Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KapiFCB konkretne!
3
Griezmann przepuscil pilke, ktora do bramki skierowal piszczela Mingueza.
Pamietacie jakies efektowne zagrania tego typu? Zawsze przychodzi mi na mysl rzut wolny Branco przeciwko Holandii, podczas ktorego Romario wygina sie jak wegorz by przepuscic zmierzajac w kierunku bramki de Goeya.
Tutaj wyraznie to widac w powtorce (ok 1:05)
No i jeszcze Pele
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc @kamilo0066 @BarceloDomo @CrazyFan @NaFazieHitman @kordyl1010 @patata
0
@RosjaninBut Byly momenty, ze Real ciach, pach 2 podania i juz mieli sytuacje bramkowe. Na szczescie zawsze jakis maly blad niwelowal ich starania.
0
@Kettger Kurna, zapomnialem o muzycznym alfabecie.
0
@Roobo trzeba sie ruszac, by generowac cieplo.
1
@GeneralXavi ok. deal. priv
0
@GeneralXavi mam 15 lat, pasuje?
1
@GeneralXavi ale tylko za dobra kase. Za darmo to i Dembele nie gra.
0
@GeneralXavi bedzie kompromis. Jogi Löw ma zastapic Kumana.
7
Nie badz obojetny na krzywde, wspomoz.
https://zrzutka.pl/wymianaServerowfcBarca
0
Lahoz gra? ?
4
Deszcz sztuczny jak i kibice?
0
Ktory klub cieszy sie wieksza estyma na swiecie, Barca czy Real Madryt?
18
Pesymistyczna diagnoza.
1
@BarcaInfo uzywana by miala jeszcze wieksza wage.
1
"Pani sklepowo, jest sax i ja jestem". A ktoz to tak pieknie gra?
https://pbs.twimg.com/media/EyMoGmhW8AMZsey?format=jpg&name=large
3
Medytacja innego rodzaju. 1891 German ''Weltrekord'' Ratchet Screwdriver - Restoration
1
@Lionel_Messi10 wunsa nie mial Sinatra ;)
4
Pewnie mam spoznione info, ale zmarl DMX, mial zaledwie 50 lat.
1
@RosjaninBut skad ja go kojarze.. z Garbarkiem gral?
5
@Yosemite fajnie to zrobil.
0
@GeneralXavi @Cochise @Hopner15 @Bykunn @Jakchcesz Piwo Mentzena dobre?
3
@Chakalaka dobre to zdjecie Cornella.
4
@Avernand zgadzam sie co do miazgi.
@ZielonySzparag @FearTheBeard ze akurat ten sam utwor Soundgarden wybralicie. @Chakalaka fajne Soundgardenow wstawil. Ja bym cos jeszcze dorzucil z Badmotorfinger i Down on the Upside.
3
@Colon @Walker @don'T.R.I.P.e @Hosh
7
@Avernand
@Alcazar @ZielonySzparag @Yosemite @AV0CAD0 @Coutinho007 @TheGoldenEleven @Ojciec5tkidzieci @Viscael11Barca @Strays77
Jesli S to na pewno i zdecydowanie: (troche tego jest, ale naprawde kawal swietnej muzy)
Soft Machine "Slightly All the Time"
Sonny Sharrock "Sacrifice"
tutaj robi sie nieco egzotycznie..
Shue De "Shu De - Sygyt Khoomei Kargyraa Styles Throat Singing"
Shankar L. (min z Garbarkiem) Song for everyone
Shankar Ravi "Sitar Todi"
Shakti "Shiringar"
Sylvian David "Semptember"
Suspenden Memories "Sky Opens" (fenomenalny album)
STP "Still Remains"
Smashing Pumpkings "Soma"
Suso Sáiz - "Saltatrás Cuarterón"
1
@Yosemite filigranowy gigant
4
@Peciak To taki troche zart jak z naszymi rzadzacymi - myslisz, ze to jakis dowcip, a oni tak calkiem na powaznie.
2
@ZielonySzparag Ale Electric Counterpoint to piekny utwor.
2
@AV0CAD0 Free Republic of Liberland :)