1
Taka mieliscie beke w 15 minucie a teraz cichutko siedzicie hehe
0
Ale nas drukarz przekręcił
5
@Lionel_Messi10 jaki ty jesteś dziecinny chłopie
0
Idziemy po comeback coys
1
@Derean e tam, Barca już mnie przyzwyczajała latami do kompromitacji
2
Wspaniale być kibicem Tottenhamu hehe
0
Cuda w meczu psg się dzieją
0
Zaraz mi łeb pęknie od tej trąbki czy co to tam jest, wuwuzela jakaś