Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ulubione utwory muzyczne na litere "A".
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9926672#comment-9926704
0
@Yosemite ale konty opanowane.
kto dzis gra?
1
@Yosemite super.
0
@iksajotien fenomenalny utwór. Pierwsze takty przypominają któryś z filmów Spike Lee.
"Rob co należy"?
0
@FearTheBeard W sumie reguly sa bardzo proste - jeden kawalek (i jakas historia z nim zwiazana albo powod) na dane litere oraz nominacja kolejnego uzytkownika / uzytkownikow.
Oczywiscie masz racje, ze ten jeden trudniej wybrac niz 10, ale minusem poprzednich alfabetow tzn ich plusem i minusem jednoczesnie byla niesamowita ilosc materialu do przesluchania. Tu powinno byc latwiej jesli chodzi o ten aspekt.
Zobaczymy jak bedzie z nominacjami.
0
@ZelekBARCA Pieknie wspomnienie, jednak nie poplyneli na fali tego zwyciestwa.
7
Diego, Seba, Romek, Ariel, Garbrys i Heniu.
https://pbs.twimg.com/media/EzPoyoUVUAMjTTF?format=jpg&name=900x900
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
2
@kazbychu @Chakalaka duzo pozycji wsawialiscie, wiec Was najbardziej mi zal jesli chodzi o wybranie tylko jednego utworu.
1
bym zapomnial. @sawyer00
3
@xparix @xparix @PatrychoO @Hosh
nie zapominajcie o nominacjach, bo bede musial niestety zglosic moderacji
6
@BlaseR9 @sebasek99 @shinthps @matirix20 @iksajotien @CatalanVeBFCB and last but not least @JimMorrisonFCB
5
@Persyfl @GeneralXavi @BarcaInfo @VamosRakieta @Janiama @Kettger @Bykunn @patry295
4
@FearTheBeard @Stoiczkow @Cochise @Commando @BlaseR9 @PatrychoO @kazbychu @Chinaski @semafor
6
@TheGoldenEleven @Ojciec5tkidzieci @Viscael11Barca @Strays77 @don'T.R.I.P.e @Don-Corleone @patry295 @pax @LuisSalvano @elmayakos
22
Po cyklu, to przed cyklem.
Zaczynamy nowa zabawe. W sumie reguly sa takie, ze znowu jedziemy alfabetycznie, ale tym razem wstawiamy tylko JEDEN ulubiony utwor na dana litere alfabetu.
Fajnie, by oporcz linku do kawalka, znalazl sie maly opis, dlaczego akurat to nagranie.
Oprocz tego bedzie to dzialalalo na zasadzie podaj dalej - czyli nominujemy jedna lub kilka osob.
Zobaczymy, jak sie to przyjmnie i czy cykl bedzie wychodzil regularnie czy tez nie.
Zaczynamy wiec od "A"
Artifacts utwor Steve Roacha z albumu Origins - swietny przyklad dlugiego, mrocznego tribal utworu, ethno ambientu. Dudni tam wszystko wolno i rytczmicznie, slychac Australie.
podaje do (na rozgrzewke) / nominuje sporo osob, ale przy ilosc nominacji ode mnei bedzie spadla, bo sie po prostu nie chce ;)
@Ermitano @Chakalaka @Avernand @Alcazar @Hosh @ZielonySzparag @Yosemite @AV0CAD0 @Coutinho007 7 @Walker
4
@jedrek7000 Podobno, gdy Laporta wyszedl, to Dembele pytal sie, co to byl za gostek.
0
Di Maria z siateczka przed asysta.
5
@Gronek z Realem swietnie zagral - grajac w Ajaxie. Ja w niego wierze.
26
Dawno nie cieszylem sie z zadnego transferu, tak jak z tego FdJ. Potem bylo roznie, ale w koncu kompletny, fenomenaly wystep Holendra.
Oby takich jego meczow bylo jak nawiecej, a sam Frenkie zapisze sie w histori FCB jako jeden z najlepszych Oranje.
0
@kkbarca Transfer de Jonga do Barcy napawal mnie wielkim optymizem. Potem bylo roznie, ale w koncu ci, ktorzy wymarzyli sobie Holendra w Barcelonie doczekali sie fenomenalnego wystepu tego zawodnika. Oby takich wystepwo jak najwieciej, oby zapisal sie w holenderskiej historii FCB na zawsze.
0
Sekret motywacji Barcy, przed meczem wspolnie w szatni recytuja to
"Up onto the overturned keel,
Clamber, with a heart of steel,
Cold is the ocean’s spray…
And your death is on its way,
With maidens you have had your way,
Each must die some day!"
12
Turysci ustawiaja sie w kolejce, by strzelic fote z Messim.
https://streamable.com/ribvf1
2
@Yosemite A Ronnie lepiej gral w wieczornej?
2
Nie kupować nikogo, nie sprzedawać nikogo ;)
0
Barca Kumana czy Barca Guardioli?
0
Ziyech niezle .
0
@LeoMessi1994 Gumisie, bo tej drugi bajki nie znam.
0
@normasubiektywna na to wychodzi.
7
Gwizdac na Andresa - nie przystoi.
2
@Chakalaka @Yosemite dalem rade tylko prze moment ogladac, gdy akurat O'Sullivan lezal chyba z 4 sekundy na stole.