Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@barteq No i?
15 znakow, spacji nie bierze
6
Argentina czeka na tytul od Copa America 1993. Sposrod zwyciezcow mundialu tylko Anglia wyczekuje dluzej.
0
Torres, Japonia, baseball.
1
@Jakchcesz Mimo, ze zyjemy w czasam, gdzie prym wioda kluby, to jednak gra dla reprezentacji to honor. Popatrz gdy my wygrywamy w siate, pilke , tenisa, jaka wtedy panuje radosc.
Fajnie cos zdobyc dla wlasnego kraju, tym bardziej, ze jest sie uznawanym za najlepszego w historii i on jako sportowiec z krwi i kosci tego chce.
0
@Skaramuczi I tak by Argentyna nie strzelila.
0
@adamek1910 Szkoda, ze sie nie udalo.
0
@sokot i tak byłby słupek przy karnym
0
@johny11 ja mam nerwy , gdy w drużynie której kibicuje grają zawodnicy jak Otamendi, David Luiz, czy wcześniej u nas Nadal lubi ojciec Sergio Busquetsa na bramce.
Niby profesjonaliści , ale czekasz ten monent gdy babola zagrają
0
Na pewno zawód mniejszy niż w poprzednich latach , az dziwnie to przez gardło przechodzi : i tak daleko doszli.
Ambicja i wola walki górowały na umiejętnościami i zrozumieniem drużynowym / taktyka.
10
@Piotr,1985 Doświadczenie ma większe od Scalonigo, a ARG często budowała repkę od obrony i silnej pomocy . Pomyśl
0
@nabial dobry tekst
2
Pewnie będzie kupa śmiechu , ale Valverde by poukładał taką ARG - po warunkiem , ze cały związek by się ogarnął .
1
Argentyna miała kilka świetnych akcji ALE raczej to wszystko dzięki ambicji, indywidualności niż wynik jakiegoś planu . Wola walki , ale wielka drużyna to nie jest
8
Mecz bardzo emocjonujący - warto było
0
Paradoksalnie ??? Raczej normalnie
0
@Encore niestety tak
0
Jesli Argentyna zaczyna grać , to od razu odpada
1
Alves ! Haha spokoj grabarza
1
Kun z City miał podawać
0
Ślęczą :)
1
Dani Elvis.
0
@Misugi14 kozak
0
@Encore ja białe
0
@Encore Brazylia , białe getry czy niebieskie ? Co wolisz
0
Może Danny cos wyłoży Messiemu.
0
@Encore autokar w korku ;)
2
@Misugi14 będę budził . Studio juz leci
1
Dotrwaliśmy.
1
@Momalsino Szkoda, ze z Francja odpadli. Dobry mecz byl. Takie niepotrzebne sytuacje - np. w jakim celu gostek faulowal Mbappe, ktory wyraznie oddalal sie od bramki i nie bylo zagrozenia...
8
@Encore No nie wiem, nie wiem. Casemiro to plachta na Leo.