CheGuevara
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
John Rambo:D
0
Ale się piłka zmieniła ten czas no nie? Puskása wygląda jak misiek... sylwetka jak u starszego pana:D Dzisiaj nie miałby czego szukać w profesjonalnym footballu.
0
Blada Twarz ... nienawidze tego przydomku, znacznie lepiej brzmi
"Blady Ksiżę"!
0
Fajny gość ten Bielsa... kiedyś doprowadzi reprezentacje Argentyny do mistrzostwa świata:D
0
Clarence Seedorf 36lat... widać jak jego obecność działa na piłkarzy Milanu. Oby Xavi był z nami równie długo:D
0
Licze na wspaniały spektakl jutro!
0
Zlatan to spoko gość... mam szacunek do niego i jego dokonań. Szkoda że nie wyszło mu w Barcelonie ale życie toczy sie dalej i nie warto rozpamiętywać tamtych wydarzeń negatywnie:D
0
Przydałby się drugi "pewny strzelec"... bo Fabregas i Alex troche się zablokowali:(
0
Robino van Persie to urodzony lider i raczej nie sądze aby to mu pomogło w transferze do barcy... ale to tylko moje zdanie. Jak dla mnie to KunAguero jest idealny dla Barcelony. Messi to jego kumpel i napewno by sie dogadywali znakomicie!
0
Pewnie w szachy też jest najlepszy:D
0
Walczymy o 3pkt... a potem czekamy na mecz Realu. Może znowu zremisują:D
0
NIE MA BATA!!!
0
Wielki szacunek dla Leo Messiego... jeszcze wiele przed nim!
No to teraz 251 goli Telmo Zarry(rekord LaLiga):D
0
Obstawiamy ile Leo ustrzeli w tym sezonie?
Typuje... 67 we wszystkich rozgrywkach;D
0
29. kolejka
Villarreal CF - Real Madryt
33. kolejka
Atlético Madryt - Real Madryt
35. kolejka
FC Bacelona - Real Madryt:D
20. kolejka
Athletic Bilbao - Real Madryt
Jeszcze wygramy La Liga!
0
Nieprawdopodobne statystyki!
0
(sorki)...raczej że on nie jest najlepszy w historii!
0
Statystyki mówią same za siebie... Jeszcze oby wygrał Mundial z Argentyną, i nikt mi nie powie że to on jest najlepszy w historii!
0
Dla dobra klubu i jego kibiców chyba powinni się rozstać...
0
Malowane boisko:)
0
Coś się kończy a coś zaczyna... w footballu zawsze tak jest. To tak jak z drużyną Rijkaarda. Byliśmy na absolutnym szczycie przez 3sezony i jestem z tego niesamowicie dumny, chwile które przeżyłem z Barceloną były piękne. Wrócimy na następny sezon, wróci David może Pep zrobi nam niespodzianke w postaci spektakularnego transferu. Takie moje zdanie.
0
Teraz skupiamy się na LM... to jedyny pozytyw. Messi sobie odpocznie bo jednak tego potrzebuje. W lidze bedziemy testować wychowanków.
0
kibice Kurewskich sikają w majty ze szczęścia:(
0
Nie takie cuda football widział... walczymy to tylko 2 bramy i 15minut!
0
O niczym to nie świadczy. Każdy z nich ma sznse zostać wielkim piłkarzem. Argentyna U17 też nie osiąga znacznych sukcesów, ale rocznik U20 jest poza zasięgiem reszty a przeciesz to praktycznie ci sami zawodnicy.
0
Wyjazdowe spotkanie Atletico Madryt... to będzie mecz!
0
Szkoda dzieciaków tylko... z tego co słyszałem to szkółka przeżywała prawdziwe oblężenie więc zachłanni panowie w garniakach muszą to wykorzystać:(
0
Florentino Perez pewnie dostałby ataku serca na widok Barcy wznoszącej puchar na Santiago Bernabeu:)
0
Bale??? Bez jaj... ten zawodnik to tylko szybki jest i nic pozatym! Za 2/3 lata straci szybkość i będzie do niczego. Takie moje zdanie.
0
No i tak powinniście się zachowywać a nie tylko wypominacie mu egoizm...
WSTYD!!!