0

0

Super plyta.

1

A love supreme - klasyk Johna Coltrane. . Tutaj interpretacja innej znanej ekipy - duzo gitary i rytmow rodem z Kolumbii i okolic.


Associated Performer: Carlos Santana & Mahavishnu John McLaughlin
Drums: Billy Cobham Drums: Don Alias Drums: Jan Hammer Drums: Mike Shrieve Congas: Armando Peraza Organ: Khalid Yasin Bass: Doug Rauch

0

To dobrze, jak widac kosciol jest bardzo podzielony - inaczej niz przedstawiaja to niektorzy.

1

"Tam, gdzie rosną dyrektywy” czyli raport z miasta obłędu — reportaż, a może nawet dokument, ukazujący Parlament Europejski od środka., prowadza Dobromir Sosniesrz.

2

Podobno wazny temat, ale ja nie wiem. :)

0

"Na temat głośnego filmu "Nie mów nikomu" mamy w tak zwanej przestrzeni publicznej dwa przekazy, które usiłują się nawzajem zagłuszyć. Pierwszy przekaz to "Sekielscy ujawnili bezmiar ohydy i zepsucia w polskim Kościele, systemowe ukrywanie przestępców seksualnych i ogromną krzywdę wyrządzoną ofiarom". Przekaz drugi natomiast to "Sekielski zrobił ten film na polityczne zamówienie, to grająca na emocjach propaganda wymierzona w Kościół, a poprzez niego w PiS, która ma wpłynąć na wynik wyborów i dać wygraną lewicy".

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-trad-u-oltarza,nId,2995509#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other"

0

Heheh.

0

Znam takiego jednego z duzyn nosem, ktory tez czolowke w tyle zostawi, ale w slabej lidze, bez rywali.

0

0

To nie jest populizm - nie ma kary smierci - to system prawny jest niespojny i tyle. Ten, ktory dokonuje przestepstwa sam sie na taka kare skazuje. O karze smierci bylo tutaj wiele dyskusji i moim zdaniem jest ona niezbedna.

Mnie dziwi troche, ze przymkasz oko na Trynkiewicza (czy nie przymykasz?). Czy kosciol, czy inna instytucja - to caly czas jest to najokropniejsze z przestepstw - bo jest na dzieciach - mozna sie tylko klocic o skale lajdactwa i wtedy tak , w przypadku kosciola, to szokuje troche bardziej. Dla ofiar nie ma to wiekszego znaczenia.
Kazdemu to na co zasluguje.

0

25 lat dla dla gwalciciala i mordery dzieci to jest ok?

ps. Tych z kosciola, ktorzy mordowali tez bym powiesil

0

Mnie obrzydza kazdy pedofil, a taki Trynkiewicz, ktory dzieci dodatkowo zabijal - w moim swieci juz dawno by wisial.

0

Pytalem o ksiedza, ksiazd Michael Jackson - aaa on to byl na pewno :)

0

To "ALE" mnie troche niepokoi.

0

Michael Jackson. Byl pedofilem czy nie?

0

Na HBO byl ostatnio. " Druga strona medalu" Skandal w amerykańskiej gimnastyce, który opowiada o molestowaniu seksualnym w świecie sportu.

0

Ostatnio Gonciarz byl gosciem na kanale z grami, ktory ja polecam. nasze zbiory naszly na siebie. Ale schudl troche?

0

Apel do niezdecydowanch. Mnie te piosenka przekonala, glosuj na Euroduszka z PiS!

0

"Zgnila zielen" Macieja Krzywinskiego, ktos czytal?

0

Fakt, duzo w tym wszystkim absurdu. Monthy Python jednak duzo przewidzial.

ps to moze niech sie Idianie tez upomna o odszkodowania

0

Jedyny to bylo wyolbrzymienie, ale w zachodnim swiecie nie ma ich naprawde wielu. Czy pedofilia jest tematem tabu? Chyba juz nie.

0

Czy spiewali o tym temacie Zydow, o to pytalem.

0

Spiewali o tym?

0

Chyba jedyny temat tabu dzis, to starzenie sie i samotnosc na starosc.

0

Ale to temat tabu? Niemcy pietnuja swoja historie, gdzie tylko moga, bo wiedza, ze pierwszym argumentem w ich kierunku bedzie "nazi".
Chociaz mozna tez odczuc lekkie zmecznie tym tematem - tendecja w kierunku - juz swoje naprzepraszalismy.

1

Z SLD kosciol tez sie wcale zle nie dogadywal.

Tutaj nasuwa sie inny watek - ludzie chca zaostrzenia kar dla pedofilow, ale glownie sa to Ci, ktorzy twierdzili, ze zaostrzenie kary nic nie daje - w przypadku kary smierci oczywiscie.
Badanie pokazaly jednak co innego. Chociza ktos ma tez pewnie inne badania :)

0

Bylo ostatnio, chyba nie dam radzy dalej :=

2

Za tydzien powtorka z tej wiedzy bez gugli, ok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?