Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Xavi nie powie „wszyscy won!“?
2
@Yosemite troche jak w tenisie.
1
@paweldunajecfcb ze jest?
#Populizm Inflacja Socjalizm. PIS.
2
@Yosemite zaje byl bisty.
1
@Yosemite fajne ujecie.
0
@JimMorrisonFCB @Encore ale co panowie fenomenalnych skrotow nagrali, to nie mam pytan.
Ciekawe ile ich bylo, ale naprawde sporo.
0
@kamilo0066 chyba juz kiedys rozmawialsmy na temat tego filmu, nie wiedzialem.
1
@Yosemite dobry, dobry.
0
Ale caly czas jestesmy w szeroko rozumianym topie.
0
Trzeba bylo jednak wtedy wybrac wtedy Claudio Bravo. Mats przykryl nasze problemy. :)
#bezDystansu
1
Messi czy Ronaldo?
2
Teoretycznie mamy jeszcze szanse na mistrzostwo, trza tylko oskarzyc Atletico i Real o jakiej walki.
1
Bramka Luisito
https://streamja.com/XaRRZ
0
DK Ronaldo ale pudlo
0
Dawaj Jugolu, pokaz im wszystkim.
2
Brawo Nole, bo pieknie stawil czola (w porownaniu do RG) i brawo Rafa.
Dobry final!
0
Ma ktos statystki dropshotow z tego meczu?
@kamilo0066 @mekston @Encore @budel17
0
Ale nerwy stalowe Nole
0
Brejk. .
3
@BorzyKrzys Blade Runner, bo katuje go od lat plus fenomenalny Vangelis. Trzeba unikać amerykańskiej wersji z narratorem.
Nom @JimMorrisonFCB @Yosemite
0
Co tam ekipa od podawania piłek ma na koszulkach?
1
@budel17 nie oglądałem , ale to brzmi kosmiczne
0
Novak jest zaszczepiony?
1
Ale męczarnia przy swoim podaniu
0
Ale mieciutko Hiszpan
0
@Encore bo ma lepsze buty od Rafy
0
Taki Rafa na Orliku niejednego by zsiatkowal.
0
Nadal ma te tiki nerwowe.
0
@kamilo0066 dokladnie.
0
@Encore chetnie zobacze. Djoko jesli ma wygrac, to tylko przy dobrej formie dnia.