CheGuevara
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale on paskudny
0
Wiedzialem ze takie komentarze poleca:)
0
Gdzie Van Persie?
0
Kaka~sraka lizodup wredny
0
Pan Sandro Rossel powiedzial ze im mniej tym lepiej i ja sie z nim zgadzam.
No chyba ze Barca je wygra wszystkie to wtedy jak najwiecej(:
0
Prezentow pod choinka i sukcesow BARCY... trzymajcie sie cieplo.
0
Ile Van Persi ma lat?
0
Jak mnie ten kolo irytuje... ale i tak barca na jego durne prowokacje odpowiada w najlepszy mozliwy sposob, po prostu wygrywajac.
P.S mou ma kompleks Barcelony poprostu(:
0
Niezastapiony zawodnik
0
Na necie widzialem filmik ostatnio jak se Dani z Leo pykaja na treningu.Cos pieknego:)
0
Jest bardzo mlody a to rokuje na przyszlosc
Kluczowa bylaby jego relacj z Pepem, czy gdyby siedzial z poczatku na lawie to czy nie stronil by fochow jakis? mysle ze to dobra inwestycja tylko ta cena, wiecej niz za Aguero chcieli w athletico.
0
Musi troche oglady najpierw nabrac... i skromnosci.
0
Zajebiste zdjecie(:
0
Pamietajcie ze Alexis jest bardzo kontuzjogenny. Trzeba z nim pracowac indywidualnie jak z Messim, on tez mial taki okres pale lat temu.
0
A na stronce Realu znowu kochaja krystyne(: PRAWDZIWI KIBICE NO NIE?
0
Widac bylo ze Messiemu bardzo zalezy na tym meczu.
0
Ciekawe co powie Pele?
0
Fajna fryzurka Cesc(;
0
Wg. mnie to Napoli moze odegrac taka role jak Villareal w sezonie 2005/2006.
0
To kto zagra w ataku w finale? Moze ten gerard dewlopeu-niewiem czy poprawnie napisalem. Pep go zabaral na KMS?
KMS prawie jak KSW same kontuzje
0
dnm4ever fajnie ze potrafisz docenic wartosc zawodnikow Blaugrany ale mysle ze realowi brakuje rowniez liderow w srodku pola. Czy xabi Alonso jest zawodnikiem na miare wspomnianego iniesty? oczywiscie nie, a waszym glownym problemem jest wielki MOU, ktory sprawil ze real gra brutalnie a pepe to jest rzeznik jakis.
0
tez ogladalem na polsacie footboll dwa razy dzisiaj i wg. mnie Pique zagral pewnie.
0
Pique chyba za niska ocena... moim zdaniem gral bez zazutu.
0
racja jest bardzo uniwersalny. razem z Thiago jest stanowi przyszlosc barcy w srodku pola.
0
kto waszym zdaniem jest najmniej wygodnym przeciwnikiem dla Dumy Katalonii?
0
za jego wystep w GD dalbym 9. wspanialy zawodnik.
0
ja zupelnie z innej beczki, MARCA twierdzi ze Villa zostal wystawiony na sprzedaz. przeczytalem na INTERI. Wierzyc czy nie wierzyc?
0
60mln to wiecej od swietnego i sprawdzonego Aguero
0
Ma talent rzeczywiscie... ale mysle ze do barcy na transfer jest za wczesnie. zreszta my mamy Alexisa i czekajacych na powrot do formy David i Pedro.
0
Mysle ze ta kontuzja moze przekreslic jego kariere w Barcelonie. Zbyt duza jest konkurencja na pozycjach ofensywnych...