1

Obronca z BVB, Diallo trafia do PSG.

0

Oficjalnie: jeszcze nie podpisal.

2

De Ligt vs Turyn vs Kilerow Dwoch.


0

@matirix20 tak .

0

Juz za chwile, jak w kazdy wtorek el-trojka Kordowicza w programie Trzecim. Moze bedzie relacja z weekendowego gorlickiego ambientu.
Gosciem Daniel Bloom - swietny wykonawca, chyba kiedys nawet robil muze do filmu Kallafiorr.

0

@sebasek99 Zgadza sie.

0

Pytanko do maniakow Prawa Ulicy. Ktorego z aktorow przypomina najlepszy basista wszechczasow?
https://www.musicajazz.it/wp-content/uploads/Jaco-Pastorius-Photo-by-Don-Hunstein-%C2%A9-Sony-Music-Entertainement-2-rev-2.jpg

5

@Janiama znany użytkownik odszedł i strona straciła na jakości - dodatkowo okres wakacyjno - transferowy

1

@fcbarcafan19 Wolowine to lubie krwista - drogiego stego w sumie szkoda przypalac na kapcia.

2

Kto z Was wybiera sie na Summer FOG Festival?
Wystąpi : Nick Mason's Saurceful of Secrets, The David Cross Band, The Soft Machine,
Amarok, Believe.
27.07.2019 - Warszawa, Hala Torwar

0

@Odesseiron Wieprzowiny nie mozna jesc kwistej, kurczaka tez nie. Pytam, bo sie nie znam.

0

@Odesseiron @Skaramuczi jak t wlasciwie jest mozna dziczyzne jadac "rare"?

2

#Nasz niedoszly transfer Seri - trafi najprawdopodobniej to Galatasaray.

#Mac City zwiastun - Final 30 days.


4

@Jericho Te siedzonka to z silikonu?

1

@Skaramuczi Nie rob smaka. Solanki to te bulki slone?

0

@19wlodi71 Jesli BB to obowiazkowo Better Call Saul i nie daj sie zwiezc mozolnemu poczatkowi.

1

@sebasek99 Na pewno z przymruzeniem pisal i moze nie byl po muszka.

0

@Grzesior667 A kojarzysz OitnB? Niko to slynny "Wasik".

1

@Grzesior667 Sezon drugi, "Polaczki", Grecy i muzyka na wstepie (Tom Waits) to cos pieknego. Swietny sezon, chyba lepszy minimalnie niz pierwszy, szczegolnie od mniej wiecj polowy


2

@Odesseiron Pewien pan napisal wczoraj:
W 1410 Polacy, Litwini, Białorusini, Czesi, Morawianie i Ukraińcy pokonali Unię Europejską wspomagającą Zakon Rycerzy Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego.

1

0

@KrzysiekM nurkowales?

0

@Kvothe07 Fajne.

3

Muzyczne skojarzenia. Junior Firpo - Senor Limpio (Corrosion of Conformity).


0

Tropico 6 trafi na PS4 oraz Xbox One dokładnie 27 września.

1

@Maxit Wielki szacun.

2

@kerouac Gram juz bardzo dlugo. Nigdy nie jest za pozno, ale tenis na poczatku dla niektorych moze wydawac sie mozolny, bo uczy sie go troche wolniej niz np badmintona i frajda z gry przychodzi pozniej. Sa oczywiscie wyjatki - moze masz duzy dryg lub doswiadczenia w innych sportach paletkowych czy dobra ogolnorozwojowke no i motywacje - wtedy idzie szybko. Zobacz sobie tabelka NTRP - tam sa opisane poziomy tenisa https://howtheyplay.com/individual-sports/USTA-NTRP-Explained
To swietny sport i na szczescie juz niezbyt elitarny. Bardzo komplkeksowy bo jest strasznie duzo zmienny i wariacji gdy gramy, geometria, szachy te sprawy. Frajda niesamowieta. Sporboj i badz cierpliwy.
Pytaj tez @JimMorrisonFCB

1

@kerouac Mialem je, ale tylko na korcie. To juz dobre 7 lat temu. Dosc dlugo potrzymaly, mialy duzo skory i byly troche przyciezkawe. Design byl nudny ale byly szerokie - dlatego czesto mi najury nie pasuja, bo mam dosc szeroka stope. No i jakos po przecenie je kupielem. Nie wrocielem nigdy do tej marki. Obecnie Yonex.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?