Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston to może Chociaż Monfils w finale?
1
@sebasek99 hehe, muszę więcej tego obejrzeć.
0
@Mathew86 ostro tam łoił gorzałe, super rola
0
@Cvzx idealne .
0
Aktorzy, ankieta.
http://www.strawpoll.me/18587984
0
@Drzakubs Wiesz, zalezy jak to przedstawisz. Ja sie nie balem, ale i ksiadz byl spoko.
Zreszta z diablow to polecam tylko Piszczalke.
2
Uwaga SPOJLER "Sensu Zycia" oraz zycia w ogole. Niecenzuralne slownictwo i byc moze ostre obrazki ;)
Oto sens zycia:
5
@Drzakubs To mi przykro, ze jakich klecha sprawil, ze sie bales. W takim razie zawsze bedziesz negatywnie ocenial jednostki w kosciele, mimo iz zdarzaja sie wyjatki i nie kazdy ksiadz to polityk.
1
Zagadka Pythonow. Znajdz rybke.
1
@SHIBA Jest i on, Ponury Żniwiarz.
0
@Drzakubs Ja wiem, czy troche nie na wyrost to slowo? Jakos z tych indoktrynowanych, to jednak wiekszoc ma sie calkiem dobrze, co widac np po Tobie i wielu innyh uzytkownikach.
Wiem, co masz na mysli - bo oprocz religii katolickeij, ktora wydaje sie czyms naturalnym w naszym kraju, jak zima po jesieni, wszytko inne jest juz troche inne.
0
@sebasek99 No juz traca myszka, fakt.
0
@Drzakubs O jak na Korwina to dobry ksiadz ;)
4
@sebasek99 Korona i krzyz razem? Niezbyt dobry pomysl.
Ale skoro mowimy o mlodziezy to mozna i tak.
5
Najwiecej goli w PE/LM od roku 1955. Ciekawy animowany wykres oraz pare mniej znanych klubow. Miejsca od 1do 25 oraz najlepszy klub jesli chodzi o gole w danym roku.
Real - dominacja.
@Odesseiron dla Ciebie spojrze w prawy gorny rog na rok 82.
0
Jak tam po zlocie uzytkownikow *premium*? Skromnie pytam, bo mam tylko zwykla subskrybcje.
0
@mekston No wlasnie. I gdzie ten final Wawrinka vs Monflis?
0
Na telefon, dla fanow BVB.
https://i.redd.it/yyiho52gsfk31.jpg
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/czacid/made_this_borussia_dortmund_phone_background_let/
0
@Janiama No i wykupisz wtedy Neymara?
0
@Crack18 To w dloni trzymales?
0
@Odesseiron I tu sie mylisz. Do brata mego kumpla - az sie troche przestraszylem
0
@Crack18 Po bieganiu Ci sie zrobilo?
1
Juz za chwile w Programie Trzecim audycja El Trojka (Studio el-muzyki), dla maniakow muzyki elektronicznej i nie tylko.
zaczyna sie od Wladyslawa Komendarka - legenda, ale nie zawsze lubie jego tworczosc.
Dalej juz lepiej, bo Daniel Bloom.
1
@Bykunn albo na nowe serwery.
To @SHIBA mial znalezc te fotke nie ja.
0
@SeeleyBooth ;) .
1
@n0MED heheh
tu cos jest @Bykunn @Janiama @Odesseiron @SHIBA @SeeleyBooth
http://www.artmarcovici.com/one-billion
https://miro.medium.com/max/2202/0*vOi4KpseU3uC6Nr4.jpg
2
@SHIBA Na bank ktos zadzwoni sprawdzi te numery.
2
@Bykunn No nie wiem, wiem tylko, ze fizycznie to juz jest problem by to przetransportowac, dlatego poprosilem o pomoc wujka, on ma autko w kombi.
0
@Odesseiron dobre .
0
@klemens100 lubie glos Bryna Ferry.