0

@masq Messi w lm już od lat nie dojeżdżał, za duża intensywność

0

Brawo szyneczki

0

@RafiVeB i na środku kolejny emeryt xd

1

Przynajmniej już wiadomo na czym stoimy, będzie można się zająć innymi grajkami

2

@Criss18Barca laporta widać myśli w przeciwieństwie do niektórych tutaj

0

@HypeR faktycznie większość to araby, nie zwróciłem uwagi

0

Zobaczcie jak się ludzie spłakali pod ostatnim postem barcy na fb

1

Chore to wszystko

2

@Szmulek chusteczki ci podać?

1

Dlatego trzeba chodzić na ekstraklase, tam nie grają dla pieniędzy ale z pasji i dla fanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Dobra, pl wygrała w siatkę, można wejść na fb poczytać komentarze o tym że powinni więcej zarabiać niż kopacze

4

Leo może jednak polskie Miami, Arka czeka

0

Co to za bliźniak ołłowskiego wywiad prowadzi

1

Możecie już.

2

@gumaz ogłosi zostanie merem Lwowa, slava ukraini

0

To co finał baraży puszcza vs nieciecza xd

5

Baj baj wisełko

0

Oj wisła wisła..

1

No to czas na wisła-puszcza, ostatnie podrygi wielkiej piłki

0

Wrzuć na luz wakacje są tuż tuż

0

@kynio302 ty to napisałeś

15

@tomek8756 po prostu bał się dzikusów tolerancyjnych, już pokazali co potrafią na spontanicznych marszach sióstr

0

@MESSIah16 widzisz kolego, to nie do końca tak wygląda

0

Ter stegen ręce z drewna dziś

0

Poopki pękły na bambie

0

Życzę wam miłej niedzieli

5

Jak ja to mówię, cierpliwy to i kamień ugotuje

0

Mogłaby taka gala być raz w roku

1

Poszedł jak alanik hehe

3

Akurat jak poszedłem lać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?