10

Znowu Mentzen.


0

@Lamora Pszoniak?

0

@SHIBA "Weź się, tato"

1

@DaPi u @Ermitano chyba jajniki ;)
bez obrazy

27

A jednak czyta La Ramble...

7

@student97r Gdy Valverde przychodzil do Barcy, to od razu dal sygnal - nie jestem takim maniakiem jak Pep, czy Bielsa - ja mam swoje hobby, mam fotografowanie - istnieje cos poza pilka nozna.
Nie wiem, czy tylko to powiedzial, by miec alibi, czy moze by sam siebie chronic przed stresem i wyniszczajaca robota.. ciezko powiedziec.

0

@MarioVeB! Kupiles jakis powerbank?
@kerouac co z tymi MMSami do babci ?

1

@kazbychu albo wyczlonkowuje?

3

1

@MichalZZZ Tak, mega zmienil obraz gry.
Ciekawe, czy od poczatku dalby tyle samo.

8

Najlepszy moment spotkania?
Gdy Suarez przepuszcza pilke, zostawiajac ja Messiemu. Akcja nieudana, ale usmiech Leo i znowu radosc z gry - wtedy jestesmy najgrozniejsi.

2

@student97r Tez tego u niego nie lubie, im gorzej gra, tym wiecej wymachuje.

0

Widzieliscie dzis to ujecie szalejacego Conte, a od razu po nim Valverde myslacy o kanapkach z cebulka i pomidorkiem na kolacje?
Fajnie pokazane. Valdek sie jednak zmianami wybronil.

3

@student97r No gra w kratke, jak nasze koszulki. To jeden z moich ulubionych napasciorow w historii (potrafi zagrac bardzo nieschematycznie, zaskakujaco), ale nawet mnie potrafi irytowac, jednak gdy strzela to mam podwojna radosc. Obecnie Dr Jekyll and Mr Hyde.

3

@Janiama Jak Wilk zawiodl (?), nie mow ze na niego liczyles (w to nie uwierze), to w ogole nawet debata nie byla. Przeciez najtragiczniejsze jest to, ze ci, ktorzy najbardziej narzekaja na Prawo i Sprawiedliwosc, wola juz oddac glos na PiS niz na kogos, kto jeszcze szansy nie mial lub wola by stary uklad pozostal . Dobrze, ze kiedys ludzie byli odwazniejsi (kiedys to bylo)

0

@Bobo25 Cos w tym stylu.

2

Kto najlepiej wypadl w debacie?
1. J. Sasin
2. J. Sasin
3. J. Sasin
4. J. Sasin
5. J. Sasin

2

@Koors Oczywiscie, ze nadzieja umiera ostatnia, ale realia sa jakie sa.
. Mimo to trzeba isc na wybory i glosowac zgodnie z sumieniem, a nie na mniejsze zlo, czy na zasadzie - i tak sie nie dostana itd.

21

@DonMatteo901 Kurde, polityk odpowiada na zadane mu pytanie i do tego na temat. Mozna?
Czy cos to da? Nie, bo nie argumentami robi sie poliyke. - obym sie mylil.

0

@Lamora niezle .

0

Ktora wersja najlepsza?

1)


2)

3)

4)


"badz wdzieczny...mimo, że może nie jeździsz wspaniałym wielkim Cadillac'iem
Z gangsterskimi białymi oponami"

0

3

Dobre rytmy. Oye Como Va


0

@sonek no szkoda :/

0

Nocne perelki Pata.
Au lait https://vimeo.com/85980587
San Lorenzo


1

@snoopdegie Hehe, dobre.

0

0

@EmilZatopek Nie do tego pilem. Wyzej masz.

0

@`Sin mamy dowod na rownosc. Kobieca histeria.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?