Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@krzychu1526 czy @Janiama nie Jest trochę za młody na boomer?
A tak z ciekawości , ile Krzychu1526 masz lat (skoro tutaj często stosowany jest argument wieku)?
5
Dziś w TV - Życie Carlita oraz Ścigany.
0
@Vhaeraun serial o Man City?
0
Kompilacja forehandow ATP w zwolnionym tempie. Swietne ujecia do analizy.
0
@QuentinTarantino no cos takiego ;)
0
Uzywa ktos z was plecaka z systemem Molle?
1
@kubusnitecki A powiedzial, kiedy kolejny sezon?
0
@MesQueUnClub_87 hehe .
4
@barczyk Istotne, istotne zawzse moze byc w 1 z 10.
0
Bylo to w FIFIE?
Prodigy "Climbatize"
0
@Hushovt ja obstawialem Hans van Breukelen, ale to tez nie on. Khan na 100 proc nie, chociaz faktnycznie sie kojarzy.
@patry295 Tak, to Piotr z David Platt.
3
@Chwytliwy https://streamja.com/BkV2
1
@neymarjr_143 haha, faktycznie, ale nie zmienia faktu, ze Jay Jay to gracz wybitny.
0
@Hushovt Ja glowy nie dam za to, ze to Khan.
@Janiama pewnie wszystkie odgadnie
Dwa sa naprawde trudne, dla nerdow only.
0
Ku pamieci Marie Fredriksson
7
0
FIFA. Rozpoznacie pilkarzy?
https://pbs.twimg.com/media/ELWEnxzX0AAR5-J?format=jpg&name=small
8
@MarioVeB! Dziwisz sie. Poprawic Tiki Take, to jak poprawic prof. Miodka. Kazdy by chcial.
1
@sebasek99 A to z Zappy tekst?
1
@neymarjr_143 Ale co, ze Titanic w fazie K.O.?
2
@budel17 cale studio jest do wymiany
0
@damianex10 High noon.
2
@NaFazieHitman https://www.clippituser.tv/c/adeqxg
nie wiem, czy jakosc Tobie wystarczy.
1
@koksik2700 A co do kraftow - ja akurat nie pije - szkoda mi kasy na cos, na co moje kubki smakowe sa zbyt prymitywne - po prostu wyrobiony nie jestem, ale jesli ktos lubi i rzeczywiscie czuje roznice, to nie ma sprawy,
Kiedys byla tu fajna dyskusja o kraftach - kurde, ale goscie mieli pojecie. SzapoBa.
1
@Kompletny mam nadzieje, ze pamietamy, ale czesto jest tak, ze jestes tak dobry, jak Twoj ostatni mecz - tak troche przesadzajac.
8
@koksik2700 pierwszy lyk zimnego browca po sporcie latem - no kurcze odlot.
1
@Kacper1432 Busi przez pewnie okres bez formy, szybko zapominany jakim jest crackiem.
0
Do mateistow - tez nie lubicie, gdy pianka sie konczy, a caly susz jest juz mokry?
0
Najwieksza chemia miedzy dwoma, ewent. trzema zawodnikami w historii?
#noGay
0
@IronSanHybrid nie lepiej zatrudnić urzędnika za kilka Marnych tysięcy , by ten ściągną podatek od tych kierowców na pomoc obcokrajowcom w Polsce ? Taniej i szybciej by było .
Ps tak na serio to przyjemna akcja