0

Zadzwon do Saula.
Byl sobie profil - nazwijmy go Goodman- dostal bana. permabana- nie mozna o nim pisac na publicznym, bo samemu mozna dostac z laczka. Potem profil zostal skasowany. Mozna juz wspominac go w rozmowach?

1

@Lincolm Ide .

0

@sidzej Moze u niego tez genetyka, ale na pewno kwas z coli troche pomogl.

0

@Lincolm Poka. .


5

@Criss18Barca PERManentnie nie ma czasu, z tego co slyszalem. Larry Bird tez sie martwi. Wielu juz tu nie ma. Zeda tez nie. Zed's dead baby, Zed's dead.

1

@Esteban_ W sumie fenomem kulturowy. Azjaci maja swoje zarcie, egzotyczne potrawy, Arabowie tez, razowca nie jedza, mleka tez nie (Azjaci), ale Cola jest wszedzie, ponad podzialami. Mac chyba tez.

0

@sidzej Moj znajomy pije od kilku lat 1 do dwoch litrow dziennie, ale jego zeby to juz ex-zeby. Bardzo dziwnie wygladaja. Mam nadzieje, ze u Ciebie nie tak.
U niego byly jescze fajki.

17

Bardzo zimna colka ze szklanej butelki. Nie powiem nie.

0

@format1977 A kto jeszcze? Scena z ciastem - rekwizyt do filmiku informatyka z zoltym Hummerem.

2

@ViscaBarca123 Japonczycy i "L" ;) - "Miedzy Slowami"

0

@format1977 Nie takie easy. kto to nosil?

0

Latwa trudna zagadka.
Ktora serialowa postac nosila te bluze i dlaczego?
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71jmKTU%2BTGL._UX385_.jpg

1

@Jackazz Muzyka elektorniczna, czasem akustaka raczej ambient. Siedzissz sluchasz , kameralnie troche jak w kinie, troche jak w teatrze. Trzeba byc wypoczetym, bo muzy zacheca do daydreaming. Na pewno bliski kontakt z artystami jest fajny, gielda plyt, atmosfera okolicy. Zalezy czy chcesz sie wyszalec czy nie, z pogo ciezko by bylo.

2

Na Trojce leci wlasnie kolejna El audycja. Tym razem gosciem Kordowicza jest Tadeusz Luczejko, niezmiernie sympatyczny czlowiek i tworca najlepszej imprezy ambientowej w kraju w Gorlicach. 12 - 13 lipca, zapraszam, bo jest mega rodzinna atomosfera, po koncertach wspolny grill i rozmowy z muzykami i organizatorami.
Nie moge byc w tym roku, niech ktos zastapi.
Piekne okolice i tylko 2h od Bieszczad.
http://gck.gorlice.pl/wydarzenie/ambient-festival-2019/

0

@Kapitan hawk Tak, Shortpressie chyba pani Nowacka zaczynala.

0

@Gall Czepiasz sie bo do mnie cos masz ;) Po prostu pamietam, ze byl swietnym bramkarzem, ale nie pamietam czy dobrym trenerem. To wszysto.

0

@Gall musi to na Rusi. Może Ty mi z pamięci powiesz ?

0

@filon Dobra ciekawostka.

3

@Barca_Big_Moment Powiedzial to w kontekscie gry pod wodza Pepa - bylo tez cos o progresji.

5

Dzis Kubot i Melo, niedlugo.

3

Ten bramkarz dobrze wolne wykonywal.


6

Robcie sobie dalej zarty, a wieczorkiem podejdzie do was i powie: "Pieniadze albo olow!" "plata o plomo" (ok 0:37)


1

@NeroTFP Tysiak, tez moze dac sie we znaki, zalezy jakie spady itd.

2

@brashh Sila sugestii? Post @klopx z Mac i Neymarem?

3

@BartqRKO Chcialem napisac Dino Zoff, ale chyba nawet dobry nie byl.

1

@DonElPatron jaka to rasa?

5

Czy znacie (ze slyszenia) wszystkich graczy, ktorzy byli najlepszymi podczas Copa America od roku 1983?
https://i.imgur.com/DaRKL81.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?