0

Wygrajmy tak ze10:0... niech Pep zobaczy motywacje to może zostanie:D

0

Dobrze... bo takie imprezy zawsze nowe talenty promują:D

0

Szkoda że Luis Suarez to taki niepokorny typ, bo jak dla mnie to bardzo dobry zawodnik- technika, drybling i strzał to jego zalety. A w dodatku zapewne chciałby odejść z Angli bo to nie jego liga...

0

A ja chce Falcao i Kuna... no co, pomarzyć nie wolno?:D

0

Piękne chwile!

0

Teraz tym 16% co głosowali za odejściem Pepa pewnie głupio sie zrobiło...
Pep to Barca, a Barca to Pep dla mnie nie ma drugiego takiego trenera.

0

PEP 4 EVER......

0

caminero
DOBRE:D

0

Ale za to Bojan wóci bo on chyba jako jedyny nie lubiał Pepa.

0

Michał Probierz... bo podobny do Pepa:D

0

Sory:D
Nie można powiedzieć że Xavi i Iniesta się wypalają... szczególnie Xavi. Kiedyś w Milanie tak samo powiedziano o Pirlo i go sprzedali do Juve ,a potem się okazało że forma wraca i Andrea jest dalej najlepszym playmakerem ligi!
Albo za Capello, Real opylił Beckhama i zaistniała podobna sytuacja że w wywiadach Capello przyznawał że to najgorszy jego błąd w karierze trenerskiej.

0

Nie można powiedzieć że Xavi i Iniesta się wypalają... szczeg

0

Nie ma się co obwiniać.. bo wiecznie wygrywać nie można.
Za rok Król wróci na tron!

0

Zeszliśmy na ziemię... brutalnie, ale trzeba się zmobilizować na Copa del Rey!

0

Facet nie ma klasy... Ferguson i Wenger nigdy nie mieli do nas stresów jak przegrywali, a Mourinho w kółko to samo.

0

Dobry jest... made in La Masia:D

0

Real zainwestował zbyt wiele by po raz kolejny z nami przegrać... przez te trzy sezony byli ośmieszani przez Barcelone i narastała w nich pragnienie sukcesu.
Wykorzystali nasze zmęczenie i słabszy występ. Wygrali w pełni sprawiedliwie.
GRATULUJE!

0

A kiedy Aguero wygasa umowa z City?:D

0

Oby tylko nie stracić ramki na Camp Nou bo wtedy lipa!

0

Najgorsze... Fabregas(sory ale on totalnie nic nie grał)
Najlepsze... dominacja przez calutki mecz! Brak kartek przed rewanżem i jeszcze kontuzji przed GD.

0

Piotr777
Tylko to wytłmacz "tym z Madrytu"... do nich totalnie nie przemawiają żadne argumenty. Nawet takie akcje jak ta z ostatniego starcia w LM.

0

Przecież to oczywista oczywistość ,że Messi to geniusz a Cristiano to "tylko" znakomity zawodnik... wszyscy tylko nie kibice Realu potrafią go docenić

0

W "KLASYKU" udowodni wszystkim "Realistom" dominacje nad CR7!

0

Pep zaj****cie przygotował zespół na Finisz sezonu:D Brawo!

0

Za drogi! Nawet Henryk tyle nie kosztował... 35mln to MAX:D

0

Dobry sędzia dla nich to taki co sypnie tak ze cztery karniaczki i jeszcze da czerwo komuś;)

0

Czwarta złota piłka w drodzę:D

0

Szkoda teraz troche jednego z tych naszych głupich remisów...

0

Idziemy pić!

0

Napisz komentarz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?