0

John Rambo:D

0

Ale się piłka zmieniła ten czas no nie? Puskása wygląda jak misiek... sylwetka jak u starszego pana:D Dzisiaj nie miałby czego szukać w profesjonalnym footballu.

0

Blada Twarz ... nienawidze tego przydomku, znacznie lepiej brzmi
"Blady Ksiżę"!

0

Fajny gość ten Bielsa... kiedyś doprowadzi reprezentacje Argentyny do mistrzostwa świata:D

0

Clarence Seedorf 36lat... widać jak jego obecność działa na piłkarzy Milanu. Oby Xavi był z nami równie długo:D

0

Licze na wspaniały spektakl jutro!

0

Zlatan to spoko gość... mam szacunek do niego i jego dokonań. Szkoda że nie wyszło mu w Barcelonie ale życie toczy sie dalej i nie warto rozpamiętywać tamtych wydarzeń negatywnie:D

0

Przydałby się drugi "pewny strzelec"... bo Fabregas i Alex troche się zablokowali:(

0

Robino van Persie to urodzony lider i raczej nie sądze aby to mu pomogło w transferze do barcy... ale to tylko moje zdanie. Jak dla mnie to KunAguero jest idealny dla Barcelony. Messi to jego kumpel i napewno by sie dogadywali znakomicie!

0

Pewnie w szachy też jest najlepszy:D

0

Walczymy o 3pkt... a potem czekamy na mecz Realu. Może znowu zremisują:D

0

NIE MA BATA!!!

0

Wielki szacunek dla Leo Messiego... jeszcze wiele przed nim!
No to teraz 251 goli Telmo Zarry(rekord LaLiga):D

0

Obstawiamy ile Leo ustrzeli w tym sezonie?
Typuje... 67 we wszystkich rozgrywkach;D

0

29. kolejka
Villarreal CF - Real Madryt
33. kolejka
Atlético Madryt - Real Madryt
35. kolejka
FC Bacelona - Real Madryt:D
20. kolejka
Athletic Bilbao - Real Madryt

Jeszcze wygramy La Liga!

0

Nieprawdopodobne statystyki!

0

(sorki)...raczej że on nie jest najlepszy w historii!

0

Statystyki mówią same za siebie... Jeszcze oby wygrał Mundial z Argentyną, i nikt mi nie powie że to on jest najlepszy w historii!

0

Dla dobra klubu i jego kibiców chyba powinni się rozstać...

0

Malowane boisko:)

0

Coś się kończy a coś zaczyna... w footballu zawsze tak jest. To tak jak z drużyną Rijkaarda. Byliśmy na absolutnym szczycie przez 3sezony i jestem z tego niesamowicie dumny, chwile które przeżyłem z Barceloną były piękne. Wrócimy na następny sezon, wróci David może Pep zrobi nam niespodzianke w postaci spektakularnego transferu. Takie moje zdanie.

0

Teraz skupiamy się na LM... to jedyny pozytyw. Messi sobie odpocznie bo jednak tego potrzebuje. W lidze bedziemy testować wychowanków.

0

kibice Kurewskich sikają w majty ze szczęścia:(

0

Nie takie cuda football widział... walczymy to tylko 2 bramy i 15minut!

0

O niczym to nie świadczy. Każdy z nich ma sznse zostać wielkim piłkarzem. Argentyna U17 też nie osiąga znacznych sukcesów, ale rocznik U20 jest poza zasięgiem reszty a przeciesz to praktycznie ci sami zawodnicy.

0

Wyjazdowe spotkanie Atletico Madryt... to będzie mecz!

0

Szkoda dzieciaków tylko... z tego co słyszałem to szkółka przeżywała prawdziwe oblężenie więc zachłanni panowie w garniakach muszą to wykorzystać:(

0

Florentino Perez pewnie dostałby ataku serca na widok Barcy wznoszącej puchar na Santiago Bernabeu:)

0

Bale??? Bez jaj... ten zawodnik to tylko szybki jest i nic pozatym! Za 2/3 lata straci szybkość i będzie do niczego. Takie moje zdanie.

0

No i tak powinniście się zachowywać a nie tylko wypominacie mu egoizm...
WSTYD!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?