0

Zgadalo nam sie z @PrinceDamon o Japonii. Od razu przyponialo mi sie, ze w tym kraju wiele zespolow posiada armie najwierniejszych fanow i chetnie tam koncertuje. Nie inaczej jest z Karmazynowym Krolem.
Wielu zwolennikow odeszlo od KC po kilku pierszych plytach zarzucajac zdrade rocka progresywnego, ale Robert Fripp chcial sie rozwijac i nie grac w kolko tego samego - tak zostalo do dzis. (wymyslil min. Frippertronics)

Tym razem kilka utowrow dla tak zwanych neurotykow.

Sartori in Tangier


Neurotica

Requiem
(nie moglem krotszej wersji znalezc jako video, moze ktos ma?)
Nuages https://www.dailymotion.com/video/x2p5qbn
ProzaKc Blues

0

@PrinceDamon lubie Quore.
Kiedys tez sluchalem podcastu o Japonii z perspektywy ekonomii - ze tam sie wszystko trzyma , to wlasnie tak jak napisales - dyscyplina.

0

@PrinceDamon a w Japonii jak? Też specyficzny kraj - wiadomo mamy nasza , a nie inną perspektywę.
Koreancy Chyba też są bardzo religijni . Wiele osób starszych na skraju nędzy głodowej

0

@krzychu1526 Korea Pld? Temsz rzeka . Bardzo wiele samobójstwo, kult ciała chyba nie znany u nas - operacje plastyczne to wymóg wielu np biur its

0

@MesQueUnClub96 sa również wyszukiwania typu : "Czy mu się podobam?"

0

@ViscaBarca123 ciekawe ile będzie trzymał

0

@ViscaBarca123 o to super , ten ze stali nierdzewnej?

1

@dontripe świetna muza

1

@kerouac h hehe

0

@ViscaBarca123 jestem niestety zmuszony ponownie zapytać :)

2

@kerouac dziwne, dziwne. Ciekawe kto za 100 lat będzie na LR tzn.tu siedział.

0

@Transu96 Sorry , nie jestem Fanem powielanie czy otwierani nowych wątków , ale nie zawsze mam siłę cofać się kilka godzin .

Ps biznes dobry

0

@Janiama a w sumie miałem się p pytać- często mówi się, że ten czy tamten to drewno np Rakitic czy John Carew . Ale czy to jest tylko porównanie do tych geniuszy techniki , czy rzeczywiście zawodowy pilkarz może być drewnem ?
Trzeba też ustalic , co to naprawdę znaczy

0

@Janiama robił także wrażenie na żywo?

Ps z papieroskiem to do Barcy

0

@Janiama lepsze uderzenie - Basler czy Brehme?
Z tego co kojarzę , to Basler Ma ego na poziomie Romario i wygaduje rzeczy podobne do Snijdera.

0

@Janiama Ale ludzi przypomniałeś. Kuka dobry był, Brehme też - taki zimy egzekutor , chociaż obrońca .

0

@AlvaroHanso nie wiem, bo nie gram. Boje się grać, bo bardzo się wciągam.

1

@MensculinVeB był (bo go po tym wywalilli ) komentatorem HOL Sky . Po wywiadzie niemieckiego trenera Heraclesa Wormutha , Van Basten krzyknął - Sieg Heil.
Holendrzy i Niemcy - dziwna miłość

1

Dalsze konsekwecje dla Van Bastena po jego nazistowskim żarciku .
EA Sports syne gejm usunęło go z symulacji Fifa 20.
Prawda to , gracze ?

1

@ksobi tak Rapinoe na 3 - Bronze :)

0

@kuz pionierzy kosmosu w zasadzie niczym się nie różnią od Columba, Humboldta czy Vasco da Gamy

1

@Kapitan hawk albo pani Grodzka vs Pawłowicz

1

@ksobi Rapinoe to akurat wygrała ;)

1

@Avada Kedavra copy And paste

0

@NGTRX no Eurowizja normalnie.

1

@Rewolucja123 ja jestem Roman Janusz Riquelme.

0

@sebasek99 nie znałem, bardzo przyjemnie się to oglądało. Fajna atmosfera.

1

@Rewolucja123 czyli -Luis - Leo
BarcaInfo VVD, a Socjopata CR7?

1

@Danny Gaucho naprawdę zrobiliśmy temat z niczego - plotek. @Odesseiron akurat tutaj na rację.
O polityków powinniśmy się martwić i o siebie czy znamy języki.

Wiele hałasu o nic.

0

@Bartek22 cos w tym jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?