CheGuevara
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygrajmy tak ze10:0... niech Pep zobaczy motywacje to może zostanie:D
0
Dobrze... bo takie imprezy zawsze nowe talenty promują:D
0
Szkoda że Luis Suarez to taki niepokorny typ, bo jak dla mnie to bardzo dobry zawodnik- technika, drybling i strzał to jego zalety. A w dodatku zapewne chciałby odejść z Angli bo to nie jego liga...
0
A ja chce Falcao i Kuna... no co, pomarzyć nie wolno?:D
0
Piękne chwile!
0
Teraz tym 16% co głosowali za odejściem Pepa pewnie głupio sie zrobiło...
Pep to Barca, a Barca to Pep dla mnie nie ma drugiego takiego trenera.
0
PEP 4 EVER......
0
caminero
DOBRE:D
0
Ale za to Bojan wóci bo on chyba jako jedyny nie lubiał Pepa.
0
Michał Probierz... bo podobny do Pepa:D
0
Sory:D
Nie można powiedzieć że Xavi i Iniesta się wypalają... szczególnie Xavi. Kiedyś w Milanie tak samo powiedziano o Pirlo i go sprzedali do Juve ,a potem się okazało że forma wraca i Andrea jest dalej najlepszym playmakerem ligi!
Albo za Capello, Real opylił Beckhama i zaistniała podobna sytuacja że w wywiadach Capello przyznawał że to najgorszy jego błąd w karierze trenerskiej.
0
Nie można powiedzieć że Xavi i Iniesta się wypalają... szczeg
0
Nie ma się co obwiniać.. bo wiecznie wygrywać nie można.
Za rok Król wróci na tron!
0
Zeszliśmy na ziemię... brutalnie, ale trzeba się zmobilizować na Copa del Rey!
0
Facet nie ma klasy... Ferguson i Wenger nigdy nie mieli do nas stresów jak przegrywali, a Mourinho w kółko to samo.
0
Dobry jest... made in La Masia:D
0
Real zainwestował zbyt wiele by po raz kolejny z nami przegrać... przez te trzy sezony byli ośmieszani przez Barcelone i narastała w nich pragnienie sukcesu.
Wykorzystali nasze zmęczenie i słabszy występ. Wygrali w pełni sprawiedliwie.
GRATULUJE!
0
A kiedy Aguero wygasa umowa z City?:D
0
Oby tylko nie stracić ramki na Camp Nou bo wtedy lipa!
0
Najgorsze... Fabregas(sory ale on totalnie nic nie grał)
Najlepsze... dominacja przez calutki mecz! Brak kartek przed rewanżem i jeszcze kontuzji przed GD.
0
Piotr777
Tylko to wytłmacz "tym z Madrytu"... do nich totalnie nie przemawiają żadne argumenty. Nawet takie akcje jak ta z ostatniego starcia w LM.
0
Przecież to oczywista oczywistość ,że Messi to geniusz a Cristiano to "tylko" znakomity zawodnik... wszyscy tylko nie kibice Realu potrafią go docenić
0
W "KLASYKU" udowodni wszystkim "Realistom" dominacje nad CR7!
0
Pep zaj****cie przygotował zespół na Finisz sezonu:D Brawo!
0
Za drogi! Nawet Henryk tyle nie kosztował... 35mln to MAX:D
0
Dobry sędzia dla nich to taki co sypnie tak ze cztery karniaczki i jeszcze da czerwo komuś;)
0
Czwarta złota piłka w drodzę:D
0
Szkoda teraz troche jednego z tych naszych głupich remisów...
0
Idziemy pić!
0
Napisz komentarz...