Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Odesseiron We don't need no (powinno byc ANY) education. Pink Floyd- Another Brick...
1
@NGTRX "Yellow submarine, zabic urwa tych ludzi"
tu se stworz.
http://jimmyweb.pl/jkmgen/
https://krulewskiezlotemysli.netlify.com/
0
@Adamski69 Hehe. ty wstawiles tak zwane Misheard Lyrics, ale tez ok ;)
0
Błędy językowe w piosenkach (angielskich, polskich). Przyklady?
0
@Lizu Falcao, Batistuta, Cavani, Forlan, Bebeto.
0
@kenneth99 Na dole chyba jednoglosnie swierdzilismy, ze takie debaty maja marginalne znaczenie. Moze ewentualnei dla malo zorientowanych lub niezdecydowananych.
Po czesci wiec masz racje.
0
Juz za moment frajda dla fanow muzyki elektornicznej. Wtorkowe EL Studio Jerzego Kordowicza.
http://player.polskieradio.pl/-3
6
@bartekvisca Kiedys nasz nauczyciel powiedzial - jesli nie interesujesz sie polityka, to ona predzej, czy pozniej zainteresuje sie Toba. (przykra, ale prawdziwe) Co do wplywu jaki mamy, mozna oczywiscie dyskutowac. Nie jestesmy jednak owcami.
Wiem, ze pijesz do tego cyrku w tv - to troche inna sprawa, fakt.
0
@Odesseiron dokladnie .
0
@Luki 10 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_iJofGK5K3sw7uuIEZZmMqRXYZOfkBdCT,w400.jpg
nie wiem, czy ogladales.
1
@Karzel Czy TVP robi sobie kiedys zarty? ;)
1
@kenneth99 lubi sobie znikac na pare dni.
0
@taktyk93 Nawet nie wiesz , jak bardzo licza sie rzezcy jak mowa ciala, ubranie, dobrane slowa. itd.
7
@Kapitan hawk pozwolisz?
https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis22fb49.jpg
0
@kenneth99 Nick.
0
Kto najlepiej wypadl w debacie?
https://www.strawpoll.me/18760002
1
@Kredon Nistety ma byc.
2
@Odesseiron zostaw Lecha w spokoju ;)
6
Trzeba przyznac, ze Bosak potrafi zaprezentowac sie w mediach, nie dziwie sie, ze pan Biedron na niego lecial.
0
@blue_shark Lahoz to Belg.
ps. dla wielbicieli Cyrku Monthy Pythona
2
@sebasek99 Sila zlego na jednego.
1
A tymczasem na Polsat News "mlody Jerzy Urban" czyli pan Rozenek.
0
@sebasek99 W koncu wie, jak czuje sie Konfederacja ;)
2
@Commando liczylem na 3,4 , jednak nie zaglosuje.
2
@Commando Lewica najlepiej - ZandBerg proponuje 2,7 minimalnej. Go for it.
1
@Chakalaka Jest potwor, co? Leb jak sklep, dlatego taki madry.
0
@Grzesior667 biedny ten nasz posel Horała, zobacz jak sie na niego rzucila Banda Czworga. (towarzycho wzajemnej adoracji)
3
@sebasek99 Najlepsze jest i tak przekomarzanie. Kto wiecej oszukal, kto dal mniej lub wiecej.
0
Bosak jaki maly. (debata w TVN). Tvn pomiejszyl Bosaka.
1
@Grzesior667 Chlodzi sie, poczekaj.