0

Desailly i Thuram i innie zawodnicy oraz trener dyskutuja o tym, jak zatrzymac Ronaldo w finale MS. Widac duzy podziw dla umiejetnosci Brazylijczyka (1 min.) Mecz ten przeszedl do historii jako zagadka R9.


3

@Makalu zobacz sobie „battle at Kruger” nakręcone przez amatorów .
Lwy, bawoły , krokodyle - Netlix by tego lepiej nie wymyślił


0

@Hawajczyk Nawet o nim nie slyszalem. To marka czy rodzaj?

1

@MESSIah16 Kontuzjowanego bys kupowal?

1

@bartoszekkk a szkoda, bo chociaz bylo zabawna ta gorzka wiadomosc

1

@kerouac wszystko

12

@bartoszekkk Barca ma nosa, nie kupila chorego skurczybyka.

1

Wczoraj byl post o makaronie aldente. Ja tez nigdzie nie znalazlem, a zyje w duzym miesicie.

1

@Qlewer Hehe. .

0

@Hawajczyk @Robertinho tutaj znowu przyklad takiego linku, o tu, tu troche wyzej...
PIlem od nich chyba grodziskie, to tak dziwnego piwa w zyciu nie probowalem. A tego z miodem nie znam, ale moze kiedys poprobuje.

31

Pewnie nieprawda, ale co tam.
Rola kobiety w zyciu faceta. https://pbs.twimg.com/media/D_dFGgvWwAM3-a6?format=jpg&name=small

1

Veltman z Ajaxu, jak to ocenicie?


1

@Chwytliwy Musze na nowo sprobowac

0

@Chwytliwy Wazne, ze smakuje, ale nie zabija goryczy ten miod?

0

@Chwytliwy Alkohol z miodem to tylko pyszny poltorak lub dwojniak, do pifffka jakos srednio mi miod pasuje, zreszta aromat pewnie tez dodali.

0

@JimMorrisonFCB a teraz Isner ?

3

Pochettino. Maurizio podpisuje pod okiem Mauricio swoj pierszy profesjonalny kontrakt z Tottenhamem.
https://pbs.twimg.com/media/D_iMq_lX4AIdMt5.jpg

0

@badej60 to juz lepiej

2

@badej60 to juz wole Scarlett. Ann nie i długo nie :)

0

Idris Elba czy Jamie Fox?

1

@Janiama znałeś osobiście ?

0

@TheNekro94 Niezle.

8

Nominacje.
Po roku przerwy Lewandowska ma znów szansę na zwycięstwo. W roku 2017 zajęła drugie miejsce za wypowiedź, że smalec jest źródłem białka. Tym razem nominowana jest za wypowiedź o "zakwaszeniu" organizmu.
https://pbs.twimg.com/media/D_hkRdeX4AASbRB?format=png&name=medium

0

1

Dla wielbicieli ambientu, elektroniki.
Mozna juz skladac wstepne zamowienia na nowy album Steva Roach-a "Bloom Ascension". Mozna nawet zamowic kasete audio.
Tutaj okladka i jeden z utworow "The Beauty Relentless":
https://f4.bcbits.com/img/a0948126549_16.jpg
https://steveroach.bandcamp.com/album/bloom-ascension-pre-order

0

@JKrolFCB Ja widzialem tylko kilka odcinkow GoT, nie zaszkoczylo, znam mase spojlerow, scen, postaci, ale jak najbardziej rozumiem fenomen tego serialu, dla milosnikow tego typu rzeczy, to jedna z najlepszych pozycji.

0

@Mathew86 Ja sie tu kompletnie nie zgodze - i kazdy z nas bedzie mial i tak racje. Jesli chodzi o poziom sezonow, to BB jest w czolowce wszystkich seriali. Moze 2,3 piersze odcinki bylo spokojne, ale potem to jazda bez trzymanki. Wiadomo, co kto lubi i kogo, co jara. To mi sumie tez przeszkadzalo na poczatku El CHapo - tylko akcja i sama akcja.

1

@kerouac Przerazila mnie tam tez gra aktorow, ale moze wroce, w sumie mam cierpliwosc do seriali i w sumie za bardzo go porownuje do Narcos, ktory mnie bardzo wciagnal.

1

@kerouac Prison Break, El Chapo. ale odp. nie jest pelna , bo widzialem tylko kilka odcinkow. Moze bedzie lepiej.

0

Edson Alvares przeniesie sie do Ajaxu z Clubu America (5 letni kontrakt).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?