1

@Kapitan hawk A jakie trasy zaliczyles? Gdzie nocleg?

0

@Lamora sam to przespalem :_/

5

Zaludnienie w miastach od 1500 - do 2035 (prognoza)



Komunikatory 1997 - 2019

4

@Odesseiron ru ru ru ru ruuuurkowce w smietanie?

1

Korwin najlepiej nadaje sie do motywacji naszych zawodnikow.
Tutaj tak zmotywowal chlopaka o lewicowych pogladach, ze obecnie ten gostek jest nawroconym na sekte wolnego rynku libertarianinem.


3

@Adamski69 dawac je do miast!

0

@gorgota moze zalozysz kacik np. zdradliwych wyrazow angielskich lub w ogole, jakis ciekawych obcych slowek.
na poczatek proponuje slowko # sympathy#

0

@Gaucho Moline ladnie lobowal

0

Czy ten slynny juz cytat bedzie tez wypowiedziany w sejmie?
"Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym"

1

@marcin000019 nie zostawiaj w naczynku wody, innymi slowy - zawsze dopijaj do konca - musisz wrecz siorbac.
Jesli zostawisz na dnie wode, to yerba bedzie bardzo , ale to bardzo cierpka - chyba , ze taki hardcore lubisz.
@SeeleyBooth @Grzesior667 no zalezy, jaka yerba idzie.

2

0

@Danny Gaucho najlepiej - cieplo, przytulnie.

0

@Danny Gaucho natura, micha E lub F ;)

0

0

@Kuczek mam jbl mini reflect bt i NIE polecam

0

Kształt, materiał , wielkość - wasze ulubione naczynko do yerby?

1

@Danny Gaucho chemia należy do natury ;)
Nie lubisz ?

0

Vifon Zloty Kurczak - bardzo dobry i prawie vegge :)

72

Nie rozumiem ludzi tutaj, to jest forum polityczne, a ciagle tylko pilka nozna, klotnie, Valverde. Ile mozna?

4

@Grzesior667 Lobanowsky - jedne z najlepszych trenerow w historii, on byl jak figura woskowa.
Wazne, co tam sie dzieje za kulisami. Jesli rzeczywiscie Valverde jest zlym (lub juz nie pasujacym, bo formula jego sie wyczerpala) trenerem - to trzeba naszym zawodnikom - zarzucic leserstwo i tyle.

Bywaj tez mecze, na ktore motywacja przychodzi sama. Slynna anegdota trenera Urugwaju.

2

Trener nie musi machac lapkami i krzyczec. Jesli ma taka osobowosc, to spoko - niech tak robi.
On ma docierac do zawodnikow, tlumaczyc swoj jezyk i rozumiec ich. Niewazne, jak to zrobi, wazne by mial powazanie wsrod graczy.
Prawdopodobnie tak wlasnie wygral swoje 3LM - przecietny, jak sie skadinad wydaje trener - ZZ. Pytanie, dlaczego teraz jest inaczej?
Motywuje sie tez na rozne sposoby.

0

@BlaseR9 muszę ten koncert obejrzeć

0

@kerouac tak ?

3

Batman i Joker - Zostańcie z Bogiem. Juz wkrotce w wybranych kinach.
https://pbs.twimg.com/media/EHs0AjkX4AEHOJN?format=jpg&name=medium

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ekranizacja bestsellera Stephena Kinga. Autor poczytnych romansów (James Caan) w szponach jednej z wielbicielek jego talentu. Plus Oscar dla Kathy Bates za poruszającą kreację: Misery (1990) - PT 21:50 Stopklatka TV

0

@BlaseR9 nigdy ich na żywo NIESTETY nie widziałem
Ze wszystkich płyt grali materiał ?

0

@Socjopata Czyli Natasza Urbanska z Fali Zbrodni.
@Danny Gaucho ;)

0

Dżemma, Silene czy Tatiana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?