Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Obronca z BVB, Diallo trafia do PSG.
0
Oficjalnie: jeszcze nie podpisal.
2
De Ligt vs Turyn vs Kilerow Dwoch.
0
@matirix20 tak .
0
Juz za chwile, jak w kazdy wtorek el-trojka Kordowicza w programie Trzecim. Moze bedzie relacja z weekendowego gorlickiego ambientu.
Gosciem Daniel Bloom - swietny wykonawca, chyba kiedys nawet robil muze do filmu Kallafiorr.
0
@sebasek99 Zgadza sie.
0
Pytanko do maniakow Prawa Ulicy. Ktorego z aktorow przypomina najlepszy basista wszechczasow?
https://www.musicajazz.it/wp-content/uploads/Jaco-Pastorius-Photo-by-Don-Hunstein-%C2%A9-Sony-Music-Entertainement-2-rev-2.jpg
5
@Janiama znany użytkownik odszedł i strona straciła na jakości - dodatkowo okres wakacyjno - transferowy
1
@fcbarcafan19 Wolowine to lubie krwista - drogiego stego w sumie szkoda przypalac na kapcia.
2
Kto z Was wybiera sie na Summer FOG Festival?
Wystąpi : Nick Mason's Saurceful of Secrets, The David Cross Band, The Soft Machine,
Amarok, Believe.
27.07.2019 - Warszawa, Hala Torwar
0
@Odesseiron Wieprzowiny nie mozna jesc kwistej, kurczaka tez nie. Pytam, bo sie nie znam.
0
@Odesseiron @Skaramuczi jak t wlasciwie jest mozna dziczyzne jadac "rare"?
2
#Nasz niedoszly transfer Seri - trafi najprawdopodobniej to Galatasaray.
#Mac City zwiastun - Final 30 days.
4
@Jericho Te siedzonka to z silikonu?
1
@Skaramuczi Nie rob smaka. Solanki to te bulki slone?
0
@19wlodi71 Jesli BB to obowiazkowo Better Call Saul i nie daj sie zwiezc mozolnemu poczatkowi.
1
@sebasek99 Na pewno z przymruzeniem pisal i moze nie byl po muszka.
0
@Grzesior667 A kojarzysz OitnB? Niko to slynny "Wasik".
1
@Grzesior667 Sezon drugi, "Polaczki", Grecy i muzyka na wstepie (Tom Waits) to cos pieknego. Swietny sezon, chyba lepszy minimalnie niz pierwszy, szczegolnie od mniej wiecj polowy
2
@Odesseiron Pewien pan napisal wczoraj:
W 1410 Polacy, Litwini, Białorusini, Czesi, Morawianie i Ukraińcy pokonali Unię Europejską wspomagającą Zakon Rycerzy Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego.
1
Gol Paulinho.
https://streamable.com/8lwr8
0
@KrzysiekM nurkowales?
0
@Kvothe07 Fajne.
3
Muzyczne skojarzenia. Junior Firpo - Senor Limpio (Corrosion of Conformity).
0
Tropico 6 trafi na PS4 oraz Xbox One dokładnie 27 września.
1
@Maxit Wielki szacun.
9
Meduza gigant.
https://pbs.twimg.com/media/D_l7lBRXsAAAz7a?format=jpg&name=medium
2
@kerouac Gram juz bardzo dlugo. Nigdy nie jest za pozno, ale tenis na poczatku dla niektorych moze wydawac sie mozolny, bo uczy sie go troche wolniej niz np badmintona i frajda z gry przychodzi pozniej. Sa oczywiscie wyjatki - moze masz duzy dryg lub doswiadczenia w innych sportach paletkowych czy dobra ogolnorozwojowke no i motywacje - wtedy idzie szybko. Zobacz sobie tabelka NTRP - tam sa opisane poziomy tenisa https://howtheyplay.com/individual-sports/USTA-NTRP-Explained
To swietny sport i na szczescie juz niezbyt elitarny. Bardzo komplkeksowy bo jest strasznie duzo zmienny i wariacji gdy gramy, geometria, szachy te sprawy. Frajda niesamowieta. Sporboj i badz cierpliwy.
Pytaj tez @JimMorrisonFCB
1
@kerouac Mialem je, ale tylko na korcie. To juz dobre 7 lat temu. Dosc dlugo potrzymaly, mialy duzo skory i byly troche przyciezkawe. Design byl nudny ale byly szerokie - dlatego czesto mi najury nie pasuja, bo mam dosc szeroka stope. No i jakos po przecenie je kupielem. Nie wrocielem nigdy do tej marki. Obecnie Yonex.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika