2

@OzzyFCB święta racja.

0

@Serek będzie potem jakies podsumowanie - konkluzja?

0

@Nano22 ja bardzo compueste lubię, ale głównie latem (potocznie w lato )

2

@Nano22 a znasz Colon Compuesta?
@Avada Kedavra ja już się boje kogokolwiek o oznaczać, bo @shinthps nas tu zaraz rozjedzie

0

@Danny Gaucho francuska ?

0

@Nano22 cierpki jest ;)
Jak jest w ogóle cierpki oo anglicku ?

0

@Avada Kedavra no na przykład

0

@Avada Kedavra ja stawiam na @Socjopata

0

Najczęściej oznaczanym użytkowaniem jest?

1

@Avada Kedavra tak, ale tylko dla przeciwników politycznych

1

0

@Danny Gaucho to głowa do góry , mam Snickersy jakby co :)

1

@SHIBA wolna chata - dobre uczucie

2

@Cochise ja Cię jeszcze tak późno tu nie widziałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cochise dziś wstawiałem Coltrana.
Przy postach @SHIBA o saxie (Oliver Saxon ;)
Coltrane - taki Messi Saxofonu

0

@Cochise nie odpowiedzialem? Wole Pantere niz Black Sabbath, chociaz to pewnie blasfemia.

1

@Cochise Ale przeciez odpowiedzialem. Nigdy nie bylem wielkim fanem ani tego, ani tamtego. Niektore kawalki Sabbath sa genialne, wiec blizej mi do Ozziego.

1

@Cochise z tych dwoch to Peter Steele ;)

1

@PrinceDamon Messiego? a nie , to kosmita jest.
@SHIBA mi akurat niegdy w zyciu nie bylo nudno, naprawde nie znam tego uczucia.

@SHIBA czy to Bog mnie pyta, czy mi bylo nudno w niebie czyli na Ziemi?

1

@SHIBA pewnie nudnawo.

1

@SHIBA To byla ta slynna "Reka Boga"?

1

@Cochise znasz, ale nie przepadasz.

5

@SHIBA Crystal widac od razu, ze Walter White nie robil.

1

@draxidox ale jak, tak?


1

@SHIBA nie wiem, co lubisz. Dla mnie scisla czolowka.

1

@SHIBA Tez tak czekasz na Fargo Kansas City?

0

@Cochise Dobrze pokazana postac, ale mnie po prostu irytowal. Cala rodzinka byla fajnie pokazana - Trinity jeden z lepszych sezowno. Ogolnie lubie typowo komediowych aktorow, bo czesto w nie-komediowych rolach pokazuje co potrafia.
Lundy, tez spoko - no i pojawia sie w Fargo.

edit - para Hanks / Olmos tez kapitalna.

dzis nawet przypomnial mi sie cytat z Isaaka odnosnie jakiegos postu @Barcainfo o Zlatanie. - chodzilo o zemste i dlugi okres oczekiwania.

2

@NeroTFP Nie wiem, ale chyba byl.

2

@NeroTFP Czkalem na ten upadek i w sumie doznalem wiekszych emocji niz w 3 sezonie Peaky Blinders.
Ale widac, ze byly pilkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?