0

Bedzie krecz mlodego?

0

W zeszlym roku widzialem Bojana na meczu Nadala z del Potro. Ciekawe, ktory z pilkarzy pojawi sie w tym roku na Wimbledonie.

1

@Danny Gaucho Lyskacz i szampan. Ok.
Musze wiedziec, co na imieniny.

0

@Socjopata No Sam lubi trawe, ale zeby az tak? Jaki kurs byl?

1

@takisobiektos 6-0, 7-6.

0

@ranger3120 TAk, swietny serial. tzn ten pierszy sezon bardzo dobry.

0

@neymarcin Napisalem przeciez, ze mnie Narcos rozpuscil. Gdy ogladasz tak dobry serial, to poprzeczka idzie autom. w gore.
Nie powiedzialem, ze nie obejrez, ale motywacja spada.

0

@Grzesior667 "jedyny sluszny serial o inicjalach PB to The fookin' Peaky Blinders a nie tam jakies prizon brejki:)"
napisal wczoraj @barteq

1

@TheNekro94 Chyba se wlacze Zar Tropikow i git.

0

@ViscaBarca123 Zawsze Ci bede wdzieczyn za Fargo, bo juz dzis to dla mnie serial , do ktorego moge wracac i wraca. Polec cos na miare tego.

0

@Majsteer taki piosenkarz.
A tego Raya jedna kumpela mi polecala, wiec tez jest na liscie

0

@Kcprlxx Ale w czym lepsi?

0

@A_Gomesinho_21 Lubie filmy o tematyce wiezinnej - Ucieczka z Alcatrazz czy serial Orange is the new Black.

0

@myscooter Czyli sie rozkreci? @kerouac tez porzucil

1

@bixmix Gomorra jest na liscie, przyjdzie jej czas.

0

@Majsteer Jason Donovan?

0

@Transu96 Zaczalem to ogladac, bo wiele osob tu polecalo, stawiajac to obok Breaking Bad (ktore uwielbiam) MOze po 4 tym odcinku bedzie lepiej. ale sama gra aktorow i calosc to raczej druga liga. - oczywiscie mowie to typowo subiektywnie, bo inaczej nie potrafie.

0

Nie moge zaczac serialu po Narcosie. El Chapo po 4 odcinkach - nyndza, Prison Break - po 3 odcinkach - takie se, Justified - 3 odcinki - chyba najlepsze z tej grupy, ale tez do konca nie to.
Narcos chyba rozpiescil za bardzo.
@ViscaBarca123 - Ty chyba to poleciales?

2

@BarcaInfo Synalek Wengera

3

@sebasek99 Internet poszerza nasza sfere, do ktorej nie chcemy by ktos sie zblizal - tak jak podczas jadzy samchodem - nietkorzy zamieniaja sie w bydlo, tak samo w necie.
Takie kometnarze mozna znalezc nawet na tematy zwiazane z gotowaniem, muzyka, czy wedkowaniem.
Katolicy i kosciol to nie jedna (w domysle) masa i ten wpis tez to pokazuje.

0

@sebasek99 O tym nie pisalem, nie pisalem o braku refleksji. Pisalem o przesciganiu sie, o brnieciu z kierunku gdzie na koncu jest tylko muzyka powazna. Kiedys rozmaiwlao dwoch kumpli: Ty kurne nic nie wiesz o metalu - nie sluchasz Black Sabbath" NO i co z tego?
Pendreecki tez uwzaa zespoly typu Pink Floyd za zbedna strate czasu. Uwazam . ze wiele traci, ale on jest inne zdania - kazdy to, co lubi.
"Freak Out" i "We are in it for the Money". "God in three persons" oraz Replika Maski Pstraga - to plyty , ktore powinny byc w kazdym zestawieniu - a ich nie ma.

0

@Wilczeq Nie wiem, Argentyna gra raczej przecietnie, Messi na pewno to widzi i nie ma juz takich oczekiwan - tzn zawod bedzie mniejszy jesli przegra. Jednak final to final - lepiej w nim grac niz nie.

0

@Kamiloza91 @Danny Gaucho @NorbiTBOB "Pol tuzina bramek na stadionie Camp Nou" (ok 3:33 mintuy.)


0

@sebasek99 @Death_voice Nikt z nas nie wymienil Aphex Twin - tez w sumie dziwne.

1

@Death_voice Bitches Brew - uwielbiam ten plyte, ale zobacz jak zostala wlasnie potraktowoana przez czesc swiata jazzu - nigy mu nie wybaczyli flirtu z rockiem
Magma to wogole niesamowity zespol - szczegolna ta plyta- moja znajoma wybiera sie na koncert. Szkoda, ze sa tak malo znani. No i ten motyw z wlasnym, wymyslonym jezykiem..
Dead Can Dance - wymiekam.
Chyba mamy w sumie dosc podobny gust muyzczny.

0

@sebasek99 Dla mnie nie przehajpowany, dlaczego? Bo potrafie miec dreszcze i uronic lze sluchajac tego a to jest dla mnie kwitesencja dobrej muz.y Dla analitykow , ktryykow muzyki pewnie przehajpowany, zbyt gladki, bez pazura i dla zbyt szerokiej publicznosci, ale wtedy zaczynaja sie schody, bo wiekszosc tzw zespolow progresywnych to tylko przerost formy na trescia - dlatego tez powstal punk . ktory wymiotowal juz tymi 29 minutowymi suitami. Punk znowu tez nie trwal zbyt dlugo, jego esencja to kilka kapel. Podobnie jest z King Crimson - ktory moim zdaniem to jednez z zespolo idealnei oddaje porgresywnosc - kazdy inch okres to inna muzyka i tworza do dzis, a Fripp to jeden z najciekawszych gitarzystow naszego zycia. Wielu fanow sie od nich odsunelo, bo nie grali jak na Dworze Karmazynowego Krola, a zespolo chcieli sie "rozwijac" a nie zwijac.
Takie dyskusje tocza sie w swiecie metalu, jazzu i innych - sa ciekawe, ale czasem zapomina sie w nich o sednie sprawy, czyli o muzyce.
"͈Mówić o muzyce to jak tańczyć o architekturze” - twierdził Frank Zappa.
Nie zmienia to faktu, ze dyskuje sa fajne i czest na zasadzie burzy mozgow otwieraja horyzonty.

5

Babolat sie chwali (Roland Garros 2019)

60.000 - liczba pilek uzytych podczas turnieju
5719 - liczba obsluzonych rakiet
20 minut - sredni czas zmiany naciagu przez Babolat LAB
90 - procent graczy, ktorzy zaufali serwisowy Babolata
68 km - tyle naciagu zuzyto
21 - tylu technikow pracowala w Babolat LAB
12 - liczba krajow, z ktorych pochodza technicy
23,31 kg - srednie napreznie naciagu, o ktore prosili zawodnicy (min 12kg!, a max to 39!)

2

@Danny Gaucho Szampon juz dobrze schlodzony do tego napicia?

1

@MartiNJ11 Tak jak gral to nie, ale malo ktos sie spodziawal takiego spadku - na rezerwowego byl w sumie idealny. U nas drewno z niego wyszlo.

1

@IronSanHybrid Zajetiste sa jamniki. Wzruszajace.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?