Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SHIBA a moze znajdziesz jakies fajne foty 100 mld dolarow - czyli mniej wiecej tego, co "wypracowal" Escobar, No wiem, ze nie bedzie to latwe, tu mam 22 milardy, ale srednia ta fotka.
https://www.veteranstoday.com/wp-content/uploads/2016/09/6t56Y89-640x480.jpg
1
Wrzesien.
Ktos wrzucal Earth Wind and Fire - Semptember - super kawalek.
Ja mam inny, najbardziej melancholijny i najkrotszy o tym miesiacu, no i przy okazji jeden z ulubionych meskich wokali.
David Sylvian.
moze znacie inne utowory o tym wlasnie miesiacu?
3
@VamosRakieta Dzis juz duzo pochwal zebral, miarkujmy, bo mu woda sodowa...
:-)
0
@kkbarca A co ma w sumie mowic. Barcelona nie jest obecnie takim postrachem, chociaz i tak wiekszosc woli na nia nie trafic.
Alexis musi jakos zaistniec w nowym klubie, pokazac charakter.
0
@kibicsportu A jakie masz przeczucia co do kupujacego?
0
@kibicsportu MOze byc ryzykowne.
1
@xArabx TUtaj jeszcze mozesz sie dowiedziec ile tego bedziw w przyszlosci
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7712867#comment-7712867
0
Na ilu meczach LM zatrzyma sie licznik Leo Messiego?
0
@FC1899Barca Jest, jest. Dodatkowo ile maja zajefajnej przyrody, to tylko podziwiac.
0
@xArabx Tutaj jeszcze fajny utwor Spiders Baby z Directors Cut
1
@Barwindg Nie wiem, ale slyszalem o synie Godzilli. "Son of Godzilla"
9
@Triv44 Faktycznie. Jeden z ciekawszych uzytkownikow.
1
Do tych z dobra pamiecia. Jak sie nazywal program - chyba Discovery - w ktorym uczestniczyli przewaznie byli zolnierze, marines i tym podobni i konkurowali w roznych dyscyplicnach - zreczrnosc, sila, wytrzymalosc itd.
1
@kulek22 Cos jak to? Takeshi's Castle
1
@mekston Calkiem mozliwe, osobiscie chce finalu Monfils vs Wawrinka, ale szanse na to take se.
0
@Barca17griezz10 Mnie nawet ostatnio pogryzly w takim "Domu w Nowym Orleanie".
1
@kluivert99 Funny Games to mozna pod horror podciagnac albo The Addiction.
6
@SHIBA mega, ale brzmi jak jakas slaba druzyna z tamtej ligi.
1
@kamilos1214 jesienna deprecha
0
@MESSIah16 byli w obu klubach
1
@AmigoBlancos i @MESSIah16 zainspirowali do kolejnego pytania. Najlepsi pilkarze grajacy tu i tam - czyli w Barcelonie i Realu (byli w obu klubach)?
1
@MESSIah16 Lewa strona podnioslaby o 5 kg wiecej.
1
@AmigoBlancos Di Stefano, Ronaldo, Ronaldo R9, Zidane, Redondo, Zamorano i Carlos = 5 ;)
0
@MESSIah16 Zmodyfikuje to do ulubionych.
Messi, Romario, Ronaldinho, Ronaldo, Stoichkov, Suarez (evnt Riquelme, Sorin i Koeman i Maradona) - wiedzialem, ze sie nie wyrobie w pieciu.
4
@Odesseiron Wejscie smoka, kosmos taki pierwszy gol. Rijkard i inni za glowy sie lapali. Dynamika, przechodzil ich jak pacholki.
0
@gorgota chyba u kogos na plecach
0
@NGTRX Pewnie maja agentow, ktorzy im wmawiaja, niekiedy na sile poczucie wlasnej wartosci, mylone czesto z arogancja i brakiem pokory itd, a moze to po prostu taki charakter lub po prostu zmyslona wypowiedz.
#NieUfajSwoimZrodlom
0
@Barca17griezz10 zaczął...
4
@Danny Gaucho Gdybanie tak dziala.
3
Jesli ktos nie lubi smiejacej sie facjaty Zidana i to razy trzy, to niech nie klika w ten link.
Jak wygladaly wyjsciowe formacje zwyciezcow finalo LM od roku 2000.
https://preview.redd.it/osh7gqq56dk31.png?width=960&crop=smart&auto=webp&s=9e4bbad093c59ab4d49d912a0d8392b7f13f4e9f