0

@escarabajo To juz nie jest (jakies tam) Atletico. This is Barca!

7

@wachaFCB Rakieta znaczy teren.

2

Dobry utwor, w sumie jeden z lepszych "Alicji w lancuchach".


0

Jakas fajna gierka na komorke? Lubilem bardzo grac w Peggle Blast, Peggle Nights, cos w stylu Desktop Tower Defence, Boom Beach (chociaz to czekanie na wybudowanei czegos zaczynalo irytowac), Plants vs Zombies, Fragger, Cut the rope, osmosis
W sumie jestem otwarty na propozycje.

0

@BigShaq David Nalbandian.

7

Rafa Nadal ma stalowe nerwy, ja bym nie wytrzymal. Szacun, ale widac bylo, ze kilka chwil i by sie zlamal. (video jest juz ustawione na odp. moment)


1

@BigShaq ja chyba Lahm, Hummels, Neuer, Vettel, ale nie bede pisal na glownej, bo jeszcze ktos w tym jakiegos klucza sie doszuka ;)

1

@Ronaldinho10_ I te nerwy - trafie w tweeta czy uzytkownika/hashtag?

0

@Pawelec7 Uroki metropolii i duzych miast.

0

Ktorych sportowcow najbardziej nie lubicie? (Moga byc obecni, moga byc emeryci, jak chcecie).

5

0

@Forza_Juve Pamietam jak Cruyff mowil cos, ze znajduje sie w walce z rakiem po pierszeej polowie i prowadzi - czy cos takiego. Moze ktos pamieta.

4

Pomijajac rozne aspekty (finansowe, wizerunkowe), to westchnienia nad ewentualnym powrotem Neymara miala glownie zwiazek z nostalgia (kiedys to bylo) za pewna magia. Lekkoscia poruszania, dryblingami, nieprzewidywalnoscia - wlasciwie za tym, na co wielu narzekalo ogladajac Barce Valverde. Moze doszlo jeszce to, ze Neymar potrafil pociagnac druzyne pod nieobecnosc Leo. @kerouac pisal juz pare razy, ze pamiec jest wybiorcza i czesto, gdy czegos chcemy to zapominamy o symulkach, holowaniu, dyskusjach itd.
Obecny Neymar to zagadka i nie zazdroszcze tym, ktorzy podejmuja dezycje.

0

@IronSanHybrid Przypominaja sie niektore odcinki serialu Pitbull.

0

@Robertinho Zapraszajcie tez uzytkownikow np. przez skype.

1

A City co tam knuje na rynku transferowym? Malo sie tu o nich pisze.

0

0

Scaloni raczej zostanie do 2022 roku.

1

Jak myslicie, czy rysuje sie nowa tendencja w sporcie - przesuwa sie lekko granica, w ktorej zawodnicy postanawiaja konczyc kariery?

1

@Nano22 Chyba taki styl. Nigdy nie bylem jego fanem, ale trzeba przyznac, ze grac jeden z najladniejszych technicznie i najbardziej widowiskowych teniswo w historii. Z drugiej strony jego ofensywna gra (pozne "lamanie" nadgarstka, stosunkowo mala glowka rakiety) wymaga aboslutnie max koncentracji przy kazdym uderzeniu, kazdej akcji, co po prostu jest ponad ludzkie mozliwosci i czasem zdarzy mu sie uderzec nie-centrycznie w naciag i pilka nie leci tak jak chce - gorzej gdy dzieje sie tak w newralgicznych momentach.

2

@JimMorrisonFCB mial meczowe przy swoim serwisie , kazdy myslal , ze po zawodach . Remis właściwie w tym meczu .

4

Statystki sa wazne, ale jednak nie zawsze dominacja w nich oznacza wygrana w meczu. Musisz, przynajmniej w tenisie postawic kropke nad i.
FedEX vs Nole
https://pbs.twimg.com/media/D_dNSkJWwAARO9N.jpg

1

@Nano22 ale dłuższej niż teraz nie miał na bank :)

1

@Phatro takiego dużego zarostu nie pamietam u niego

0

Pamietacie Diego (Ribasa) tzn Dżiegu?
Gra jeszcze we Flamengo, zapuścił brodę.
https://streamable.com/t6tg2

6

Napastnik Everton w Arsenalu - deal prawie zaklepany .

18

PSG. Wypłynęły dokumenty, które mogą wskazywac na nieprawidlowosci podczas transferu Pastore.

2

@JaSzymon to juz go wole w polskiej polityce

0

@LeoMessi1994 słyszałem o filmie Copycat z S. Weaver i H. Hunter , ale go jeszcze nie widziałem.
Oprócz tego Przylądek Strachu

0

@kuz Ale ja nic nie napisalem, ze dobry, czy cos. CZas go zweryfikuje (oraz nas, czy to byla trafna decyzja.) i tak jak napisales - boisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?