2

@Janiama zapomnialem o tym okresleniu. Z kolana, z biodra - jak ja lubie takie uderzenia. Kto wedlug Ciebie jest oporcz Leosia mistrzem takiego strzalo (byl), Ty potrafisz?

2

@Janiama Czy on czasem nie strzela, jak to sie w pilce recznej mowi, z biodra?

0

@Kidd Aaa to nie wiedzialem. No ale ta podwojna paras ladna bez wzgledu na blad.

2

Czemu nic nie piszecie, ze Czesni karniaka obronil?
https://streamja.com/Oa17

0

Ile klubow z Londynu gra na tym samy stadionie, jaka jest najmniejsza i najwieksza odleglosc miedzy stadionami w obrebie tego miasta, ktos wie?

1

0

@sevs Ciezko takie rzeczy oceniac. Leo gra w swojej lidze, nikt inny tam nie gra, a Lewy jest w fenomenalnej formie i jest po prostu swietny.

1

Pieknie sie uwolnil

66

Tak by rozwiac watpliwosci co do tych 6 Zlotch Pilek.

1

Pomyli sie, zdarza sie.

0

@robsesh usuń .

0

@AmigoBlancos serio pytam

0

@AmigoBlancos a Na tamtej stronie , co napisałeś ?

0

To ci od Six Feet Under pudrują tego trupa ?

3

Luis "O'Sullivan" Suarez najlepsza piętka w historii .

0

@Cochise dobry, dobry.

0

@levz0r Spojler, ale i tak chyba nikt tego na swiezo nie oglada.
na ktorym cmentarzu chyba ;)
mial tam swoja skrytke.

0

@levz0r Wow! Z glowy?

1

@Rysiu Dokladnie. No moze u mnie to dryblowanie nie jest idalne, ale chociaz szybki jestem ;

0

0

@Cochise no dobra, to w nastepnym quizie bedziesz musial sie wstrzymac.

0

Moze ktos skojarzy, o ktorego uzytkownika chodzi.
Zazwczaj nie siedzi po nocach, ale wczoraj "Born Free"

- i dal popalic, bo lepsza polowka na delegacji.

7

@Chwytliwy Ogolnie mial swoje dobre momenty, potrafi czytac przeciwnika. Obserwujac jego gre teraz, ma sie wrazenie, ze to oldboy, a Bussi czy Rakitic to przy nim gazele.

3

Swietna wersja koncertowa. Okolo 8 minuty nawiazanie do King Konga.

F. Zappa, The Orange County Lumber Truck



Jean Luc Ponty i Mahavishnu Orchestra w Montreux - kocury

0

@Explode troche tak

0

Piszecie na tyle szybko, by w czasie meczu relacjonowac wydarzenia na boisku na LR dla tych, ktorzy nie maja linka do danego spotkania?

1

@nammah Tak. Wechat ma wielu userow, bo kroluje wlasnie w Chinach (Messi chyba go reklamowal), japonski byl Viber i Line (kiedys super jakos dzwieku), a Korae Pld do KakaoTalk. Ciekawe jak ten rynek sie rozwinie, kto upadnie.
Discord np o wile lepszy od Skype.
Tak a propos - Telegrama chyba Rosjanin wymyslil ;-)

0

@mrboom U mnie juz jest mniej wiecje 65 do 35 dla whatsappa w ilosci kontaktow, ale ciagle nowi przechodza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?