Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://i.imgur.com/XOnwIPM.png
6
Copa America 2019. Sklad Canarinhos.
https://preview.redd.it/p5er6ugtgsy21.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=1961be070541bd298547185eb8d317329efbe2db
0
Super plyta.
1
A love supreme - klasyk Johna Coltrane. . Tutaj interpretacja innej znanej ekipy - duzo gitary i rytmow rodem z Kolumbii i okolic.
Associated Performer: Carlos Santana & Mahavishnu John McLaughlin
Drums: Billy Cobham Drums: Don Alias Drums: Jan Hammer Drums: Mike Shrieve Congas: Armando Peraza Organ: Khalid Yasin Bass: Doug Rauch
0
To dobrze, jak widac kosciol jest bardzo podzielony - inaczej niz przedstawiaja to niektorzy.
1
"Tam, gdzie rosną dyrektywy” czyli raport z miasta obłędu — reportaż, a może nawet dokument, ukazujący Parlament Europejski od środka., prowadza Dobromir Sosniesrz.
2
Podobno wazny temat, ale ja nie wiem. :)
0
"Na temat głośnego filmu "Nie mów nikomu" mamy w tak zwanej przestrzeni publicznej dwa przekazy, które usiłują się nawzajem zagłuszyć. Pierwszy przekaz to "Sekielscy ujawnili bezmiar ohydy i zepsucia w polskim Kościele, systemowe ukrywanie przestępców seksualnych i ogromną krzywdę wyrządzoną ofiarom". Przekaz drugi natomiast to "Sekielski zrobił ten film na polityczne zamówienie, to grająca na emocjach propaganda wymierzona w Kościół, a poprzez niego w PiS, która ma wpłynąć na wynik wyborów i dać wygraną lewicy".
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-trad-u-oltarza,nId,2995509#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other"
0
Heheh.
0
Znam takiego jednego z duzyn nosem, ktory tez czolowke w tyle zostawi, ale w slabej lidze, bez rywali.
0
Formiga juz siodme MS. https://pbs.twimg.com/media/D6si4TlX4AIRdLW?format=jpg&name=medium
#Francja2019.
0
To nie jest populizm - nie ma kary smierci - to system prawny jest niespojny i tyle. Ten, ktory dokonuje przestepstwa sam sie na taka kare skazuje. O karze smierci bylo tutaj wiele dyskusji i moim zdaniem jest ona niezbedna.
Mnie dziwi troche, ze przymkasz oko na Trynkiewicza (czy nie przymykasz?). Czy kosciol, czy inna instytucja - to caly czas jest to najokropniejsze z przestepstw - bo jest na dzieciach - mozna sie tylko klocic o skale lajdactwa i wtedy tak , w przypadku kosciola, to szokuje troche bardziej. Dla ofiar nie ma to wiekszego znaczenia.
Kazdemu to na co zasluguje.
0
25 lat dla dla gwalciciala i mordery dzieci to jest ok?
ps. Tych z kosciola, ktorzy mordowali tez bym powiesil
0
Mnie obrzydza kazdy pedofil, a taki Trynkiewicz, ktory dzieci dodatkowo zabijal - w moim swieci juz dawno by wisial.
0
Pytalem o ksiedza, ksiazd Michael Jackson - aaa on to byl na pewno :)
0
To "ALE" mnie troche niepokoi.
0
Michael Jackson. Byl pedofilem czy nie?
0
Na HBO byl ostatnio. " Druga strona medalu" Skandal w amerykańskiej gimnastyce, który opowiada o molestowaniu seksualnym w świecie sportu.
0
Ostatnio Gonciarz byl gosciem na kanale z grami, ktory ja polecam. nasze zbiory naszly na siebie. Ale schudl troche?
0
Apel do niezdecydowanch. Mnie te piosenka przekonala, glosuj na Euroduszka z PiS!
0
"Zgnila zielen" Macieja Krzywinskiego, ktos czytal?
0
Fakt, duzo w tym wszystkim absurdu. Monthy Python jednak duzo przewidzial.
ps to moze niech sie Idianie tez upomna o odszkodowania
0
Jedyny to bylo wyolbrzymienie, ale w zachodnim swiecie nie ma ich naprawde wielu. Czy pedofilia jest tematem tabu? Chyba juz nie.
0
Czy spiewali o tym temacie Zydow, o to pytalem.
0
Spiewali o tym?
0
Chyba jedyny temat tabu dzis, to starzenie sie i samotnosc na starosc.
0
Ale to temat tabu? Niemcy pietnuja swoja historie, gdzie tylko moga, bo wiedza, ze pierwszym argumentem w ich kierunku bedzie "nazi".
Chociaz mozna tez odczuc lekkie zmecznie tym tematem - tendecja w kierunku - juz swoje naprzepraszalismy.
1
Z SLD kosciol tez sie wcale zle nie dogadywal.
Tutaj nasuwa sie inny watek - ludzie chca zaostrzenia kar dla pedofilow, ale glownie sa to Ci, ktorzy twierdzili, ze zaostrzenie kary nic nie daje - w przypadku kary smierci oczywiscie.
Badanie pokazaly jednak co innego. Chociza ktos ma tez pewnie inne badania :)
0
Bylo ostatnio, chyba nie dam radzy dalej :=
2
Za tydzien powtorka z tej wiedzy bez gugli, ok?