9

@barteq No i?
15 znakow, spacji nie bierze

6

Argentina czeka na tytul od Copa America 1993. Sposrod zwyciezcow mundialu tylko Anglia wyczekuje dluzej.

0

Torres, Japonia, baseball.


1

@Jakchcesz Mimo, ze zyjemy w czasam, gdzie prym wioda kluby, to jednak gra dla reprezentacji to honor. Popatrz gdy my wygrywamy w siate, pilke , tenisa, jaka wtedy panuje radosc.
Fajnie cos zdobyc dla wlasnego kraju, tym bardziej, ze jest sie uznawanym za najlepszego w historii i on jako sportowiec z krwi i kosci tego chce.

0

@Skaramuczi I tak by Argentyna nie strzelila.

0

@adamek1910 Szkoda, ze sie nie udalo.

0

@sokot i tak byłby słupek przy karnym

0

@johny11 ja mam nerwy , gdy w drużynie której kibicuje grają zawodnicy jak Otamendi, David Luiz, czy wcześniej u nas Nadal lubi ojciec Sergio Busquetsa na bramce.
Niby profesjonaliści , ale czekasz ten monent gdy babola zagrają

0

Na pewno zawód mniejszy niż w poprzednich latach , az dziwnie to przez gardło przechodzi : i tak daleko doszli.
Ambicja i wola walki górowały na umiejętnościami i zrozumieniem drużynowym / taktyka.

10

@Piotr,1985 Doświadczenie ma większe od Scalonigo, a ARG często budowała repkę od obrony i silnej pomocy . Pomyśl

0

@nabial dobry tekst

2

Pewnie będzie kupa śmiechu , ale Valverde by poukładał taką ARG - po warunkiem , ze cały związek by się ogarnął .

1

Argentyna miała kilka świetnych akcji ALE raczej to wszystko dzięki ambicji, indywidualności niż wynik jakiegoś planu . Wola walki , ale wielka drużyna to nie jest

8

Mecz bardzo emocjonujący - warto było

0

Paradoksalnie ??? Raczej normalnie

0

@Encore niestety tak

0

Jesli Argentyna zaczyna grać , to od razu odpada

1

Alves ! Haha spokoj grabarza

1

Kun z City miał podawać

0

Ślęczą :)



1

Dani Elvis.

0

@Misugi14 kozak

0

@Encore ja białe

0

@Encore Brazylia , białe getry czy niebieskie ? Co wolisz

0

Może Danny cos wyłoży Messiemu.

0

@Encore autokar w korku ;)

2

@Misugi14 będę budził . Studio juz leci

1

Dotrwaliśmy.

1

@Momalsino Szkoda, ze z Francja odpadli. Dobry mecz byl. Takie niepotrzebne sytuacje - np. w jakim celu gostek faulowal Mbappe, ktory wyraznie oddalal sie od bramki i nie bylo zagrozenia...

8

@Encore No nie wiem, nie wiem. Casemiro to plachta na Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?