Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Alcazar Pozdrawiam.
2
@Yosemite I Toyota.
1
@LeoMessi1994 szukam Fatiego Morgana.
6
@Viscael11Barca @Strays77 @don'T.R.I.P.e
@Chakalaka
no i dojechalismy do konca.. Brawo za wytrwalosc i odswiezenie kilku rzeczy.
Bardzo dobre utwory Zappy dobrales. Fajnie ze NIE bylo Bobbiego Browna.
8
Zappa Frank Vincent
"Zanti Serenade"
"Zolar Czaki"
"Zoot Allures live"
Zappa plays Zappa "Zomby Woof"
Zappa Dweezil "Zoot Allures"
Zenial Łukasz Szałankiewicz "
@Avernand @Alcazar @Hosh @ZielonySzparag @Yosemite @AV0CAD0 @Coutinho007 @Walker @TheGoldenEleven @Ojciec5tkidzieci
3
@Yosemite @JimMorrisonFCB @fart
dobry sklad, tylko nie pamietam gdzie gralem i gdzie reszta? ;)
Jim Kamilo
Coutinho Lucca Colon
1
@Chakalaka Kiedy graja?
2
@Yosemite ulala, ale sie zlozyl.
7
Ronaldinho w Gremio.
https://pbs.twimg.com/media/Ey7UlvBXIAIz0oj?format=jpg&name=medium
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
0
Najlepszy bramkarz tych cwiercfinalow?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Szapobadlazizu.
1
Z pustego Anfield to i Saruman nie naleje.
0
@ptrx Felipe Melo
5
@DLFCB I w sumie bardzo ciekawy sklad wyszedl.
2
Craque da semana - Rivelino
https://pbs.twimg.com/media/Ey85xM3XAAclxZi?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/Ey85xNzXMAUc7wK?format=jpg&name=large
6
Stanooooskiii liberiartanin?
„Ideologicznie to chyba trochę mi bliżej do lewaków, a gospodarczo do prawaków. Ale w sumie ideologicznie mi jedni do końca nie pasują, a gospodarczo drudzy też mi do końca nie pasują”.
0
@Yosemite Cudownie, jeszcze przeciwko GER.
5
@Viscael11Barca @Strays77 @don'T.R.I.P.e
7
Yes - (Bill Bruford na perce!) "Yours Is No Disgrace"
Xymox - "xdd"
Yello - "Yellofier Song"
oraz James "Bird Legs" Youmans i Graham Young znani z albumow Zappy.
@Avernand @Alcazar @Hosh @ZielonySzparag @Yosemite @AV0CAD0 @Coutinho007 @Walker @TheGoldenEleven @Ojciec5tkidzieci
2
@Yosemite ale lubilem jego spokoj
1
@msmsms faktycznie - cos jak hokej w Kanadzie .
2
@AmigoBlancos Czy aby na pewno to Darek? "napastnik zyje z podan"
1
@Chakalaka w czolowce.
0
ale sobie poradzil Hernandez.
0
@Nano22 z daleka ladna.
0
@Nano22 Avatar nowy? Kto to?
0
Tutaj link do Altube, bo ktos szukal.
https://bit.ly/2PRd5Ql
1
Parc des Princes smells like teen spirit
0
Czy te slupki i poprzeki sie zemszcza?