Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdrianGajewski2005 ostatni bastion retro - internetu pada , szkoda
0
@fcbarcafan19 nie widziałem innych fotek , ten w Peru głębszy i związany z Polska
4
Kanion Colca w Peru
https://cdn.audleytravel.com/-/-/79/086217008207188149130181121163075049003253182120.jpg
0
Denis Rodman pił polską wódkę z Jankiem Fijorem, tłumaczem i wydawcą biografii - „Zły do szpiku kości „
Rodmann najbardziej chciał rozmawiać o polityce. Nie chciał natomiast przyjechać do PL, bo słyszał same złe rzeczy o naszym kraju .
Rozmowa odbyła sie prawdopodobnie w latach 90tych.
O Janku kiedys tu pisałem - niezwykle ciekawy i barwny człowiek .
Być moze powstanie film o jego życiu , a przeżył wiele - niektóre epizody tracaja prawie Narcos Mexico .
0
Ilu mistrzów świata, Europy, Ameryk itd gra u nas? Ktos szybko policzy ?
1
@bolinho89 a gdyby Sampras miał lepszy backhand - to pewnie z 20 szlemow by miał .
Gdyby gdyby :)
0
@bolinho89 no jak tetaz popatrzę .. faktycznie
Nalbandian - w kręgu tenisistów - talent na miarę Federera -.mial zreszta ról , w którym pokonal wszystkich topowych . Głowa jednak słabsza niż Roger
Roddick - wielka nadzieja , ale cos sie zepsuło , szczególnie backhand .
2
@bolinho89 Nalbandian
Safin
Sampras
Roddick
Del Potro
0
Czytaj ktos cos więcej o Griezmannie? Skąd ta fascynacja Urugwajem ?
1
Widzieliście „Choć goni czas - the Bucket list „ ? Z Nicholsonem i Freemanem? Dobry ? Leci dzis w TV
0
Jakie będzie największe fiaskado w tym okienku ?
0
@Ermitano tak. .
4
@Kackiewicz pietwszy „trick” takich jednostek , to odhumanizowanie przeciwnika / ofiary . Wtedy majà bazę by wmawiać sobie , ze nie robią niczego złego .
2
@qruczek nie no co Ty, za co .
Po prostu tak jak inni użytkownicy pisali - żyjemy troche w iluzji tego , ze nie zachowany sie jak zwierzęta - nie obrażając zwierząt .
1
@qruczek to było raczej retoryczne
0
@IronSanHybrid no chyba , ze nie możesz polubić kogos , kto ma odmienne poglądy ?
1
@qruczek cywilizowane , bo jest cywilizacja i podstawowe potrzeby sa zapewnione - co gdy nie bedą ?
0
@JaSzymon w jaki sposób ?
0
@SamuelUmtiti jeszcze nie widziałem , chyba nie dam rady
0
@IronSanHybrid tatę mało znam , ale syn to bardzo miły gość
0
Niezależnie od tego, jak odbierany wypowiedź Leo, sądzicie, że to negatywny moment przełomowy , po którym jego kariera zacznie znacznie pikować, czy ten incydent nie będzie miał większego znaczenia?
0
@IronSanHybrid sprawdzę :)
Taka odp = nie obejrzę ;) @SeeleyBooth przesłuchałes juz The Residents ?
0
@IronSanHybrid o właśnie - polecam Tobie film na yt - tam, gdzie rosną dyrektywy oraz „ czego nie powinniście wiedzieć o UE”
Jest poruszony min temat tłumaczeń .
4
@Avada Kedavra lufcik jest związany z oknem
4
Używacie słowa „lufcik” ?
1
@ViscaBarca123 rodzina naszego działacza i ex zawodnika ?
1
@jedrek7000 fajnie gada , ale nie powinien komentować sam
0
@Janiama pokazujesz stronkę Szejkowi?
Dobry wypad , czy tylko fury i przepych ?
0
@mekston klasyk to na pewno niezwykła historia. Zyczylbym Sammiemu chociaż jednego seta
1
Chyba kazdy z nas parodiował na korcie tiki Rafy.