0

@mekston to może Chociaż Monfils w finale?

1

@sebasek99 hehe, muszę więcej tego obejrzeć.

0

@Mathew86 ostro tam łoił gorzałe, super rola

0

@Cvzx idealne .

0

0

@Drzakubs Wiesz, zalezy jak to przedstawisz. Ja sie nie balem, ale i ksiadz byl spoko.
Zreszta z diablow to polecam tylko Piszczalke.

2

Uwaga SPOJLER "Sensu Zycia" oraz zycia w ogole. Niecenzuralne slownictwo i byc moze ostre obrazki ;)
Oto sens zycia:


5

@Drzakubs To mi przykro, ze jakich klecha sprawil, ze sie bales. W takim razie zawsze bedziesz negatywnie ocenial jednostki w kosciele, mimo iz zdarzaja sie wyjatki i nie kazdy ksiadz to polityk.

1

Zagadka Pythonow. Znajdz rybke.


1

@SHIBA Jest i on, Ponury Żniwiarz.

0

@Drzakubs Ja wiem, czy troche nie na wyrost to slowo? Jakos z tych indoktrynowanych, to jednak wiekszoc ma sie calkiem dobrze, co widac np po Tobie i wielu innyh uzytkownikach.
Wiem, co masz na mysli - bo oprocz religii katolickeij, ktora wydaje sie czyms naturalnym w naszym kraju, jak zima po jesieni, wszytko inne jest juz troche inne.

0

@sebasek99 No juz traca myszka, fakt.

0

@Drzakubs O jak na Korwina to dobry ksiadz ;)

4

@sebasek99 Korona i krzyz razem? Niezbyt dobry pomysl.
Ale skoro mowimy o mlodziezy to mozna i tak.


5

Najwiecej goli w PE/LM od roku 1955. Ciekawy animowany wykres oraz pare mniej znanych klubow. Miejsca od 1do 25 oraz najlepszy klub jesli chodzi o gole w danym roku.
Real - dominacja.



@Odesseiron dla Ciebie spojrze w prawy gorny rog na rok 82.

0

Jak tam po zlocie uzytkownikow *premium*? Skromnie pytam, bo mam tylko zwykla subskrybcje.

0

@mekston No wlasnie. I gdzie ten final Wawrinka vs Monflis?

0

@Janiama No i wykupisz wtedy Neymara?

0

@Crack18 To w dloni trzymales?

0

@Odesseiron I tu sie mylisz. Do brata mego kumpla - az sie troche przestraszylem

0

@Crack18 Po bieganiu Ci sie zrobilo?

1

Juz za chwile w Programie Trzecim audycja El Trojka (Studio el-muzyki), dla maniakow muzyki elektronicznej i nie tylko.
zaczyna sie od Wladyslawa Komendarka - legenda, ale nie zawsze lubie jego tworczosc.
Dalej juz lepiej, bo Daniel Bloom.

1

@Bykunn albo na nowe serwery.
To @SHIBA mial znalezc te fotke nie ja.

0

2

@SHIBA Na bank ktos zadzwoni sprawdzi te numery.

2

@Bykunn No nie wiem, wiem tylko, ze fizycznie to juz jest problem by to przetransportowac, dlatego poprosilem o pomoc wujka, on ma autko w kombi.

0

@Odesseiron dobre .

0

@klemens100 lubie glos Bryna Ferry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?