0

Pearl Jam vs Better Call Saul - Family Guy



5

@Kapitan hawk No to jest naprawde dobre!

1

@JimMorrisonFCB Funkadelic wymiata.

1

@JimMorrisonFCB Nie wiem szczerze mowiac, musze sprawdzic, ja znam tylko wersje LZ.
sprawdzone - zbieżność tytulow.

2

Najfajniejsze intra na gitare akustyczna: dolozycie cos do listy (moze Shakti i natural elements)? Tutaj link - gostek wykonuje kazde z nich



Led Zeppelin - Stairway to Heaven
Eagles - Hotel California
The Rolling Stones - Angie
The Beatles - Norwegian Wood
Boston - More than a Feeling
Led Zeppelin - Over the Hills and Far Away
Rush - Closer to the Heart
Pink Floyd - Wish You Were Here
Led Zeppelin - Baby I'm gonna leave you (Neymar version)
Simon and Garfunkel - Scarborough Fair/Canticle
Yes - Roundabout
The Beatles - Here Comes the Sun
James Taylor - Fire and Rain
Heart - Crazy on You
The Who - Pinball Wizard
Alice in Chains - I Stay Away
Jim Croce - Time in a Bottle
Peter Gabriel - Solsbury Hill
Harry Chapin - Cat's in the Cradle (Ugly Kid Joe?)
Tom Petty - Free Fallin
Chris Cornell - Seasons
Boston - Hitch a Ride
Dave Matthews - Crash Into Me

0

@Grzesior667 Hehehe

0

@Koors jeden z łatwiejszych . W ustach latynoskiej niewiasty brzmi wspaniałe

1

@PeteR10 jednego „S” brakuje

0

@Copernicus hmmmmm

0

Korzystacie jeszcze z RSS?

1

@Copernicus Ja tez jeczenia nie lubie, kiedys za to karali nawet upomnieniami. Jedni to robia, bo maja to w naturze, wyzwala to wiecjej energii, ale niestety duzo mlodego pokolenia odpatruje jeczenie od seniorow i robi to na sile.
Gdy kogos nie lubimy, to od razu szybciej widzimy jego slabosci. Nie wiem, czy to dobry argument z tym, ze kto by nie dobiegl do serwisu - to jednak amatorzy , nie musza nigdzie dobiegac, ale czasami mocniejsza pilke jest latwiej zareturnowac niz slabsza, zalezy tylko jak daleko od Ciebie leci, o utrzmanie rakiety bym sie nie bal :).

1

@Kvothe07 Trzeba oddac Nadalowi, ze swietnie bronil tych pilek meczowych, ale raz mial tez szczescie, np przy kiksie Rogera

1

@Kapitan hawk Ja zawsze za Rogerem, mozesz sprawdzic moje komentarze :)

12

Ah ten sport... Nie znasz gosci, nawet nie sa z twojego kraju, a jednak kibicujesz i sa mega emocje.

6

Wygrał lepszy .

0

@blaugrana1980 masakara

0

Rotacja uratowała Rogera

1

Rafa dzis za krotki , za nerwowy - ale to dlatego , ze po drugiej stronie Szwajcar

0

Fedex daje mu fory

0

Pierwsza akcja przy siatce i zje

0

Ale Rafa dzis złe wybory

0

Idiotyczne wybór Nadała

1

@KSSniper Fenomenalny dzis.

1

Rafał musisz :)

0

@BieVo hehe - juz dawno :)

1

@Commando jacy wszyscy ? Nigdy go nie lubiłem, ale technicznie jeden z piękniejszych tenisow w historii

0

Pod ścianą .

0

Jak puma rzucająca sie na zwierzynę - co za technika Federera

0

@Kamilos84 tak, mam kumpla , ktory ma potężny forehand - na ziemnym roni wrażenie , ale gdy przeniesiemy sie do hali to jest dopiero miazga , na trawie nie grałem , ake przypuszczam , ze byłoby - ziemia - powietrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?