Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk A jakie trasy zaliczyles? Gdzie nocleg?
0
@Lamora sam to przespalem :_/
5
Zaludnienie w miastach od 1500 - do 2035 (prognoza)
Komunikatory 1997 - 2019
4
@Odesseiron ru ru ru ru ruuuurkowce w smietanie?
1
Korwin najlepiej nadaje sie do motywacji naszych zawodnikow.
Tutaj tak zmotywowal chlopaka o lewicowych pogladach, ze obecnie ten gostek jest nawroconym na sekte wolnego rynku libertarianinem.
3
@Adamski69 dawac je do miast!
0
@gorgota moze zalozysz kacik np. zdradliwych wyrazow angielskich lub w ogole, jakis ciekawych obcych slowek.
na poczatek proponuje slowko # sympathy#
0
@Gaucho Moline ladnie lobowal
0
Czy ten slynny juz cytat bedzie tez wypowiedziany w sejmie?
"Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym"
1
@marcin000019 nie zostawiaj w naczynku wody, innymi slowy - zawsze dopijaj do konca - musisz wrecz siorbac.
Jesli zostawisz na dnie wode, to yerba bedzie bardzo , ale to bardzo cierpka - chyba , ze taki hardcore lubisz.
@SeeleyBooth @Grzesior667 no zalezy, jaka yerba idzie.
2
Polska 11 wszechczasow wedlug briefz.pl.
https://pbs.twimg.com/media/EHuJwWCXUAEXRZg?format=jpg&name=medium
0
@Danny Gaucho najlepiej - cieplo, przytulnie.
0
@Danny Gaucho natura, micha E lub F ;)
0
@Danny Gaucho @MesQueUnClub_87 no Natura lub sili
@messi564 @Odesseiron ile ml?
0
@Kuczek mam jbl mini reflect bt i NIE polecam
0
Kształt, materiał , wielkość - wasze ulubione naczynko do yerby?
1
@Danny Gaucho chemia należy do natury ;)
Nie lubisz ?
0
Vifon Zloty Kurczak - bardzo dobry i prawie vegge :)
72
Nie rozumiem ludzi tutaj, to jest forum polityczne, a ciagle tylko pilka nozna, klotnie, Valverde. Ile mozna?
4
@Grzesior667 Lobanowsky - jedne z najlepszych trenerow w historii, on byl jak figura woskowa.
Wazne, co tam sie dzieje za kulisami. Jesli rzeczywiscie Valverde jest zlym (lub juz nie pasujacym, bo formula jego sie wyczerpala) trenerem - to trzeba naszym zawodnikom - zarzucic leserstwo i tyle.
Bywaj tez mecze, na ktore motywacja przychodzi sama. Slynna anegdota trenera Urugwaju.
2
Trener nie musi machac lapkami i krzyczec. Jesli ma taka osobowosc, to spoko - niech tak robi.
On ma docierac do zawodnikow, tlumaczyc swoj jezyk i rozumiec ich. Niewazne, jak to zrobi, wazne by mial powazanie wsrod graczy.
Prawdopodobnie tak wlasnie wygral swoje 3LM - przecietny, jak sie skadinad wydaje trener - ZZ. Pytanie, dlaczego teraz jest inaczej?
Motywuje sie tez na rozne sposoby.
0
@BlaseR9 muszę ten koncert obejrzeć
0
@kerouac tak ?
3
Batman i Joker - Zostańcie z Bogiem. Juz wkrotce w wybranych kinach.
https://pbs.twimg.com/media/EHs0AjkX4AEHOJN?format=jpg&name=medium
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ekranizacja bestsellera Stephena Kinga. Autor poczytnych romansów (James Caan) w szponach jednej z wielbicielek jego talentu. Plus Oscar dla Kathy Bates za poruszającą kreację: Misery (1990) - PT 21:50 Stopklatka TV
0
@BlaseR9 nigdy ich na żywo NIESTETY nie widziałem
Ze wszystkich płyt grali materiał ?
0
@Socjopata Czyli Natasza Urbanska z Fali Zbrodni.
@Danny Gaucho ;)
0
@Danny Gaucho @Socjopata
Dżemma, Silene czy Tatiana?
D. https://bi.im-g.pl/im/43/72/c2/z12743235Q,Weronika-Rosati-.jpg
S. https://i.iplsc.com/robota-dla-zawodowca/0001SDLTFPDPF1T4-C122-F4.jpg
T. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTxTbgJ7dl9WZGF7iVAHXCqVAgpmVGj7OcsqDyHmkuet0HwadJ5&s
0
Dżemma, Silene czy Tatiana?