1

@Chwytliwy to tekst z Misji Futbol

0

@Chwytliwy A co powiesz na Bayern Heynckes-a? ;)

0

@kuz Ja mam noz na gardle i czekam na City. Tzn oni juz grali.

5

@kuz "Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma".
:)

0

Zwiastun "Ostatniej Gory".



"Akcja filmu rozgrywa się podczas zimowej wyprawy na K2, drugą górę świata. Grupa kilkunastu wspinaczy, pod kierownictwem Krzysztofa Wielickiego, próbuje dokonać historycznego wejścia na szczyt. Mozolnie, w skrajnie trudnych warunkach kolejne zespoły przygotowują drogę rozwieszając liny i docierają do kolejnych obozów. Tę wyprawową rutynę przerywa tragedia rozgrywająca się na niedalekiej Nanga Parbat. W wyniku brawurowej akcji Adamowi Bieleckiemu i Denisowi Urubko udaje się uratować Elisabeth Revol. Jej partner Tomasz Mackiewicz zostaje pod szczytem Nanga Parbat na zawsze. Ratownicy wracają pod K2 i wznawiają wspinaczkę. Upływający czas oraz piętrzące się trudności uwidaczniają różnice charakterów w obrębie odizolowanej fizycznie od świata grupy. Dodatkowe napięcie wprowadza ogólna dostępność Internetu oraz niezwykła medialność wyprawy."

2

Gdybym wtedy w klasie sportowej tego glutenu nie jadl, ale za lakomy bylem, uwielbialem go.

1

@Criss18Barca Wiedzialem, ze nie warto tego ogladac, ale mimo to zobaczylem. To nie byla debata, za krotko, za malo. Tragedia ogolnie, poziom tez.

0

@Criss18Barca Skasuj, bo jescze pan Jogi przeczyta ten post.

1

@Kapitan hawk nic nie mow

5

@Kapitan hawk gorzej jak musi

0

Gol City, Hull City. https://streamja.com/XJrX

0

Ale Pep z tego Ster....

0

2

0

@NGTRX Kimczi tez mial niestety mase czasu, ale gol ladny.

0

@jacobFCB Raczej masz racje.

0

@jacobFCB Powinno to miec inna formule i przede wszystkim dluzsza, o wiele dluzsza, by mozna bylo debatowac, a nie wyglaszac.

1

Debata w TVP, ktora nie byla debata. Do przewidzenia. Takie cos powinno trawac min. 2 godziny i miec inna formule.

0

@jacobFCB Tragedia ta "debata"

0

@Ostry00 ta... In Bruges

4

Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj .

2

@jacobFCB Racja - Mentzen bylby super, ale Wilk chyba ma parcie. O ktorej i gdzie? W TVP?

0

""(...)pod niektórymi względami postęp jest wręcz niezauważalny, bo iOS miejscami wciąż razi bezmyślnością. A mimo to, nazwę go najlepszą odsłoną w historii i polecę Wam jego instalację.
(...) wygląda na to, że nikt w Apple nie używa iPhone’a do rozmów telefonicznych, skoro nikomu nie przeszkadza przerywanie pracy lub rozrywki pełnoekranowym powiadomieniem o przychodzącym połączeniu".
https://antyweb.pl/ios-13-recenzja-lista-urzadzen/

1

@kerouac a moze po Stronie starszej osoby tkwi problem?

1

@kerouac daj znać czy coś pomogło

0

@kerouac myślałem, że jesteś bogaty i masz Ajfona.
A tak serio , może to :
Mam wpisane tak:APN : mmsNazwa użytkownika : mmsHasło : mmsTryb Uwierzytelniania : PAP (próbowałam też z CHAP)Bramka WAP (adres URL) : 192.168.6.104Bramka WAP -- port : 8080MMSC (adres URL) : http://mms.orange.pl/" target="_blank" rel="noopener noreferrer" style="background-color: transparent; text-decoration: underline; color: rgb(241, 110, 0) !important;">http://mms.orange.pl/MMSC -- port : 80Maksymalny rozmiar MMS-a : zostawiłam nie wypełnioneTyp IP : IPv4v6nacisnęłam ikonkę zapis PozdrawiamEwa


Może coś masz max rozmiar do jakiejś wartości albo w ustawieniach się czegoś nie doszukales

5

@jedrek7000 @Eto'o9 R10 Bardzo podoba mi sie, ze mimo niecheci politcznej ludzie bronia wartosci innych niz wlasne. To jest ta dobra strona demokracji.
Szacunek

Ps TVN też tak kiedyś robiło z KNP

0

@Lamora No kurde i to jest gosc.

0

@Eto'o9 R10 Ja tak nazywam.

2

Serio.
Zawsze balem sie tego utworu, szczegolnie na sluchawkach.
3.0.I.F - Type O Negative (Bloody Kisses)



byl edit - znalazlem lepsza wersje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?