Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze się pośmiać, ale czy te podjazdy w kierunku Valverde to cały czas żarty, czy brak szacunku dla naszego trenera ?
1
@MESSIah16 Argentyna wydają wcześniej innego fenomenalnego zawodnika , ktory ogrywał Rogera i Rafę - jego problemem była głowa , a nazywał sie David Nalbandian - przeogromny talent .
0
@Chwytliwy Hehe
0
@Chwytliwy W Gazecie Wyborczej - rozmowy podczas rodzinnych obiadkow moga byc dosc ciekawe i zabawne.
0
@Criss18Barca Polska w uscisku braci Kurskich.
2
@KamQiX Na miejscu tego lekarza chyba bym powiedzial: bede do pana mowil pani, jesli pan/pani bedzie sie do mnie zwarcal per wasza wysokosc.
Deal?
1
@kenneth99 Nie sledzilem zbytnio Lpool z Coutinho, ale moj znajomi z Anglii tak i ogolnie twierdza, ze oczywiscie byl tam lepszy, ale nie plakali gdy odchodzil. Solidny zawodnik, z momentami wielkimi, ale taka sama liczba himerycznych wystepow.
1
@Kapitan hawk Wlasnie kumpela mi tez napisala w tym samy czasie, ona jest obcykana w tych instach itd. Karaiby
Czasem tez Ibiza.
4
@FutbolowyJanusz Glupie, co w nim glupiego (???) ciekawi mnie gdzie to jest.
8
@Kapitan hawk Dostac odpowiedz na LR - misja imposybilna ;)
Wypchajta sie, ide do gugla.
0
@jaras121 Ok. Dzieki.
0
Gdzie Messi spedza wakacje?
13
@msmsms „Kocham zapach napalmu o poranku„
0
@MESSIah16 Mourinho by sie nadal.
1
Dybala powiedzial, ze Sampaoli nie rozmawial z nim podczas mundialu w Rosji, przypuszcza, ze jednym z powodow mogla byc wypowiedz Pawla, ktory stwierdzil, ze nie bedzie latwo grac w jedej linii z Leo.
0
@Wawrzyszewski Wole gory, ale bym tak z tydzien chetnie tam posiedzial.
0
@malyras Mirabelki, agrest, porzeczki.
0
@Ibra9PSP I tak mega niepokojace jest to, ze u wielu obywateli panuje przekonanie, ze i tak nie mozna niczego zmienic, co pewnie po czesci jest nawet stwierdzeniem prawdziwym.
0
Sierpowy od Sereny?
1
Pewnie mała szansa , ze Halep to przeczyta - gratulacje !
0
@Polski_Nick Kazdy polityk jest populista, musi w sumie byc. System powinien byc tak skonsturowany, by populizm mial tylko minimalny wplyw, zeby polityk po prostu nie mial z czego obiecac.
Panstwo powinno spelniac minimalna funkcje - obronna, prawo itd. powinno pozwolic obywatelom sie bogacic, a nie zajmowac sie redystrybucja pieniadza, nie zabierac im wolnosci gnebiac podatkami. - to tak w skorcie bez szczegolow. Takie koncepcja , patrzac na swiat bedzie jednak bardzo trudna do wprowadzenia, bo socjalizm w wielu krajach zaszedl po prostu zbyt daleko - swoja droga socjalizm jest w pewnymy sensie w naturze - im jestes bogadszy, tym mniej musisz ryzykowac i skupiasz sie na bezpiesznstwie . Dlugi temat.
0
@Polski_Nick W Polsce rzadzi mniejszosc, bo wiekszosc ludzi jednak na wybory nie chodzi. Absolutnie nie popieram glosowania na miejsze zlo czy tego typu wynalazki, kazdy powinien oddac glos zgodnie z sumieniem i przekonaniem (lub nie glosowac), bo to ze na kogos sie nie oplaca glosowac (jest zbyt maly), rozchodzi sie po ludziach jak wirus i rzeczywiscie takie partie odpadaja w przedbiegach.
Tak czy tak zmiany personalne - niezbyt wiele daja, karty sa rozdane od wielu lat.
1
@Forza_Juve Tam zagrac - marzenie.
1
Ta sedzina, no nie powiem.
Serena to w sumie przeciwienstwo Rogera. Ona to czolg na korcie, a on jakby mial skrzydla.
1
@BigShaq szkoda , ze ta bramka wpadła - tak blisko tak daleko - gdyby ARG wygrała , Messi byłby mistrzem świata i skończyłyby sie polemiki na temat jego przydatności w reprezentacji .
Wczoraj fajnie to ujął Wanio - gdy Roger nawet przegrał ten mecz (mówił to chyba w 3 secie ) to i tak nie zmieni fakty , ze grał fenomenalnie , obaj grali bardzo dobrze .
0
@gryzio
Wszyscy mają się dobrze (1990)
Stanno tutti bene
Z Marcello Mastroiannim
0
Waszym zdaniem, najbardziej ofensywny zespół w historii (odnoszący sukcesy)? Chodzi mi głownie o ofensywna charakterystykę zawodników, ustawienie .
1
@Wawrzyszewski Max Kolonko podobno założył partie
(Nie znam szczegółów )
2
@codemat interstellar
3
Gdy kogos juz nie ma, to co zostawil po sobie wydaje sie czasem cenniejsze, a moze zmienia sie nasza perspektywa?
Tak bylo z utworem Chrisa Cornella "Seasons" - jego pierwszym solowym nagraniem z 1992 roku, wykorzystanym w filmie "Singles".
Eddie Vedder z Perl Jam przpomnial sobie o tej piosence kilka dni temu, podczas koncertu i wykonal ja, holdujac koledze, ktorego nie ma juz wsrod nas ponad 2 lata. Szkoda, ze takie krotkie to nagranie, ale moze ktos z was dysponuje pelna wersja.
https://www.instagram.com/p/Bza55pZDC8O/
edit: pokazalo mi jeszcze jedna wersje ze stycznia - Adam Levine (Maroon 5) i Stone Gossard (Pearl Jam)