1

Trasa Lukasza Supergrana, ktory idzie wzdluz poludniowej granicy Sudetami i Karpatami.
https://www.gpsvisualizer.com/display/20210125024035-25253-map.html

4

@Yosemite lubilem goscia.

13

8

Bramka Suareza i rozbawiony holenderski komentator.
https://streamja.com/OnJd6

1

Stanoooski prank.


4

Godzilla vs Kong zwiastun.


0

@LuisSalvano Nie jest zle, ale ja nie umiem grac, wiec nie mam porownania.

2

Ale hipnotyczne menu ma Gamecube.


@FearTheBeard @Ermitano @Chakalaka

0

@LuisSalvano Dam znać , jeśli nie zapomnę

0

@LuisSalvano nie, niedawno w piwnicy go znalazłem . Mam tylko dwie gry - Potter i LotR, no teraz 3.

2

Zakupiłem przed momentem Fifę 07 na Gamecuba.
Ciekaw jestem wrażeń .
W Fife czy Pesa gralem tylko kilka razy w życiu , także wielkiego porównania nie będzie .
Ktoś grał w te wersje ?

1

@Kapitan_SW tak.
niestety nie moge znalezc wersji z TWD i spiewajacej Alphy.

1

Taki klasyczek: Robin Williams 'Lydia the Tattooed Lady'
"She has eyes that folks adore so
And a torso even more so"



Temat ten spiewany byl w wielu filmach min. z Bracmi Marx, Kathrin Hepburn, Muppet Show oraz The Walking Dead.

0

@Odcinkowy kurde faktycznie.
Najpierw Morawiecki z cieplymi napojami, a teraz jeszcze ten Janusz

1

@Yosemite piekna sprawa

0

@Ls0811 niby tak .
Uribko i Bielecki nie lubią tego

10

Moment wejscia na K2.

2

2

1

4

1

@michal26 mam dosyć podobne zdanie

17

Az milo sie oglada.



@Yosemite @JimMorrisonFCB @doc

0

@LeoMessi1994 tak, bardzo dobrze.

0

@LeoMessi1994 A faktycznie, pojawil sie w Dexterze na moment. Widzialem chyba 2 filmy z nim, ale to moja ulubiona postac z BB i BCS.

1

Jedna z weselszych piosenek na globie. Tytul jednak na to nie wskazuje.
"Man of constant sorrow"


20

Taki Bayern lubie.


@Yosemite @JimMorrisonFCB @doc

0

@don'T.R.I.P.e dzieki, juz niestety za pozno.

1

@Yosemite ta koszulki to w ogole super byly.

0

“Confidence is a small flower and obviously someone has stamped on it, and now at this moment we have to find a new one and we will.”
Klopp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?