Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Aleja Baobabow na Madagaskarze.
https://pbs.twimg.com/media/E0mBSrAVIAYq1BW?format=jpg&name=large
0
@ROBSSSON Ogolnie Belg bardzo dobry, tym bardziej mnie zdziwil w tej sytuacji. Zle oszacowal, bo albo widzial ja w siatce albo poza bramka.
0
Mimo wszystko dziwne zachowanie Kurtula przy bramce Wernera. Obserowal sobie pilke po lobiku i zbyt pozno zareagowal.
https://streamgg.com/ib/kPpmpeicdm
0
Borek smutny, ale sprawiedliwy.
3
No i niewykorzystane sytuacje sie nie zemscily.
1
@DaPidejpi Mount Kante - Gora w w polnocnej Tanzanii, 4000 npm
6
W Superlidze by nie odpadli.
1
ale by to wygladalo, gdyby Timo w poprzeke wyyebal.
1
@michal26 w koncu ktos to widzi.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10017797#comment-10017797
1
ale to wyjal .
0
@EleanoR
0
Real wyglada jak Sevilla FC
0
@EleanoR A znasz tego savanta, na ktorego mowia the living camera czy jakos tak? Stephen W czy jakos tak.
0
@lucas/catalan no i elegancko.
5
@lucas/catalan Te dziewczyny musza sie koniecznie dowiedziec, ze istniejesz.
2
@Yosemite Hallo ;)
2
Di Maria Kung Fu Master edycja - ustawione na 54 sekunde.
0
@JimMorrisonFCB a fryzurka ta sama?
0
@JimMorrisonFCB Legenda Argentyny.
0
@Encore kurde smieszy.
1
@Yosemite wlaczylem chyba w 11 minucie i mnie troche obraz poirytowal.
Ale tak to calkiem spoko, zle mi sie nie ogladalo. PSG w swoim stylu :)
1
@Yosemite Witam, dobry wieczor.
5
Pep w koncu nie przekombinowal.
Ale i tak nie lubie zadnej z polfainalowych druzyn.
1
Po pierwszych 45 minutach dwumeczu zapowiadalo sie to zgola inaczej.
0
Zagotowany Paryz.
1
ale dobre te cieszynki w obronie
0
w Kijowie grajo?
8
@PatrychoO taka trochę jakby z bazaru
18
@Janiama piwko dla każdego jak Messi.
2
@Chakalaka dobry timing.