0

@SHIBA a moze znajdziesz jakies fajne foty 100 mld dolarow - czyli mniej wiecej tego, co "wypracowal" Escobar, No wiem, ze nie bedzie to latwe, tu mam 22 milardy, ale srednia ta fotka.
https://www.veteranstoday.com/wp-content/uploads/2016/09/6t56Y89-640x480.jpg

1

Wrzesien.
Ktos wrzucal Earth Wind and Fire - Semptember - super kawalek.
Ja mam inny, najbardziej melancholijny i najkrotszy o tym miesiacu, no i przy okazji jeden z ulubionych meskich wokali.
David Sylvian.



moze znacie inne utowory o tym wlasnie miesiacu?

3

@VamosRakieta Dzis juz duzo pochwal zebral, miarkujmy, bo mu woda sodowa...
:-)

0

@kkbarca A co ma w sumie mowic. Barcelona nie jest obecnie takim postrachem, chociaz i tak wiekszosc woli na nia nie trafic.
Alexis musi jakos zaistniec w nowym klubie, pokazac charakter.

0

@kibicsportu A jakie masz przeczucia co do kupujacego?

0

@kibicsportu MOze byc ryzykowne.

1

@xArabx TUtaj jeszcze mozesz sie dowiedziec ile tego bedziw w przyszlosci
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7712867#comment-7712867

0

Na ilu meczach LM zatrzyma sie licznik Leo Messiego?

0

@FC1899Barca Jest, jest. Dodatkowo ile maja zajefajnej przyrody, to tylko podziwiac.

0

@xArabx Tutaj jeszcze fajny utwor Spiders Baby z Directors Cut


1

@Barwindg Nie wiem, ale slyszalem o synie Godzilli. "Son of Godzilla"

9

@Triv44 Faktycznie. Jeden z ciekawszych uzytkownikow.

1

Do tych z dobra pamiecia. Jak sie nazywal program - chyba Discovery - w ktorym uczestniczyli przewaznie byli zolnierze, marines i tym podobni i konkurowali w roznych dyscyplicnach - zreczrnosc, sila, wytrzymalosc itd.

1

@kulek22 Cos jak to? Takeshi's Castle


1

@mekston Calkiem mozliwe, osobiscie chce finalu Monfils vs Wawrinka, ale szanse na to take se.

0

@Barca17griezz10 Mnie nawet ostatnio pogryzly w takim "Domu w Nowym Orleanie".

1

@kluivert99 Funny Games to mozna pod horror podciagnac albo The Addiction.

6

@SHIBA mega, ale brzmi jak jakas slaba druzyna z tamtej ligi.

1

@kamilos1214 jesienna deprecha

0

@MESSIah16 byli w obu klubach

1

@AmigoBlancos i @MESSIah16 zainspirowali do kolejnego pytania. Najlepsi pilkarze grajacy tu i tam - czyli w Barcelonie i Realu (byli w obu klubach)?

1

@MESSIah16 Lewa strona podnioslaby o 5 kg wiecej.

1

@AmigoBlancos Di Stefano, Ronaldo, Ronaldo R9, Zidane, Redondo, Zamorano i Carlos = 5 ;)

0

@MESSIah16 Zmodyfikuje to do ulubionych.
Messi, Romario, Ronaldinho, Ronaldo, Stoichkov, Suarez (evnt Riquelme, Sorin i Koeman i Maradona) - wiedzialem, ze sie nie wyrobie w pieciu.

4

@Odesseiron Wejscie smoka, kosmos taki pierwszy gol. Rijkard i inni za glowy sie lapali. Dynamika, przechodzil ich jak pacholki.

0

@gorgota chyba u kogos na plecach

0

@NGTRX Pewnie maja agentow, ktorzy im wmawiaja, niekiedy na sile poczucie wlasnej wartosci, mylone czesto z arogancja i brakiem pokory itd, a moze to po prostu taki charakter lub po prostu zmyslona wypowiedz.
#NieUfajSwoimZrodlom

0

@Barca17griezz10 zaczął...

4

@Danny Gaucho Gdybanie tak dziala.

3

Jesli ktos nie lubi smiejacej sie facjaty Zidana i to razy trzy, to niech nie klika w ten link.

Jak wygladaly wyjsciowe formacje zwyciezcow finalo LM od roku 2000.
https://preview.redd.it/osh7gqq56dk31.png?width=960&crop=smart&auto=webp&s=9e4bbad093c59ab4d49d912a0d8392b7f13f4e9f

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?