CheGuevara
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jasne że Blaugrana wielkim klubem była, jest i będzie... nawet jak nie uda nam sie już dogonić Realu to przeciesz nic sie nie stanie. Na następny sezon wrócimy silniejsi, bardziej zmotywowani i już z Davidem Villą.
Visca el Barca!
0
0
Sedzia ostro kara:(
0
Mnie szczypiorniak jakos nie pociaga. troche zbyt schematyczny, ale spoko jak kto woli:)
0
Alexis mimo tych dwoch akcji szuka miejsca jeszcze w zespole.
Leo tez troche nie swoj, ale na GD bedzie wymiatal:)
0
I nie piszcie ze bo ostatnio mi te emocje z Espanyolem bokiem wyszly:)
0
Dobra, dobra kolego wyluzuj:)
Niewiedzialem ze szczypiorniaka lubicie... LUZIK
0
Trzeba strzelic bo nerwowo sie robi
0
Szkod bo moglismy oszczedzac graczy a tak to trzeba bedzie walczyc dalej
0
Kogo to obchodzi:)
0
Tera Alexis nabierze pewnosci:)
0
Mnie tez zachecil do kibicowania Barcelonie dokladnie w sezonie 2004/05
w meczu z chelsea przegranym 2:3. Ta jego brama... cudowna:)
0
Samolubny Messi? Buhahahaha...
Ty egoisty zes nie widzial:)
0
Co do Kuna to on sam mowil ze bardzo chcialby zagrac z Messim w jednym klubie i ze to jego kumpel:)
Mam nadzieje ze za 2 lub 3 lata Aguero przejdzie do Barcy. To naprawde genialny zawodnik.
0
To byl zawodnik... czysta magia. Szkoda ze sie wypalil tak szybko:(
0
Martwi mnie Alexis:(
0
Nie dla nas ten zawodnik. Jest wielu lepszych od niego.
0
CR07
WYPIERDALAJ GWIZDAC NA RONALDO:)
0
Uwielbiam tego faceta:)
0
hihihihihih... no to zajebisa forma, macie farta i tyle. Moze uda wam sie wygrac La Liga ale TRZEBA MIEC KLASE a wy jej nie macie.
0
0
Fajnie ze Alexis i Pedro w pierwszym skladzie:)
0
No to jak Xavi tak mowi to cos jest na rzeczy... chyba Pep sprawi nam niespodzianke wkrotce:)
0
Co on z soba zrobil najlepszego:)
0
Jak mozesz tak mowic????
0
To sie ceni... taki comeback:)
0
DinaczClue
to teraz sie zwyciezce losuje???:)
0
No racja ta brameczka Neymara zajebista, pierwsza klasa:) moze troche na farcie ale liczy sie ogolny efekt. Nawet moja mama powiedziala ze najlepsza:)
0
Leo mial fajny garnitur:)
0
Jest 5pkt straty jest OK. Ale przy takiej grze za trzy tygodnie moze byc juz strata nie do odrobienia. Barca ewidentnie nie miala pomyslu na gre.
Xavi i Iniesta grali do bani to i cala ekipa gra piach...
Najlepszy to byl Puyol ze wszystkich:)