0

Druzyna A.
Alkoholik
Agent
Analfabeta
To czwartego prezydenta brakuje, pomysly?

0

@kerouac A on nie byl fantasta?

0

@Janiama To po zawodach dla nas.

1

@Janiama Mentzen na lawce?

0

@Odesseiron Oni chyba nawet jakies koce dawali, czy cos. Wiem , ze sami zotali wyjasnieni przez inny, bardziej brutalna grupe.

1

@Janiama A pamietasz tzw "gang karatekow"?

0

@Mario96w Faktycznie, jedna z lepszych. UW

2

1

@Cochise Mysle, ze wbrew pozorom takich ludzi, ktorzy maja, "mieszany" swiatopoglad, moze byc calkiem sporo. Mamy przeciez rzesze nie glosujacych.
Niektorzy ida na kompromisy, by w ogole oddac glos. Pora na nowa sile polityczna lub zastanowienie sie nad systemem partyjnym w takiej formie.

0

@ranger3120 sprobuj haslo, ktorego uzywsz do komputera. Masz podpiety dysk do backup?

0

Karny dla Senegalu i 1-1.

0

@ranger3120 Zobacz w smietniku, czy jest tam biblioteka itunes. Jesli nic tam nie ma, robisz backup przy pomocy Time Machine, to wejdz w ikonke time machine - moze masz ja "u gory" tarcza zegarowa ze strzalka i tam mozesz przeniesc sie do czasu , gdy muzyka w biliotece jeszcze byla.

0

@Bobo25 Tak, z @Janiama
A tak na serio, to tylko zart, bo fajnie wygladal wpis @Janiama a u gory Twoj o tym, ze tez nie dokonczyles ksiazki.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7826233#comment-7826233

2

"Po pączki do Bliklego" = Neymar i Coutinho
A.S.

0

@Janiama zostaw @Bobo25 w spokoju ;)
no i gdzie cisza wyborcza ;)

3

Bramka Firmino z Senegalem.
https://streamja.com/zyaq

1

@Walker Brawo!
jak zwykle nie mam nagrody, ale uznanie.

2

Taki lekki Karol Strasburger wyjdzie, a moze Zięba...

Ktora witamina najprawdopodobniej zaglosuje na Lewice?

@Danny Gaucho moze Ty sie znowu wykażesz.

0

@Cochise I to jest oko. Nie moge juz edytowac, niestety.

0

@fortunate_son Moim zdaniem koniec tematu byl przed jego rozpoczeciem - ale moge sie mylic.
Napisz do Mentzena jesli masz wiecej szczegolowych pytan i juz.

2

By odetchnac troche od polityki.

Mamy tu uzytkownikow z bardzo dobrym jezykiem polskim np. @Cochise (jest za Konfederacja, ale z zastrzezeniami ;) @kerouac ( jest za Konfederacja, ale z zastrzezeniami) @sebasek99 (jest za Konfedracja inaczej). Innych pominalem, bo nie sa za Konfa.
Pytanie - jesli komus odpowiadam(chodzi mi o LR), to, czy moje pierwsze slowo musi byc z wielkiej litery, skoro przed nim widnieje hiperlink do danego uzytownika (@)?

4

@barteq z Prawem i Sprawiedliwoscią jest jak z Disco Polo i Big Brotherem

4

@BigShaq L(P)R

3

@Danny Gaucho Juz sie zaczela. Tylko dla @Janiama

7

@fortunate_son @sebasek99
nie oczekuj, ze na tej stornie kazdy zwolennik Konfederacji to ekonomista. Raczej wymieniamy tutaj luzne idee dotyczacy zmiany funkcjonowania panstwa. Nie kazdy jest trenerem, a jednak sie wypowiada.
Jesli chcesz zagiac szczegolami ludzi tu - to mozesz byc dumyn z tego , ze nam kredki z tornistra powypadaly
Trzeba sie probowac w takich rzeczach na prawdziwym torze wyscigowym.
Z tonu Twoich wypowiedzi mam inne podejrzenia - moge sie oczywiscie mylic.
Jesli NAPRAWDE interesuje Cie odpowiedz na to pytanie - to nie ma nic latwiejszego niz zadanie jej ekonomistom z Konfederacji - zyjemy przeciez w epoce globalnek komunikacji.
Powtarzam to zawsze - nie ma idealnego ustroju, nie ma idelnych rozwiazan -szczegolnie wtedy, gdy system jest od szpiku zepsuty.
Mozesz wtedy powiedziec - o zobacz wolny rynek nie zadzial - o zoabacz - nie stworzysz sobie You Tuba itd.
Czy odpowiedzia na to jest interwecjonizm?
Pytaj specjalistow, jesli Tobie naprawde zalezy na dojsciu do prawdy. Popisywanie sie tu, to zadna sztuka.

ps. jeslni nie mam zaglosowac na utopijna Konfe, to na kogo?

1

@fortunate_son nie pamietam, ale chyba nazywalo sie to polaryzacja sceny politycznej w Polsce. Cos takiego.
Jesli w Twoim pytaniu jest insynuacja, ze to zmyslilem - to nie - nie robie takich rzeczy.
Zdarzy sie czasem cos przeczytac i nie sprawdzisc w 5 innych zrodlach, ale to inna bajka.
Bylo takie badanie - poziom pogardy, wrecz momentami odhumanizowania drugiej strony byl najwiekszy dla PO i Pis - co zreszta nie dziwie, tylko , ze jdana strona u innych to widzi, a u siebie oczywiscie nie.
. Mowiil zreszta o tym niepokojacym zjawisku (odhumanizowaniu) Piotr Ikonowicz.
Nie tylko strony polityczne, ale i artysci, media - dokladaja sie do tego piekielka.

ps. wyraz "badanko" byl uzyty celowo - wiadomo z jakich wzgledow

0

@Avada Kedavra No ja nic na to nie poradze. Dla mnie dosc zwiewny i radosny utwor.. melodyjny.

0

@macio_944 Nie radze sie przekomarzac, w ktorym polityku, ruchu, czy partii jest wiecjec pogardy, zawisci czy nienawisci. Mozna sie troche zdziwic.
Male badanko bylo robione na ten temat.

0

@Bobo25 Nie no spoko. Ja tez nie jestem zachwycony, ze wolnosciowcy ida razem z narodowcami, ale idealna sytuacja zdarza sie rzadko z zyciu.
Teraz przeszkadzaja w wyborze wolnosci ekonomicznej - Kaja Godek i Winnicki, a wczesniej byly inne powody.
Po prostu "Korwin" ma stala grupke zwollenkiow, raz jest ich mniej, raz troche wiecej - prze dobrych wiatrach - moze 800.000 ludzi. Chce ugrac na tych leniwych, ale to jest bardzo trudne.

0

Historia jednego przeboju- Marek Biliński- Ucieczka z tropiku


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?