2

Xavi nie powie „wszyscy won!“?

2

@Yosemite troche jak w tenisie.

1

@paweldunajecfcb ze jest?

#Populizm Inflacja Socjalizm. PIS.

2

@Yosemite zaje byl bisty.

1

@Yosemite fajne ujecie.

0

@JimMorrisonFCB @Encore ale co panowie fenomenalnych skrotow nagrali, to nie mam pytan.
Ciekawe ile ich bylo, ale naprawde sporo.

0

@kamilo0066 chyba juz kiedys rozmawialsmy na temat tego filmu, nie wiedzialem.

1

@Yosemite dobry, dobry.

0

Ale caly czas jestesmy w szeroko rozumianym topie.

0

Trzeba bylo jednak wtedy wybrac wtedy Claudio Bravo. Mats przykryl nasze problemy. :)
#bezDystansu

1

Messi czy Ronaldo?

2

Teoretycznie mamy jeszcze szanse na mistrzostwo, trza tylko oskarzyc Atletico i Real o jakiej walki.

1

0

DK Ronaldo ale pudlo

0

Dawaj Jugolu, pokaz im wszystkim.

2

Brawo Nole, bo pieknie stawil czola (w porownaniu do RG) i brawo Rafa.

Dobry final!

0

Ma ktos statystki dropshotow z tego meczu?
@kamilo0066 @mekston @Encore @budel17

0

Ale nerwy stalowe Nole

0

Brejk. .

3

@BorzyKrzys Blade Runner, bo katuje go od lat plus fenomenalny Vangelis. Trzeba unikać amerykańskiej wersji z narratorem.

Nom @JimMorrisonFCB @Yosemite

0

Co tam ekipa od podawania piłek ma na koszulkach?

1

@budel17 nie oglądałem , ale to brzmi kosmiczne

0

Novak jest zaszczepiony?

1

Ale męczarnia przy swoim podaniu

0

Ale mieciutko Hiszpan

0

@Encore bo ma lepsze buty od Rafy

0

Taki Rafa na Orliku niejednego by zsiatkowal.

0

Nadal ma te tiki nerwowe.

0

@kamilo0066 dokladnie.

0

@Encore chetnie zobacze. Djoko jesli ma wygrac, to tylko przy dobrej formie dnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?