0

Jasne że Blaugrana wielkim klubem była, jest i będzie... nawet jak nie uda nam sie już dogonić Realu to przeciesz nic sie nie stanie. Na następny sezon wrócimy silniejsi, bardziej zmotywowani i już z Davidem Villą.
Visca el Barca!

0

0

Sedzia ostro kara:(

0

Mnie szczypiorniak jakos nie pociaga. troche zbyt schematyczny, ale spoko jak kto woli:)

0

Alexis mimo tych dwoch akcji szuka miejsca jeszcze w zespole.
Leo tez troche nie swoj, ale na GD bedzie wymiatal:)

0

I nie piszcie ze bo ostatnio mi te emocje z Espanyolem bokiem wyszly:)

0

Dobra, dobra kolego wyluzuj:)
Niewiedzialem ze szczypiorniaka lubicie... LUZIK

0

Trzeba strzelic bo nerwowo sie robi

0

Szkod bo moglismy oszczedzac graczy a tak to trzeba bedzie walczyc dalej

0

Kogo to obchodzi:)

0

Tera Alexis nabierze pewnosci:)

0

Mnie tez zachecil do kibicowania Barcelonie dokladnie w sezonie 2004/05
w meczu z chelsea przegranym 2:3. Ta jego brama... cudowna:)

0

Samolubny Messi? Buhahahaha...
Ty egoisty zes nie widzial:)

0

Co do Kuna to on sam mowil ze bardzo chcialby zagrac z Messim w jednym klubie i ze to jego kumpel:)
Mam nadzieje ze za 2 lub 3 lata Aguero przejdzie do Barcy. To naprawde genialny zawodnik.

0

To byl zawodnik... czysta magia. Szkoda ze sie wypalil tak szybko:(

0

Martwi mnie Alexis:(

0

Nie dla nas ten zawodnik. Jest wielu lepszych od niego.

0

CR07
WYPIERDALAJ GWIZDAC NA RONALDO:)

0

Uwielbiam tego faceta:)

0

hihihihihih... no to zajebisa forma, macie farta i tyle. Moze uda wam sie wygrac La Liga ale TRZEBA MIEC KLASE a wy jej nie macie.


0

0

Fajnie ze Alexis i Pedro w pierwszym skladzie:)

0

No to jak Xavi tak mowi to cos jest na rzeczy... chyba Pep sprawi nam niespodzianke wkrotce:)

0

Co on z soba zrobil najlepszego:)

0

Jak mozesz tak mowic????

0

To sie ceni... taki comeback:)

0

DinaczClue
to teraz sie zwyciezce losuje???:)

0

No racja ta brameczka Neymara zajebista, pierwsza klasa:) moze troche na farcie ale liczy sie ogolny efekt. Nawet moja mama powiedziala ze najlepsza:)

0

Leo mial fajny garnitur:)

0

Jest 5pkt straty jest OK. Ale przy takiej grze za trzy tygodnie moze byc juz strata nie do odrobienia. Barca ewidentnie nie miala pomyslu na gre.
Xavi i Iniesta grali do bani to i cala ekipa gra piach...
Najlepszy to byl Puyol ze wszystkich:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?