Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Hosh rzeczywiscie jest kilku uzytkownikow, ktorzy zbieraja po pare nominacji, wiec mozna przyjac zasade, ze taka osoba np @Chakalaka moze wstawic tyle utworow ile nominacji zebral - by ograniczyc jego bol selekcji.
5
@AV0CAD0 jest to bardzo bolesny proces, dzis odrzucilem np. Pata Metheny.
1
@tristan87 dobry soudtrack pod mocno przestrzelone rzuty karne.
13
Jeden utwor na litere "F", ktorego chetnie slucham. Zapraszam do postowania.
Mile widziane opis dlaczego oraz koniecznie nominacje.
"Fear" utwor Tadeusza Luczejki z albumu Dreamdesigner - TL. nagrywa pod pseudonimem Aquavoice, jest mocno zwiazny z polskim ambientem (min festiwale), niesamowicie skromny czlowiek, ktory przez te ceche charakteru nie nazywa siebie nawet artysta, tylko kims, kto laczy dzwieki.
Utwor troche nie te pore, bo jest bardzo mroczny. Jesli ktos lubi norweskiego Biosphere (panowie sie znaja) oraz Tangerine Dream, to muzyka Luczejko bedzie dla niego.
Niestety nie udalo mnie sie znalezc odizolowanego utworu "Fear", bo to ciezki do zdobycia album, ale mozna go posluchac na YT i jest ostatnim utowrem na plycie (ustawione) - zaczyna sie na ok 1:00:00.
nominacje
@FearTheBeard @Ermitano
@Arkon @TheGoldenEleven @nabial @Quavosk @Hopner15 @marcin62 @ProMILs @budel17
"A" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9926672#comment-9926672
"B" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9941625#comment-9941625
"C" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9951033#comment-9951033
„D“ https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9961033#comment-9961033
„E“ https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9971803#comment-9971803
0
@BlaseR9 dla mnie mieszany. Duzo fanjnych kawalkow (np. John the Revealer czy Everyday People), ale duzo tez typowo amerykanskiego rocka, za ktorym nie przepadam, ale faktcznie bardzo tam pasowal.
1
@BarceloDomo Saltarello jest po prostu cudowne.
2
@Yosemite Oczywiscie oba kciuki za Wilsona.
1
@TheHeisenberg podgladam sobie Vikingow i jestem w szoku jak dobra jest tam sciezka dwiekowa.
Fargo tez mialo wyborna muzyke.
14
@DonMatteo901 niektore nazwiska staraja wypowiadac sie na sile bardziej poprawnie niz rodzimy uzytkownicy danego jezyka.
Inne sa zupelnie olewane.
29
Bierz sprawy w swoje rece.
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
0
@LeoMessi1994 3 zdjecia ukladajace sie w litere "L" zaczynajac od srodkowego u gory.
1
@Chakalaka no i kolejny out.
0
Co ten sędzia to Gueya?
"Nope" ?
0
"A mury runą, runą, runą ..." i krokodylek nie pomoże.
2
City już odpadło?
0
Tu studio i tam studio. Estudio Estadio.
3
Di Maria nie potrafi.
Zagrac meczu bez zalozenia siatki.
1
@Yosemite Taylor Navas ;)
0
@Michal_2003 Bakero - ojeciec.
1
@Chakalaka duuza niespodzianka.
1
@Tomek_TF moze miela na proszek tez zabki.
0
@msmsms szybszy byles.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Tomek_TF mialem Barao, ale nie ta wersja. Bardzo zielona i mialka?
1
@Tomek_TF Niektorzy uzywaja tez szklanego porongo, wiec najlepiej robic w takim, w ktorym po prostu wychodzi. Z racji tego, ze Chimarrao jest bardzo mialko zmielone, uwazam to za najtrudniejsza w przygotowaniu yerbe. Ma ona po prostu duza tendecej to zapychania bombilli na amen.
1. tak, normalne, ale ja nie czekam nigdy tak dlugo z zaparzniem, szybciej po prostu pije.
2. normalne i wlasnie dlatego bardzo lubie ten rodzaj, gdy mam ochote na cos lzejszego w smaku. Taka mieszanka zielonej herbaty i siana.
3. Dolewasz tyle ile lubisz, ile Ci smakuje. Zapomnij o tych wszystkich co wolno a czego nie. Mozesz zalewac 3 razy , a mozesz az bedziesz pil sama wode. Tak samo jest z temp. wody - taka jaka lubisz.
Jesli chodzi o plesn - to warto czyscic od razu, ale zalezy od miejsca, w ktorym mieszkasz - ja przewaznie czyszcze naczynka po po nocy a nawet czasem po 24h i jeszcze nigdy mi plesnie nie weszla.
Czy Chimarrao, ktore kupiles to firma Barao?
1
@TheHeisenberg Oby nie wygral.
9
Diabelski smiech z Polsatu.
1
"poskromic apetyt na bieganie"
6
Pamietajcie o dogrzewce przed meczem.
1
Remis po 6 .