Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama zapomnialem o tym okresleniu. Z kolana, z biodra - jak ja lubie takie uderzenia. Kto wedlug Ciebie jest oporcz Leosia mistrzem takiego strzalo (byl), Ty potrafisz?
2
@Janiama Czy on czasem nie strzela, jak to sie w pilce recznej mowi, z biodra?
0
@Kidd Aaa to nie wiedzialem. No ale ta podwojna paras ladna bez wzgledu na blad.
2
Czemu nic nie piszecie, ze Czesni karniaka obronil?
https://streamja.com/Oa17
0
Ile klubow z Londynu gra na tym samy stadionie, jaka jest najmniejsza i najwieksza odleglosc miedzy stadionami w obrebie tego miasta, ktos wie?
1
@zodiak_10 geniusz
https://images.ladbible.com/thumbnail?type=jpeg&url=http://beta.ems.ladbiblegroup.com/s3/content/c68244965de7aa509ac7a8f733d2b0bf.png&quality=70&width=720
1
Messi mogl zrobic cieszynke, podnoszac koszulke, a pod nia druga koszulka z...
https://images.ladbible.com/thumbnail?type=jpeg&url=http://beta.ems.ladbiblegroup.com/s3/content/c68244965de7aa509ac7a8f733d2b0bf.png&quality=70&width=720
0
@sevs Ciezko takie rzeczy oceniac. Leo gra w swojej lidze, nikt inny tam nie gra, a Lewy jest w fenomenalnej formie i jest po prostu swietny.
1
Pieknie sie uwolnil
66
Tak by rozwiac watpliwosci co do tych 6 Zlotch Pilek.
1
Pomyli sie, zdarza sie.
0
@robsesh usuń .
0
@AmigoBlancos serio pytam
0
@AmigoBlancos a Na tamtej stronie , co napisałeś ?
0
To ci od Six Feet Under pudrują tego trupa ?
3
Luis "O'Sullivan" Suarez najlepsza piętka w historii .
0
@Cochise dobry, dobry.
0
@levz0r Spojler, ale i tak chyba nikt tego na swiezo nie oglada.
na ktorym cmentarzu chyba ;)
mial tam swoja skrytke.
0
@Stenmatic brawo
https://vignette.wikia.nocookie.net/dexter/images/b/ba/Ray_Speltzer_30.jpg/revision/latest?cb=20190127230336
byl w tym serialu jesczze jeden bydlak - taki Meksykanin. chyba wiecej niz 2 metry.
ten
https://vignette.wikia.nocookie.net/dexter/images/e/e5/Little_Chino_and_Doakes_2.PNG/revision/latest?cb=20190716222425
penerski wyraz twarzy Doaksa
0
@levz0r Wow! Z glowy?
1
@Rysiu Dokladnie. No moze u mnie to dryblowanie nie jest idalne, ale chociaz szybki jestem ;
0
Kogo chce zabic Dexter, ktos pamieta?
http://1.bp.blogspot.com/-izathrqXyvY/UIsA3BD68QI/AAAAAAAAPEs/M8mh_E7WxoM/s1600/poll.png
0
@Cochise no dobra, to w nastepnym quizie bedziesz musial sie wstrzymac.
0
Moze ktos skojarzy, o ktorego uzytkownika chodzi.
Zazwczaj nie siedzi po nocach, ale wczoraj "Born Free"
7
@Chwytliwy Ogolnie mial swoje dobre momenty, potrafi czytac przeciwnika. Obserwujac jego gre teraz, ma sie wrazenie, ze to oldboy, a Bussi czy Rakitic to przy nim gazele.
3
Swietna wersja koncertowa. Okolo 8 minuty nawiazanie do King Konga.
F. Zappa, The Orange County Lumber Truck
Jean Luc Ponty i Mahavishnu Orchestra w Montreux - kocury
0
@Explode troche tak
0
Piszecie na tyle szybko, by w czasie meczu relacjonowac wydarzenia na boisku na LR dla tych, ktorzy nie maja linka do danego spotkania?
1
@nammah Tak. Wechat ma wielu userow, bo kroluje wlasnie w Chinach (Messi chyba go reklamowal), japonski byl Viber i Line (kiedys super jakos dzwieku), a Korae Pld do KakaoTalk. Ciekawe jak ten rynek sie rozwinie, kto upadnie.
Discord np o wile lepszy od Skype.
Tak a propos - Telegrama chyba Rosjanin wymyslil ;-)
0
@mrboom U mnie juz jest mniej wiecje 65 do 35 dla whatsappa w ilosci kontaktow, ale ciagle nowi przechodza.