0

Wiem, ze nie ogladacie TVP rzadowej, ale dzis w Studio Polska byla pani prof Platek. Tematy od Ikei przez drukarza, po Jysk. Moze sobie potem obejrze.

0

Karne od razu po reg. czasie gry tylko w cwiercfinafach, dobra zasada?

4

@damianex10 Zly moment, bardzo zly sobie "wybral".

0

@Encore Ogolnie troche dziwny turniej. Emocje sa, ale poziom sredni. Chile wczoraj calkiem fajnie zagralo.

0

@TKWM zdecydowanie

2

Socjalizm jest do pydu.


11

Nie stary, nie mlody. W sile wieku i oczywiscie w ogromniastym gangu. Cruyff.
https://pbs.twimg.com/media/D-PNIxqX4AAInqZ?format=jpg&name=900x900

3

Dobra fotka. "Baby" w blocie. International vs Flamengo.
https://pbs.twimg.com/media/D-PTRgCXkAAjQS6?format=jpg&name=medium

0

@Encore Tak dlugo odpowiadasz, ze se sam poszukalem. 1.9 / 3.35 / 4.7. W sumie nic mnie nie zdziwi na CA.

0

@Szreko To zapraszam Leo do meczu na lodzie i sniegu - moze przegrac. I tak bedzie.

9

@Mns21 Lepsze to niz super mecz, ale odpadaja.

0

@Encore A jaki kurs na Brazzoli?

0

@Janiama Tam to i Federer by sie pobawil. Chociaz troszke za wysoka. Postaraj sie dla Rogera.

0

@JimMorrisonFCB Dokladnie.

1

@Janiama Szkoda, ze ten mecz zostal w ogole rozegrany.

11

@Bartek22 Dobry argument, bo Messi rzeczywiscie do placzkow nie nalezy. Coraz mniej takich pilkarzy z jajami.

0

@Janiama Czyli grasz bajke?

1

@Janiama Cos w tym jest. Z drugiej strony zawsze sie mowi, ze w 74 roku nasza reprezentacja wygralaby z Niemcami, gdybysmy nie grali w wodzie. Bylismy wtedy tak duzo lepsi technicznie od Germanow?

1

@SeeleyBooth Ten return nie byl precyzjny, w zasadzie w zasiegu serwujacego, ale gosc nie mrugnal nawet.

0

@KamQiX MOze sie pokryly, albo zmierzyli potem. Morderczy forehand mial Blake.

1

@Coutinho007 Tez, tez.

4

Najszybszy forehand w historii, czy juz nie? James Blake - 200 kmh.



Blake miat troche technike bokserska.

2

11 lat temu - czekali na to 44 lata.


0

Dwa dlugie utwory kojarzace sie z upalem:
Brian Eno - Thursday Afternoon


Steve Roach - Slow Heat

2

@Hosh Co ciekawe nigdy nie byli chamscy, wiele rzeczy przewidzieli i nikogo nie oszczedzali.

3

Trzeba miec mocne nerwy, ale i poczucie humoru. Kamienowanie.


0

@KamQiX :) hehe

0

@MesQueUnClub_87 calkiem dobrze to brzmi.

1

W Stanach maja ciekawy system klasyfikacji graczy w tenisa. Skala od 1 do 7 (1 -poczatakujacy, 7 - Rafa, Federer itd.).
Tutaj przyklad zawodnika o wartosci 3.5


A Wy gdzie jestescie?

ps. 7 nie jest rowny 2x 3.5!

0

@MesQueUnClub_87 Na kurczaczka przepisem tez nie pogardze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?