Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczegolnie w drugiej polowie.
4
Sorry, ze Wam sie wtryniam w ten dialgo z DS, ale to moze tak Valdek wlasnie by motywowal na LM.
"Bo nie wygrasz Ligi Mistrzow"
-"Taaaa, nie wygram."
Albo bardziej hardcore
"bo w ryj dać mogę dać"
0
A Ty co uwazasz?
0
Ile on w sumie dostaje?
1
Mega mnie interesuje, jak, cala sytuacje ocenia Velaverda - ale nie to co mowi prasie, tylko co mysli.
Bo albo ma jaja i wiare w ten projekt - uwazajac, ze mial dwa wypadki przy pracy albo totalnie idzie w zaparte i ego nie pozwala mu stracic twarzy - co w jego mniemaniu byloby porazka.
Sa tez pewnie inne mozliwosci bardziej zlozone.
1
Ronaldo Kappa.
https://img.bleacherreport.net/img/slides/photos/003/611/223/08cac8d0789739faf5603addabafe2e5_crop_exact.jpg?h=533&w=800&q=70&crop_x=center&crop_y=top
0
Szanuje. Wierze, ze jesli mozlwie jest ladne granie i zarazem efektywne, to tez nie trzeba wybierac miedzy LM a la Liga. Osobiscie wolalbym wygrac LM niz La Lige, ale tak jak pisze, to nie powiniem byc wybor.
0
Nawet chyba najwieksi zwolennicy teorii, ze la Liga jest najwazniejsza tego by nie chcieli. Przyszly sezon to bedzie non-stop presja. Wygrywac, w dobrym stylu, a w LM minimum polfinal, ale nie taki jak ta ostatnia polowa - chociaz i tak pelna rehabilitacja to tylko wygranie LM - a wrog nie spi, tylko sie zbroi.
5
Gratulacja. Pewnie wchodzisz- pani w olowkowej spodniczce:
- How was Spain?
A Ty od razu wiedziales, ze to mecz u siebie.
4
Fajne zdjecie - glownie dla fanow Enbiej.
https://pbs.twimg.com/media/D6ez3hdW0AAlYHn?format=jpg&name=medium
2
Odpowiedz nie jest prosta. Trzeba spojrzec z bardzo szerokiej perspektywy oraz troche historycznie - dlaczego np. grupy czy instytucje byly wzmaciane lub oslabiane na przestrzeni dziejow.
Ogolnie mowi sie o tzw marszu przez instytucje, marksizmie kulturowym. Najlepiej zapytac sie: kto skorzysta, skorzystal? Nie chce tu wyrokowac.
Nie zarzucalbym calemu srodowisku lewicowemu jakiejs podstepnej ideologii, raczej naiwna wiare w pewne idealy, na ktorej koncu jest niestety nietorerancja czy brak akceptacji.
1
Fin de siècle.
0
Hehe dokladnie.
0
Grali w lidzie holenderskiej i u nas. Ci pierwsi to typowy Ajax, reszta z innych klubow - a lista nie jest pelna - tylko w sumie Ci najlepsi. NO moze Reiziger sie obrazi.
0
I u nas.
0
Richard Witschge
Edgar Davids
Jari Litmanen
Marc Overmars
Ronald de Boer
Patrick Kluivert
Zlatan Ibrahimovic
Frank De Boer
Michael Laudrup
Luis Suarez
Johan Cruyff
A z innych Feyenordow czy PSV (nie zawsze bedzposrednio) przychodzili tacy jak: Ronaldo, Romario, Koeman, Henrik Larsson, Phillip Cocu, Mark Van Bommel, Giovanni Van Bronckhorst
0
Kaka szybki czy oborncy ARG wolni?
Messi i Kaka
0
A gdzie Roberto i kto trenerem?
0
Ostatnio komentatorzy wspominali, ze powoli legendarne staja przlozenia jezyka hiszpanskiego na angielski w wykonaiu Pochettino czy Bielsy - zabawne ale i symptyczne. Znalazlaem video, gdzie Marcelo nie potrafil wymowic Ipswich. Macie moze wiecej takich przykladow?
2
Moim zdaniem to byla idelan edycja by wygrac LM - tak jak ARG miala niesamowita okazaj w 2014 sieganac po Puchar Swiata. Naprawde zabraklo normalnych 45 minut - zwyczajnie normalnych, takich Valverdowskich - a w finale raczej tez bysmy sobie poradzili. Przypuszczam, ze druyzny z drugiej ligi nie zagralyby tej polowki gorzej niz my.
2
Valverde ma taki image, ze latwiej sie go ktytykuje niz chwai - wiesz taki flegmatyk w zbyt duzym gangu.
Przeszlosc pokazywala, ze nie tylko ekspresyjni trenerzy moga odnosic sukces. Wazna jest chemi i autorytet, ktory przekazuja w szatni.
Czesto przedstawia sie Valverde jako poblazliwego nauczyciela'/kumpla dzieki ktoremu najsilniejsi moga rzadzic nim i cala klasa, ale niczego sie nie naucza - ja akurat nie jestem za tym porownanie, bo wtedy trzeba naszym zawodnikom z automatu zarzucic to, ze graja tylko dla kasy.
Janiama chyba najlepiej rozszyfrowal anatomie porazki.
0
Gdzie upatrujesz przyczyn ? Kiedys wszystko zwalano na słynny strajk scenarzystow.
1
;)
Ciiii to ja Le Clerk.
4
61 lat temu (14 maja 1958) urodził się Andrzej Grubba - najlepszy w historii polski tenisista stołowy, trzykrotny olimpijczyk, zdobywca 15 medali mistrzostw świata i Europy.
11
Juninho Pernambucano ma powrócić do Lyon w roli dyrektora sportowego.
5
Zlatan i trema .
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/boe7gv/zlatan_being_wholesome/?utm_source=share&utm_medium=ios_app
17
Jest 56 płci. Moge byc facetem.
0
Powstaje pytanie, czego oczekujemy od kapitana?
0
I can't stand your funk" Mahavishnu Orchestra.
A tutaj interpretacja utworu grupy Shakti "Face to face" - na perkusji Terry Bozzio.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika