Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite moge nie dac rady, ale na wieczorna to juz raczej tak.
1
@Yosemite o ktorej jest?
8
Del Piero z ciucholandu/lumpexu.
https://pbs.twimg.com/media/EzKY-pmUUAQg8LT?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/EzKY_uRVEAwJbB3?format=jpg&name=large
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
0
Teorie spiskowe oraz slowo na "N". 47 sekund.
5
Kultowy klasyk kina walki. Michael Dudikoff jako amerykański wychowanek japońskiego mistrza, który rozbija gang handlarzy broni penetrujący amerykańską bazę wojskową na Filipinach. Dla wyznawców #VHS pozycja obowiązkowa: Amerykański ninja / American Ninja (1985) - CZ 22:51 TNT
1
@Yosemite o panie
5
W koncu znowu w Goracych Dyskujach. Duma i lzy w oczach.
I nawet nie musialem pisac niczego na temat aborcji czy Floydzie.
2
@Persyfl super utwór
@Łuki555 to się @Nano22 ucieszy
1
@iksajotien znam ludzi, którzy zabraliby ten album na bezludną wyspę .
1
@Chakalaka gdzie Chakalaka?
0
@wpwelement a nade wszystko @Cochise" koniec cytatu.
2
@Don-Corleone Dzieki za Twoja propozycje - zejeisty utwor i swietna wersja. Przy literze "W" dodasz utwor na "B" :).
Don oznaczyl kilka osob, ale widze, ze hiperlinki nie dzialaja, wiec powtorze jego nominacje (post nie znajduje sie w goracych, inaczej przepadnie) "nominuję Mademoiselle @Eoren , @challenger @ViscaBarca123 @AxelF @Bagsik88 @Yosemite @mekston @Yanek , @Janiama wpelement, a nade wszystko @Cochise
Utwor (jeden), ktory lubicie i zaczyna sie na lietere B.
0
@JimMorrisonFCB dodawać pod "C"?
0
@fart jest jeszcze Liga sprawiedliwości oraz szwajcarska super liga
2
@Chakalaka - jesteś kilka razy nominowany - ale i tak możesz wybrać tylko jeden utwór ;)
0
Superbowl czy Superliga?
3
@JarekS Nie jest latwo, ale wybieramy tylko jeden utwor.
nominuje jeszcze @ZielonySzparag i @Avernand @patataj @AV0CAD0
1
@VamosRakieta @Nano22 @Stoiczkow Jeszcze poprosze o nominacje.
3
@fart @Ratamahatta @fcbarcafan19 Nominujcie prosze kogos, bo inaczej cykl skonczy sie na grupie wzajemnej akceptacji.
16
Ulubione utwory muzyczne, litera "B".
"Ba-Benzélé"
Czemu ten utwor? Bo mnie hipnotyzuje.
Nominuje @Nano22 @fart @FC1899Barca @fcbarcafan19 @iksajotien @zadafcb oraz @Ratamahatta
Link do "A". https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9926672#comment-9926672
0
@LeoMessi1994 racja.
1
@Yosemite dobry meczyk.
2
Siekiera w Biedrze.
https://pbs.twimg.com/media/EzUT5jRUYAESa7E?format=jpg&name=large
@kazbychu
1
@Chakalaka kiedy meczyk?
2
@JimMorrisonFCB nie od razu, musialem se sklad przestudiowac.
4
Ronaldo, Rivaldo, Karembeu, Junior Baiano i Dunga.
https://pbs.twimg.com/media/EzWlmaJVEAE-7O2?format=jpg&name=medium
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
2
@IronSanHybrid Star Foods?
2
@Yosemite https://tinyurl.com/m67p2y8v
1
@TheHeisenberg świetny motyw .
1
@Arkon Alaska Przystanek ;)