Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Znowu Mentzen.
0
@Lamora Pszoniak?
0
@SHIBA "Weź się, tato"
1
@DaPi u @Ermitano chyba jajniki ;)
bez obrazy
27
A jednak czyta La Ramble...
7
@student97r Gdy Valverde przychodzil do Barcy, to od razu dal sygnal - nie jestem takim maniakiem jak Pep, czy Bielsa - ja mam swoje hobby, mam fotografowanie - istnieje cos poza pilka nozna.
Nie wiem, czy tylko to powiedzial, by miec alibi, czy moze by sam siebie chronic przed stresem i wyniszczajaca robota.. ciezko powiedziec.
0
@MarioVeB! Kupiles jakis powerbank?
@kerouac co z tymi MMSami do babci ?
1
@kazbychu albo wyczlonkowuje?
3
Inter, plynnie. https://streamja.com/3q9z
Mane - ups. https://streamja.com/wPay
1
@MichalZZZ Tak, mega zmienil obraz gry.
Ciekawe, czy od poczatku dalby tyle samo.
8
Najlepszy moment spotkania?
Gdy Suarez przepuszcza pilke, zostawiajac ja Messiemu. Akcja nieudana, ale usmiech Leo i znowu radosc z gry - wtedy jestesmy najgrozniejsi.
0
@damianex10 Claudio Caniggia.
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNDNiZTI3MWItMGM5NS00YzA1LWI3MzItYjNjZGJhMTllZDZlXkEyXkFqcGdeQXVyMjUyNDk2ODc@._V1_UX214_CR0,0,214,317_AL_.jpg
2
@student97r Tez tego u niego nie lubie, im gorzej gra, tym wiecej wymachuje.
0
Widzieliscie dzis to ujecie szalejacego Conte, a od razu po nim Valverde myslacy o kanapkach z cebulka i pomidorkiem na kolacje?
Fajnie pokazane. Valdek sie jednak zmianami wybronil.
3
@student97r No gra w kratke, jak nasze koszulki. To jeden z moich ulubionych napasciorow w historii (potrafi zagrac bardzo nieschematycznie, zaskakujaco), ale nawet mnie potrafi irytowac, jednak gdy strzela to mam podwojna radosc. Obecnie Dr Jekyll and Mr Hyde.
3
@Janiama Jak Wilk zawiodl (?), nie mow ze na niego liczyles (w to nie uwierze), to w ogole nawet debata nie byla. Przeciez najtragiczniejsze jest to, ze ci, ktorzy najbardziej narzekaja na Prawo i Sprawiedliwosc, wola juz oddac glos na PiS niz na kogos, kto jeszcze szansy nie mial lub wola by stary uklad pozostal . Dobrze, ze kiedys ludzie byli odwazniejsi (kiedys to bylo)
0
@Bobo25 Cos w tym stylu.
2
Kto najlepiej wypadl w debacie?
1. J. Sasin
2. J. Sasin
3. J. Sasin
4. J. Sasin
5. J. Sasin
2
@Koors Oczywiscie, ze nadzieja umiera ostatnia, ale realia sa jakie sa.
. Mimo to trzeba isc na wybory i glosowac zgodnie z sumieniem, a nie na mniejsze zlo, czy na zasadzie - i tak sie nie dostana itd.
21
@DonMatteo901 Kurde, polityk odpowiada na zadane mu pytanie i do tego na temat. Mozna?
Czy cos to da? Nie, bo nie argumentami robi sie poliyke. - obym sie mylil.
0
@Lamora niezle .
0
Ktora wersja najlepsza?
1)
2)
3)
4)
"badz wdzieczny...mimo, że może nie jeździsz wspaniałym wielkim Cadillac'iem
Z gangsterskimi białymi oponami"
0
Ktore z tych albumow znacie?
https://pbs.twimg.com/media/EF2vRAlUEAE2S1L?format=jpg&name=large
3
Dobre rytmy. Oye Como Va
0
@sonek no szkoda :/
0
Nocne perelki Pata.
Au lait https://vimeo.com/85980587
San Lorenzo
1
@snoopdegie Hehe, dobre.
0
@Phatro Tu dobry komentarz
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7799551#comment-7799551
0
@EmilZatopek Nie do tego pilem. Wyzej masz.
0
@`Sin mamy dowod na rownosc. Kobieca histeria.