Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TSWKRK Claudio Caniggia
5
Prawie jak pol kapeli rockowej.
https://pbs.twimg.com/media/E0iVgDeXMAcZRcg?format=jpg&name=900x900
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
4
@barcadreed teledysk fajny.
@Nano22 Slash cos wiecej z Michaelem nagrywal?
@Ojciec5tkidzieci cos jeszcze kojarze z tym utowrem, ale nie moge sobie przypomniec
@Khajio pierwszy raz slysze
@kazbychu no to jest jeden z wiekszych klasykow
@ZielonySzparag kojarze ten album z LR, o ile mnie pamiec nie myli, to @sebasek99 go wstawial przy innej okazji
@FearTheBeard byles kiedys na Wacken?
@Comentateiro Twoja ulubiona plyta PJ?
7
@sawyer00 ale po co od razu o polityce? :)
14
Iga: ***** ***
2
Murphy jeszcze dycho.
2
@mekston a cos czulem, ze o to sie doczepisz. Dlatego dodalem przerysowane ;)
Selby to swietny gracz, ale bardziej dla koneserow moim zdaniem.
Snookera ogldam od niedawna - la rambla winna.
1
@Jordi10 Selby to taki autobus snookera. No moze troche przerysowane.
3
Murphy zaciska piesc po wygranym frame i mamy 12 -15.
10
Jeden utwor na litere "G ", ktorego chetnie slucham. Zapraszam do postowania.
Mile widziane uzasdnienie, opis utworu.
Troche zmian - nie wolno mi nominowac wiecej niz 10 osob, dlatego mam nadzieje, kazdy kogos oznaczy. Nie bedzie tez linkow do poprzednich liter.
"Gula Gula" Jan Garbarek i Marie Boine. Jazz nie musi byc nudny, jazz moze byc etniczny. Wspaniale budowanie klimatu, nawet mozna powiedziec napiecie przez ten norweski duet. Rewelacyjny sax.
Kawalek kojarze juz nierozerwalnie z Poznaniem, i z checia uslyszalbym go w soundtracku do Wikingow.
https://www.dailymotion.com/video/x2uaj4t
nominacje
@Elosek @skubi99 @tomFCB @kryhaa @ZielonySzparag @kamyk_23 @kamilo0066 @kazbychu @CuttingHead
4
Tylko ejpl.
14
W koncu jest z tego wideo.
1
Zmęczony policjant Al Pacino na tropie znużonego gangstera De Niro. Wiek robi swoje, ale w historii opowiedzianej przez Michaela Manna trudno to dostrzec. Plus Val Kilmer i Jon Voight: Gorączka / Heat (1995) - PN 20:00 Kino TV i 21:00 Nowa TV
VS
Policjant i gangster prowadzą rozgrywkę, która może kosztować ich życie. Nareszcie Oscar dla Martina Scorsese za przeróbkę hongkońskiego "Infernal Affairs" o wzajemnym przenikaniu się struktur policyjnych i mafijnych: Infiltracja / The Departed (2006) - PN 20:00 TVN Fabuła
3
Sedzia doliczy tyle, ile Valencia bedzie potrzebowac.
0
ale pocisk .
0
Jasper .
0
@marcin000019 sobie skróciłem , bym zrozumiał .
0
@marcin000019 Podsumowujac apel Messiego: Stop osobom - kozak w necie, pinda w swiecie.
#StopBotom
1
@DaPidejpi faktycznie.
@MaziFCB niestety tak.
5
@DaPidejpi On wlasnie bardzo mi sie kojarzy z Werderem, bardziej niz z repka BRA. Fajne momenty mial.
2
@Chakalaka Jimmy White's Snooker. Niezapomniana gra.
5
Przychodzi baba do Gorących Dyskusji, a tam Konfederacja.
1
@budel17 ale pileczke pieczołowicie ustawiał.
Berbatov i Balack też chyba było w kadrze
0
@LeoMessi1994 kazda niezla!
0
@msmsms Pieknie to zakonczyl ten pan.
0
@Encore Racja, chce go jeszcze regularnie ogladac.
3
@mekston fajnie sie oglada z publicznoscia. Ooooooooh...
0
@batoosz w sumie rozwiazanie 4 posty wyzej.
3
@Chakalaka jest utwor gigant, co tam Fripp na gitarze wyprawia. Zreszta cala plyta Dyscyplina tak piekne zapowiedziala nowa ere Karmazynowego Krola.
4
@Chakalaka To ja bym wychodzil przy "Frame by Frame" King Crimson.