0

Ale on paskudny

0

Wiedzialem ze takie komentarze poleca:)

0

Gdzie Van Persie?

0

Kaka~sraka lizodup wredny

0

Pan Sandro Rossel powiedzial ze im mniej tym lepiej i ja sie z nim zgadzam.
No chyba ze Barca je wygra wszystkie to wtedy jak najwiecej(:

0

Prezentow pod choinka i sukcesow BARCY... trzymajcie sie cieplo.

0

Ile Van Persi ma lat?

0

Jak mnie ten kolo irytuje... ale i tak barca na jego durne prowokacje odpowiada w najlepszy mozliwy sposob, po prostu wygrywajac.
P.S mou ma kompleks Barcelony poprostu(:

0

Niezastapiony zawodnik

0

Na necie widzialem filmik ostatnio jak se Dani z Leo pykaja na treningu.Cos pieknego:)

0

Jest bardzo mlody a to rokuje na przyszlosc
Kluczowa bylaby jego relacj z Pepem, czy gdyby siedzial z poczatku na lawie to czy nie stronil by fochow jakis? mysle ze to dobra inwestycja tylko ta cena, wiecej niz za Aguero chcieli w athletico.

0

Musi troche oglady najpierw nabrac... i skromnosci.

0

Zajebiste zdjecie(:

0

Pamietajcie ze Alexis jest bardzo kontuzjogenny. Trzeba z nim pracowac indywidualnie jak z Messim, on tez mial taki okres pale lat temu.

0

A na stronce Realu znowu kochaja krystyne(: PRAWDZIWI KIBICE NO NIE?

0

Widac bylo ze Messiemu bardzo zalezy na tym meczu.

0

Ciekawe co powie Pele?

0

Fajna fryzurka Cesc(;

0

Wg. mnie to Napoli moze odegrac taka role jak Villareal w sezonie 2005/2006.

0

To kto zagra w ataku w finale? Moze ten gerard dewlopeu-niewiem czy poprawnie napisalem. Pep go zabaral na KMS?
KMS prawie jak KSW same kontuzje

0

dnm4ever fajnie ze potrafisz docenic wartosc zawodnikow Blaugrany ale mysle ze realowi brakuje rowniez liderow w srodku pola. Czy xabi Alonso jest zawodnikiem na miare wspomnianego iniesty? oczywiscie nie, a waszym glownym problemem jest wielki MOU, ktory sprawil ze real gra brutalnie a pepe to jest rzeznik jakis.

0

tez ogladalem na polsacie footboll dwa razy dzisiaj i wg. mnie Pique zagral pewnie.

0

Pique chyba za niska ocena... moim zdaniem gral bez zazutu.

0

racja jest bardzo uniwersalny. razem z Thiago jest stanowi przyszlosc barcy w srodku pola.

0

kto waszym zdaniem jest najmniej wygodnym przeciwnikiem dla Dumy Katalonii?

0

za jego wystep w GD dalbym 9. wspanialy zawodnik.

0

ja zupelnie z innej beczki, MARCA twierdzi ze Villa zostal wystawiony na sprzedaz. przeczytalem na INTERI. Wierzyc czy nie wierzyc?

0

60mln to wiecej od swietnego i sprawdzonego Aguero

0

Ma talent rzeczywiscie... ale mysle ze do barcy na transfer jest za wczesnie. zreszta my mamy Alexisa i czekajacych na powrot do formy David i Pedro.

0

Mysle ze ta kontuzja moze przekreslic jego kariere w Barcelonie. Zbyt duza jest konkurencja na pozycjach ofensywnych...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?