ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Messi w lm już od lat nie dojeżdżał, za duża intensywność
0
Brawo szyneczki
0
@RafiVeB i na środku kolejny emeryt xd
1
Przynajmniej już wiadomo na czym stoimy, będzie można się zająć innymi grajkami
2
@Criss18Barca laporta widać myśli w przeciwieństwie do niektórych tutaj
0
@HypeR faktycznie większość to araby, nie zwróciłem uwagi
0
Zobaczcie jak się ludzie spłakali pod ostatnim postem barcy na fb
1
Chore to wszystko
2
@Szmulek chusteczki ci podać?
1
Dlatego trzeba chodzić na ekstraklase, tam nie grają dla pieniędzy ale z pasji i dla fanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Dobra, pl wygrała w siatkę, można wejść na fb poczytać komentarze o tym że powinni więcej zarabiać niż kopacze
4
Leo może jednak polskie Miami, Arka czeka
0
Co to za bliźniak ołłowskiego wywiad prowadzi
1
Możecie już.
2
@gumaz ogłosi zostanie merem Lwowa, slava ukraini
0
To co finał baraży puszcza vs nieciecza xd
5
Baj baj wisełko
0
Oj wisła wisła..
1
No to czas na wisła-puszcza, ostatnie podrygi wielkiej piłki
0
Wrzuć na luz wakacje są tuż tuż
0
@kynio302 ty to napisałeś
15
@tomek8756 po prostu bał się dzikusów tolerancyjnych, już pokazali co potrafią na spontanicznych marszach sióstr
0
@MESSIah16 widzisz kolego, to nie do końca tak wygląda
0
Ter stegen ręce z drewna dziś
0
Poopki pękły na bambie
0
Życzę wam miłej niedzieli
5
Jak ja to mówię, cierpliwy to i kamień ugotuje
0
Mogłaby taka gala być raz w roku
1
Poszedł jak alanik hehe
3
Akurat jak poszedłem lać