Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@OzzyFCB święta racja.
0
@Serek będzie potem jakies podsumowanie - konkluzja?
0
@Nano22 ja bardzo compueste lubię, ale głównie latem (potocznie w lato )
2
@Nano22 a znasz Colon Compuesta?
@Avada Kedavra ja już się boje kogokolwiek o oznaczać, bo @shinthps nas tu zaraz rozjedzie
0
@Danny Gaucho francuska ?
0
@Nano22 cierpki jest ;)
Jak jest w ogóle cierpki oo anglicku ?
0
@Avada Kedavra no na przykład
0
@Avada Kedavra ja stawiam na @Socjopata
0
Najczęściej oznaczanym użytkowaniem jest?
1
@Avada Kedavra tak, ale tylko dla przeciwników politycznych
1
@SeeleyBooth pyre
0
@Danny Gaucho to głowa do góry , mam Snickersy jakby co :)
1
@SHIBA wolna chata - dobre uczucie
2
@Cochise ja Cię jeszcze tak późno tu nie widziałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cochise dziś wstawiałem Coltrana.
Przy postach @SHIBA o saxie (Oliver Saxon ;)
Coltrane - taki Messi Saxofonu
0
@Cochise nie odpowiedzialem? Wole Pantere niz Black Sabbath, chociaz to pewnie blasfemia.
1
@Cochise Ale przeciez odpowiedzialem. Nigdy nie bylem wielkim fanem ani tego, ani tamtego. Niektore kawalki Sabbath sa genialne, wiec blizej mi do Ozziego.
1
@Cochise z tych dwoch to Peter Steele ;)
1
@PrinceDamon Messiego? a nie , to kosmita jest.
@SHIBA mi akurat niegdy w zyciu nie bylo nudno, naprawde nie znam tego uczucia.
@SHIBA czy to Bog mnie pyta, czy mi bylo nudno w niebie czyli na Ziemi?
1
@SHIBA pewnie nudnawo.
1
@SHIBA To byla ta slynna "Reka Boga"?
1
@Cochise znasz, ale nie przepadasz.
5
@SHIBA Crystal widac od razu, ze Walter White nie robil.
1
@draxidox ale jak, tak?
1
@SHIBA nie wiem, co lubisz. Dla mnie scisla czolowka.
1
@SHIBA Tez tak czekasz na Fargo Kansas City?
0
@Cochise Dobrze pokazana postac, ale mnie po prostu irytowal. Cala rodzinka byla fajnie pokazana - Trinity jeden z lepszych sezowno. Ogolnie lubie typowo komediowych aktorow, bo czesto w nie-komediowych rolach pokazuje co potrafia.
Lundy, tez spoko - no i pojawia sie w Fargo.
edit - para Hanks / Olmos tez kapitalna.
dzis nawet przypomnial mi sie cytat z Isaaka odnosnie jakiegos postu @Barcainfo o Zlatanie. - chodzilo o zemste i dlugi okres oczekiwania.
2
@NeroTFP Nie wiem, ale chyba byl.
2
@NeroTFP Czkalem na ten upadek i w sumie doznalem wiekszych emocji niz w 3 sezonie Peaky Blinders.
Ale widac, ze byly pilkarz.