6

@Chakalaka
Wszystko, co chcialem dodac czyli min. Vangelisy, Vaie itd zostaly dodane, Vidna Obmana dodalem pod "O", wiec zostalo mi to, ale to bardzo fajne. Niesty innego linku nie mam. (zapomnielismy o Various Artists ;))

Voice Electric Duo "Ved" - https://wsm.serpent.pl/sklep/albumik.php,alb_id,11510

(Projekt Zosi Esden (głos, loops, laptop) i Marcina Dymitera_emitera (elektronika, gitara, głos, generator, loopy, taśmy)
Jest to kolejny rozdział naszej współpracy: wcześniej spotkaliśmy się przy pracy nad płytą w zespole Mordy (2005). Po próbach w innych składach spotkaliśmy się ponownie jako duo. Duet to kameralna i otwarta forma dla naszej ekspresji. Interesują nas dźwięki, brzmienie otoczenie i eksperyment.

Voice_electronic duo to projekt oparty na elektronicznych/ elektroakustycznych i wokalnych improwizacjach oraz interpretacji muzyki współczesnej: od kameralistyki, kreatywnej kultury dj'skiej, ambient, tradycji piosenki, po wolną improwizację.)


@Avernand @Alcazar @Hosh @ZielonySzparag @Yosemite @AV0CAD0 @Coutinho007 @Walker @TheGoldenEleven

1

@Rastafarnianin przeraza mnie ten obraz.

1

@Nano22 święty Tomasza musi swoje podpic.

1

@Cochise Wiele osob z tak zwanego srodowiska wolnosciowego (gospodarczo) odcina sie, w zasadzie musi odcinac sie od JKM (inaczej nie wypada). Czy przyniesie to jakies efekty?

"smialo mozna znalezc duzo epsze zrodla mysli libralnej".

Z drugiej strony dlugodystansowi przeciwicy Korwina sprawiaja wrazenie, jakby myslieli, ze Korwin jest pomyslodawca mysli wolnorynkowej w Polsce i na swiecie.

Tutaj Chmielowski (Fundacja Wolnosci i Przedsiebiorczosci) o JKM.


1

@shinthps Pozdrow tez Kante i zapytaj czy zestaw do yerby kupil.

0

@Yosemite Memphis vs The Avengers.

2

@Yosemite mala wpadka.

2

@Yosemite Myslalem, ze Messi na lawie.

2

@Yosemite jak w grze, ale chyba nawet w grze ciezko tak.

0

Ciekawe zachowanie Cavaniego przy tej bramce na 3-1.

0

@GeneralXavi @tobiasson92 no pikna, do tego ta siateczka.

0

@mekston ladna bramka?

2

@lucas/catalan Moze doszlaby w grupie.

sorry.

0

@Encore musialbym sprawdzic.

2

@lucas/catalan Czechy, Ukrania, murowani kandydaci do tytulow, a tak szybko odpadli. Chociaz Wlochy i Francja w miare wysoko, spoko.

0

@Janas11224 cala ekipa swiente zagrana i dobran. Wlasnie mi sie przypomniala scena z masturbacja i robotem.

6

@Avernand @Alcazar @Hosh @ZielonySzparag @Yosemite @AV0CAD0 @Coutinho007 @Walker @TheGoldenEleven

Urbaniak Michal Urbanator - "Urbal Tea"



Universe Zero "Uzed"


UFO "Unidentified Flying Object"


U.K. "U.K."


US3 "Uptown"

0

@Janas11224 Bardzo smieszy. Kiedys mi sie tam znudzil i przestalem ogladac, ale uznajgo go za swietny - paradoksalnie.

1

Drugi debiutant.


0

@Encore i komu, komu.

6

@Avernand To chyba najlepszy album Gadajacych Glow. @Yosemite
@ZielonySzparag a Phaedra do dzis mnie przraza
@Chakalaka Heavy Horses!

Temple of the Dog "times of trouble"



Type o Negative "too late frozen"


Three Fish "three fish"


Tony Levin "Tequilla"


Tricky "tricky kid"


Trey Gunn "take this wish"


Torn David "trip over god"


Thomas Bodin "three stories"


Terry Riley "turning"


chcialem wstawic progresywny Transatlantic, ale irytuje mnie wokal, chociaz muza w wielu momentach ciekawa.

@Alcazar @Hosh @AV0CAD0 @Coutinho007 @Walker @TheGoldenEleven

2

@Yosemite bardzo solidne nazwiska.

0

@maroon Dave M.

1

0

@KapiFCB konkretne!

3

Griezmann przepuscil pilke, ktora do bramki skierowal piszczela Mingueza.

Pamietacie jakies efektowne zagrania tego typu? Zawsze przychodzi mi na mysl rzut wolny Branco przeciwko Holandii, podczas ktorego Romario wygina sie jak wegorz by przepuscic zmierzajac w kierunku bramki de Goeya.

Tutaj wyraznie to widac w powtorce (ok 1:05)



No i jeszcze Pele


@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc @kamilo0066 @BarceloDomo @CrazyFan @NaFazieHitman @kordyl1010 @patata

0

@RosjaninBut Byly momenty, ze Real ciach, pach 2 podania i juz mieli sytuacje bramkowe. Na szczescie zawsze jakis maly blad niwelowal ich starania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?