4

0

@ROBSSSON Ogolnie Belg bardzo dobry, tym bardziej mnie zdziwil w tej sytuacji. Zle oszacowal, bo albo widzial ja w siatce albo poza bramka.

0

Mimo wszystko dziwne zachowanie Kurtula przy bramce Wernera. Obserowal sobie pilke po lobiku i zbyt pozno zareagowal.
https://streamgg.com/ib/kPpmpeicdm

0

Borek smutny, ale sprawiedliwy.

3

No i niewykorzystane sytuacje sie nie zemscily.

1

@DaPidejpi Mount Kante - Gora w w polnocnej Tanzanii, 4000 npm

6

W Superlidze by nie odpadli.

1

ale by to wygladalo, gdyby Timo w poprzeke wyyebal.

1

ale to wyjal .

0

0

Real wyglada jak Sevilla FC

0

@EleanoR A znasz tego savanta, na ktorego mowia the living camera czy jakos tak? Stephen W czy jakos tak.

0

@lucas/catalan no i elegancko.

5

@lucas/catalan Te dziewczyny musza sie koniecznie dowiedziec, ze istniejesz.

2

@Yosemite Hallo ;)

2

Di Maria Kung Fu Master edycja - ustawione na 54 sekunde.


0

@JimMorrisonFCB a fryzurka ta sama?

0

@JimMorrisonFCB Legenda Argentyny.

0

@Encore kurde smieszy.

1

@Yosemite wlaczylem chyba w 11 minucie i mnie troche obraz poirytowal.
Ale tak to calkiem spoko, zle mi sie nie ogladalo. PSG w swoim stylu :)

1

@Yosemite Witam, dobry wieczor.

5

Pep w koncu nie przekombinowal.

Ale i tak nie lubie zadnej z polfainalowych druzyn.

1

Po pierwszych 45 minutach dwumeczu zapowiadalo sie to zgola inaczej.

0

Zagotowany Paryz.

1

ale dobre te cieszynki w obronie

0

w Kijowie grajo?

8

@PatrychoO taka trochę jakby z bazaru

18

@Janiama piwko dla każdego jak Messi.

2

@Chakalaka dobry timing.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?