Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadalo nam sie z @PrinceDamon o Japonii. Od razu przyponialo mi sie, ze w tym kraju wiele zespolow posiada armie najwierniejszych fanow i chetnie tam koncertuje. Nie inaczej jest z Karmazynowym Krolem.
Wielu zwolennikow odeszlo od KC po kilku pierszych plytach zarzucajac zdrade rocka progresywnego, ale Robert Fripp chcial sie rozwijac i nie grac w kolko tego samego - tak zostalo do dzis. (wymyslil min. Frippertronics)
Tym razem kilka utowrow dla tak zwanych neurotykow.
Sartori in Tangier
Neurotica
Requiem
Nuages https://www.dailymotion.com/video/x2p5qbn
ProzaKc Blues
0
@PrinceDamon lubie Quore.
Kiedys tez sluchalem podcastu o Japonii z perspektywy ekonomii - ze tam sie wszystko trzyma , to wlasnie tak jak napisales - dyscyplina.
0
@PrinceDamon a w Japonii jak? Też specyficzny kraj - wiadomo mamy nasza , a nie inną perspektywę.
Koreancy Chyba też są bardzo religijni . Wiele osób starszych na skraju nędzy głodowej
0
@krzychu1526 Korea Pld? Temsz rzeka . Bardzo wiele samobójstwo, kult ciała chyba nie znany u nas - operacje plastyczne to wymóg wielu np biur its
0
@MesQueUnClub96 sa również wyszukiwania typu : "Czy mu się podobam?"
0
@ViscaBarca123 ciekawe ile będzie trzymał
0
@ViscaBarca123 o to super , ten ze stali nierdzewnej?
1
@dontripe świetna muza
1
@kerouac h hehe
0
@ViscaBarca123 jestem niestety zmuszony ponownie zapytać :)
2
@kerouac dziwne, dziwne. Ciekawe kto za 100 lat będzie na LR tzn.tu siedział.
0
@Transu96 Sorry , nie jestem Fanem powielanie czy otwierani nowych wątków , ale nie zawsze mam siłę cofać się kilka godzin .
Ps biznes dobry
0
@Janiama a w sumie miałem się p pytać- często mówi się, że ten czy tamten to drewno np Rakitic czy John Carew . Ale czy to jest tylko porównanie do tych geniuszy techniki , czy rzeczywiście zawodowy pilkarz może być drewnem ?
Trzeba też ustalic , co to naprawdę znaczy
0
@Janiama robił także wrażenie na żywo?
Ps z papieroskiem to do Barcy
0
@Janiama lepsze uderzenie - Basler czy Brehme?
Z tego co kojarzę , to Basler Ma ego na poziomie Romario i wygaduje rzeczy podobne do Snijdera.
0
@Janiama Ale ludzi przypomniałeś. Kuka dobry był, Brehme też - taki zimy egzekutor , chociaż obrońca .
0
@AlvaroHanso nie wiem, bo nie gram. Boje się grać, bo bardzo się wciągam.
1
@MensculinVeB był (bo go po tym wywalilli ) komentatorem HOL Sky . Po wywiadzie niemieckiego trenera Heraclesa Wormutha , Van Basten krzyknął - Sieg Heil.
Holendrzy i Niemcy - dziwna miłość
1
Dalsze konsekwecje dla Van Bastena po jego nazistowskim żarciku .
EA Sports syne gejm usunęło go z symulacji Fifa 20.
Prawda to , gracze ?
1
@ksobi tak Rapinoe na 3 - Bronze :)
0
@kuz pionierzy kosmosu w zasadzie niczym się nie różnią od Columba, Humboldta czy Vasco da Gamy
1
@Kapitan hawk albo pani Grodzka vs Pawłowicz
1
@ksobi Rapinoe to akurat wygrała ;)
1
@Avada Kedavra copy And paste
0
@NGTRX no Eurowizja normalnie.
1
@Rewolucja123 ja jestem Roman Janusz Riquelme.
0
@sebasek99 nie znałem, bardzo przyjemnie się to oglądało. Fajna atmosfera.
1
@Rewolucja123 czyli -Luis - Leo
BarcaInfo VVD, a Socjopata CR7?
1
@Danny Gaucho naprawdę zrobiliśmy temat z niczego - plotek. @Odesseiron akurat tutaj na rację.
O polityków powinniśmy się martwić i o siebie czy znamy języki.
Wiele hałasu o nic.
0
@Bartek22 cos w tym jest