Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Twoj bol zeba jest wiekszy niz moj.
https://pbs.twimg.com/media/EzHiJIWWEAAMR9e?format=jpg&name=large
0
@patry295 dalbys jakies linki na priv. :)
0
@patry295 @michal26 Byla taka ksiazka nie pamietam, o standardzie zlota w epoce cyfrowych walut. Wspominano chyba tez o wielkim zagrozeniu pieniadza fiducjarnego.
Oczywiscie, ze pieniadz elektrnoniczy w rekach wladzy to wieksza kontrola.
Escobar wysylal rodzine do Niemiec z walizka gotowki ;), a zaden gangol nie lubi placic karta. Oczywiscie nie mozna powiedziec, ze wszyscy placacy karta sa uczciwi.
5
@norbi77 @TheHeisenberg @Kumaty @Seneka @NaFazieHitman @Avatarr @Andi18 @Objectivo wlasnie wlaczylem (3 minuty temu o 22:13) ComedyCentral... i dokladnie trafilem na poczatek tej sceny, ktora przesles - pratktcyznie 1 do 1.
Dziwnie sie poczulem przez moment.
0
@mkord ale dosc dystans chyba duzy?
0
@adambądkowski93 przy okazji "dowolnego miejsca na boisku" - kto wykonal laga czy tez podanie z wlasnego pola karnego i wypuscil Vini Juniora sam na sam w ostatnim meczu Realu z Liverpoolem?
7
@Michal03 musisz do @pax lub @Bykunn pisac. Oni tropia prawakow.
0
@BlaseR9 swietny album. W sumie nie wiem czy lubie bardziej TotD czy Mad Season, ale chyba minimalnie Mad.
5
Pohled na Tatry ze Smrku v Beskydech objektivem Pavla Kribika (vzdušní čarou cca 120 km)
https://pbs.twimg.com/media/EzBJXbOWQAQ0EdH?format=jpg&name=medium
2
@Yosemite Gdy zajumali ci pilke (blaze), a potem każa sobie jeszcze zrobic zdjecie.
1
@JANEK777 swoja droga slynne juz "moderacja, wpelement", staje sie powoli kultowe.
Chetnie bym zobaczyl to w jakims skeczu polskiego kabaretu albo w LCPM zamiast "Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji".
@LuisSalvano moze masz jakies wtyki i podsuniesz im skrypt to skeczu?
0
@10SzymonBarca10 tak, te zle wiesci rozchodzia sie blyskawicznie.
#nozWplery
9
Moriba w Realu, szkoda chlopaka, bo wydawal sie taki oddany Barcelonie.
1
@Alcazar Kurupi, Selecta, Colon. Daja rade. Selecta chyba najtansza, w miare szybko sie wyplukuje, ale jest bardzo spoko.
2
@Yosemite na zawsze fenomen. Piekelnie szybki, techniczny, silny. Nie wszedl z powodu kontuzji na regularnosc Messiego czy Ronaldo, ale i tak pozostanie niezapomniany.
1
@Yosemite w koncu, w koncu. Do tego Barca i sobota ustawiona.
2
Kazdy z poyerbanych meteistow zna paragwajska Selecta. Ostatno wpadla mi w rece jej grubo cieta wersja - Selecta Molienda Gruesa.
Bardzo dobra.
0
@Nazio87 Sok z żuka.
0
14 kwietnia 2010 roku wszystko umarlo. Odszedl wtedy Peter Steele (Petrus Thomas Ratajczyk).
"Wszystko umiera
Cóż, kochałem swoją ciotkę
Ale zmarła
I wujka Lou
No i zmarł
Szukam czegoś, czego nie da się odnaleźć
Ale mam nadzieję
Wciąż śnię o swym ojcu
Mimo, że zmarł"
1
@Yosemite @Pawel13sz a bys wolal w Barcelonie Falcao w prime czy Cavani w prime?
1
@marcin000019 on ogolnie chyba wszedzie pasuje.
2
@Yosemite kiedys go w Barcelonie widzialem.
1
@pauletaa Roma Ajax i Gwiazdowski vs Stanowski.
1
Sympatyczny ten Robert Gwiazdowski.
1
@AmigoBlancos to taka przypominajka. Tego lubie, obym nie zapomnial.
3
@tristan87 oj. Ciekawie.
@patry295 @Stoiczkow @elmayakos
1
@norbi77 powtorzmy angielskie czasy.
0
@Trepyveb za rzadko go ogladam, by cos wiecej powiedzic, ale pare momentow w meczu z Bayernem mi wystarczylo, by sobie przypomniec jaki to grajek.
Oczwiscie, ze miewal swoje problemy, ale mowie tylko o jednym aspekcie.
4
Do kogo dzwonil, co powiedzial, co to za siec i komorka?
https://pbs.twimg.com/media/EzBLlumXAAg2OE0?format=jpg&name=900x900
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
3
Ángel Di María - gdy jest w formie, to ogladanie tego zawodnika to sama przyjemnosc, szczegolnie przyjecia, wizja gry itd.
Techniczka po prostu.