2

@masq Zgadazam sie, no chyba, ze chcieliby zaglosowac na KO lub Lewice to bym im pozwoli.

0

@Grzesior667 nie kumam

2

@jacobFCB Ja i @Janiama zgadzamy sie ze wszysktim. On zawsze wybiera ruchy wolnorynkowe, jednak dzis, gdy zobaczyl w Polsacie Korwina, wrocil do lokalu wyborczego i zmienil swoj glos na KO.
Trudno.

0

"Power really does corrupt as scientists claim it's as addictive as cocaine"

5

@Hosh Na lewicy jest rzeczywiscie sporo wrazliwych i myslacych osob. Problem jest taki, ze to, jaki lewica ma pomysl na panstwo , jest czesto sprzeczne z natura czlowieka.
Dlatego w gruncie rzeczy po lewej stronie mamy idalistow, ale i tez wielu cwaniczkow, ktorzy wiedza, jak sie dorobic na interwencjonizmie. Wiedzia po prostu , jak wydawac cudze pieniadze, na swoje i nie swoje potrzeby (patrze 4 sposoby wydawania pieniedzy)

ps. nie znaczy to oczywiscie, ze gdzie indziej cwaniaczkow brakuje.

0

@Chakalaka To jest niestety calkiem mozliwe. ale myslisz, ze beda wyciagali z pro-rosyjskiej partii? ;)

0

@IAmBackCules Szanuje, ale na starosc to juz nie ten sam.

0

Taka propozycja. Na kogo by zaglosowali. Bez spiny.
1. PSL. - Jethro Tull (to tak troche nie z serialu)
2. PiS. - Reksio
3. Lewica. Jan Winnicki - (Alternatywy 4)
4. Konfederacja. Saul Goodman (Better Call Saul)
5. KO. Gustavo Fring (Breaking Bad)

0

@krzychu1526 Polecasz cos szczegolnego od niego?

1

@Tomo_95 Dla mnie skandaliczna byla jedna wypowiedz w tym studiu.
A mianowicie Prof. Krzeminskiego - jak na naukowca, nie godzi sie, by wypowiadal sie, o wstydzie, ktory mu towarzyszy, jesli Konfederacja wejdzie to semju.

0

@krzychu1526 nie slucham go intesywnie. A czemu pytasz?

4

@Bartek22 To jest bardzo dobre spostrzezenie.
Zawsze cos przeszkadza, by zaglosowac na ide wolnego rynku i odpowiedzialnosci obywatela. Teraz narodowcy przeszakdzali, wczesniej Godek, sam Korwin oczywiscie i tak w kolko.
A wczesniej to po prostu na Wolnosc , Korwin , KNP czy UPR sie nie glosowalo.
Mamy przciez ruchy wolnosciowe w tym kraju - ale gdzie one sa bez Korwina?

0

@michal26 Swietny gosc. Troche srednio w tej debacie wypadl.

0

@krzychu1526 Dzis bardzo duzo Massive Attack sluchalem.

0

@Ratamahatta to jest pomysl, tylko, ze on sporbowal i chyba juz mu sie nie bedzie chcialo.

0

@Kamilos84 wlasnie, wlasnie.

1

Korwin spuszczony ze smyczy, la Rambla spuszczona ze smyczy.

0

@masq Koniecznie Fargo, koniecznie The Wire (Prawo Ulicy)

0

@kulek22 A to nie ;)

0

@kulek22 moze dobry znak. Boja sie ;)

0

@kulek22 Moze starych zlotych?

2

63 gole dla Ajaxu.



Denis Bergkamp i jego pierszwe dotkniecia...
https://streamable.com/zi3h3

0

@Kacper1432 Tylko, co zrobimy, gdy ktos z wyzszym wyksztalceniem zaglosuje na wiadoma partie, to wyslemy go do psychologa? ;)

2

Brama z wolnego dla Ekwadoru w meczu z ARG.
https://streamja.com/M5jq

Fajna akcja ARG na 6-1 https://streamja.com/vAk5

1

@matirix20 A ja Zidana z tej


1

@sebasek99 Niestety nie znam jego tworczosci (pojedyncze utwory, moze 4), ale pamietam, ze czasem o nim pisales.

0

"Badz wdzieczny za to, co masz", ktora wersja najfajniesza?

1


2

3

4

0

@BarcaInfo Swietny zawodnik.

1

@Kapitan hawk Fajna propozycja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?