1

@ksobi moje marzenie

0

Jaka wodę pijecie? Butelka (plastik, szkło) , kran, gazowana, bez gazu, źródlana, mineralna?

1

@Lamora pozdro :)

1

@Lamora Nie pękaj, czuwamy

1

Dzis rano bylo o kosmosie.
Nasuwa sie taki troche psychodeliczny ambient, zapomnianej juz polskiej grupy Klandestien.
Swietna muza, momentami wprowadzajaca niepokoj, ale kto wie jaki ten kosmos jest.
Planeta Tiger


1

@borys27 To bylby przeciez niesamowity kurs.

1

@kerouac pewnie prawda jest jak zwykle po srodku. Przypadek moze tez jest zlym slowem. Ja lubie uzywac slowa - celowosc lub powod, przyczyna.

0

@kerouac Nie ma przypadkow..sa tylko znaki

0

@puyol_presidend5 Dzis Niesilowski powiedzial , ze czuje obrzydzenie do tasiemca (czytaj Schetyny)

0

@kerouac jak sie nazywa to, co sie teraz stalo?

0

@kerouac Wyglada na to, ze ja PiS wykreowal. Zawsze jakies takie dziwne rzeczy dzieje sie tuz przed wyborami.

0

@Danny Gaucho Tak jest. Dobry?

0

Ile filmow sie przegapilo.
Wlasnie wiedze, ze mam do obejrzenia film i teraz zagadka, co to za tytul.
Pacino, tyton, Mann. No i czy dobry?

1

I tak fajnie, ze mamy tak swietna reprezentacje. Ogolnie nie ogladam siaty na poziomie np. ligowym, tym bardziej cieszy taka ekipa Polakow na tak wysokim szczeblu.
Fajnie, ze sa dyscypliny sportowe, gdzie potyczki narodowe oglada sie lepiej niz klubowe.

0

Ordem e Progresso czy Live Long and Prosper?

0

@Hushovt Barca? .

0

@magic10 obydwa kapitalne

10

@DonMatteo901 w końcu się zobaczy, kto kibic prawdziwy, a kto udawana chorogiewka.

0

@SHIBA Schetino?

1

@MesQueUnClub_87 czasami pomaga gdy klikniesz w te "książeczkę " - wtedy wgra się dyskusja i wtedy najczęściej zaznacza na niebiesko .
Tak zresztą też dochodzę do najbardziej popularnych dyskusji - inaczej się nie da, bo przewija się w nieskonczonosc .

0

@Lamora gdzie będzie grał?

0

@SHIBA to super

0

@capoN też tak uważam.
@Rewolucja123

16

Kosmos normalnie.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114885,20240789,tych-25-obrazow-zmieni-twoje-spojrzenie-na-swiat.html

@SHIBA wstawial chyba coś podobnego, ale ciągle robi to wrażenie jak ogromna jest Droga Mleczna, a Nie jest przecież duża.
Nasza piékna, ukochana Ziemia jest jak ziarno piasku , jak bakteria - dlatego tak trudno nas znaleźć.

1

@Jordi10 Czlowiek zwierzecie stadne, dlatego dla rownowagi zawsze kogos trzeba meczyc, czy znalezc sobie kozla ofiarnego.
Zreszta to sa czasem tylko skoryt myslowe, bo chyba niewiel osob tak naprawde uwaza, ze to tylko on jest wylacznie odpowiedzialny za kazdy krok pilkarza.
Ja wierze bardziej w to, co mowi Peo - ja was do tej strefy boiska, wy radziecie sobie potem sami. Oczywiscie, sa rozne warianty tego zdania, a czasem po prostu cos juz nie trybi i trzeba napisac wszyskto od nowa z innymi ludzimi (czy ja pisze wlasnie o naszym kraju?)

nie bronie go - wyglada na to, ze ta forumla sie wyczerpala. A jak znam zycie, w srodku sezonu sie rozkreca i oczywiscie bede sie mylil.

0

@Kapitan hawk Cos przypoominajacy?

1

Mindhunter, dobry?

0

@dmcteam tego tam nie bylo

0

@LioMessi10 to takie typowe urugwajskie - mi tez sie bardzo podoba

0

@YouShouldListenToMe Ale co ogolnei mowia? Pewnie ze dobry, ale bez fajerwerkow i nie za ta cene? polski test?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?