Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co momentami Neymar na spokoju sobie gra...
1
@Commando ale prawie w poprzek boiska?
1
@itmustbejoke Lepsze dosrodkowania i strzaly z dystansu.
0
Pieknie Robben.
13
Ten ekspert to na zdjeciu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Viscael11Barca @Strays77 @don'T.R.I.P.e
@ZielonySzparag Ciesze sie z Erica Wollo i Weather Report @Chakalaka
@Chakalaka wlasnie widzie, ze wstawiles Gibraltar z Black Market.
7
Wladyslaw Komendarek "Widmo czasu"
Wackerman Chad "Waltzing on Jupiter"
Wolfram Spyra "We do not mind the Rain" (z Namlookiem)
@Avernand @Alcazar @Hosh @ZielonySzparag @Yosemite @AV0CAD0 @Coutinho007 @Walker @TheGoldenEleven @Ojciec5tkidzieci
2
@Yosemite swietne mial pokretlo.
3
@Nano22 Tak jestem obrzydliwy ze Stevia czy bez, co moze potwierdzic np. @shinthps
3
@IronSanHybrid Ty bogaczu.
1
@IronSanHybrid Ktorego maca kupiles?
0
Najlepszy (lub/ i ulubiony) final imprezy sportowej w historii?
1
@Yosemite mam tez bramke wcisnal.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Luka.
2
@Encore To elegancko.
2
@Encore dam, ale tylko elektoniczny.
2
@Encore Moge bombille i matera rozdawac. Yerbe tez. Pilki tenisowe i plyty cd.
0
@michal26 Nie mam pojecia, ale widzialem go ostatnio w zwiastunie Space Jamu....i chyba zobacze ten film.
4
Niestety nie organizuje konkursu z ta koszulka - bo jej nie posiadam.
https://pbs.twimg.com/media/EyrvOxeXAAAKoNz?format=jpg&name=large
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc @BarcaInfo
32
Dbajmy wspolnie o planete, inne sa daleko.
https://pbs.twimg.com/media/EyxfjaSXAAE_-7B?format=jpg&name=medium
0
@msmsms szybko jak dla mnie.
0
@Alozuer0900 dokladnie.
1
@Yosemite oczywsicie nie pamietalem, ale wyszukiwarka Altavista nigdy nie zawodzi.
2
@Yosemite Baggio 2x, Zamorano i Seedorf?
2
@Kettger Baggio zaraz utonie.
2
Marcelo juz dawno byl bierny. (ktos pamieta wynik tego spotkania?)
https://pbs.twimg.com/media/EyxwUiSW8AIxrzx?format=jpg&name=900x900
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
1
@Yosemite fajna ekipa. Chyba tylko w LM od RM w tylek dostali?
4
@don'T.R.I.P.e @Ojciec5tkidzieci @Viscael11Barca @Strays77