Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IronSanHybrid
Pan podchodzi sobie do tej listy i pan sobie szuka na tej liście, czy pan jest i ja podchodzę wtedy do pana i pytam pana, czy pan jest zadowolony. Pan mi powie oczywiście, że pan jest zadowolony i ja wtedy panu dziękuję. Rozumiemy się? Dobrze. No to proszę zróbcie państwo miejsce. Pan jeszcze raz podejdzie. Siteczko panowie. Uwaga, możemy? Proszę, proszę niech pan podchodzi. Kamera!
Operator kamery Poszła!
-Redaktor Telewizji Przepraszam bardzo, czy pan jest zadowolony?
-Dionizy Cichocki Nie.
-Redaktor Telewizji Stop! Dlaczego? Co się stało?
-Dionizy Cichocki No bo nie ma mnie na liście.
-Redaktor Telewizji A cóż to panu szkodzi powiedzieć, że pan jest zadowolony?
-Dionizy Cichocki Niby mogę.
-Redaktor Telewizji He, he, rozumiemy się. Uwaga! Panowie jeszcze raz. Uwaga. -Uwaga z paluszkiem. (Pomaga Cichockiemu przyłożyć palec do listy.) Jeszcze raz, kamera!
Operator kamery Poszła!
-Redaktor Telewizji Przepraszam pana bardzo, czy pan jest zadowolony?
-Dionizy Cichocki klepiąc się ręką w pierś - Tak szczerze panu redaktorowi powiem, -no jestem bardzo zadowolony.
-Redaktor Telewizji odwracając się do kamery - Nasze budownictwo mieszkaniowe pomimo wielu trudności ze względu na warunki atmosferyczne, stanęło w tym roku na wysokości zadania, prawda? (zwracając się do Cichockiego.)
3
@zadafcb
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Corinthians i klubowe MS.
https://rfbl.pl/klubowe-mistrzostwa-swiata-2000-pierwszy-taki-turniej/
5
@daniel32778
mozesz mu prostu z mostu powiedziec: stary lubie cie, ale wymyj sie w koncu bo ebie.
Ale on wtedy moze zaspiewac:
"Nie deprecjonuj mojej wartości, z powodu smrodu z moich ust,
i nie odsuwaj się na kilometr, mimo, że wściekle daje mi z ust.
Ach nie bądź indeferentną rasistką, choć okrutnie jedzie mi z ust.
Przestań pistować mnie paramentalnie, mimo, że wali mi, że kopie mi z ust.
Hej!
Nie odtrącaj mnie tylko dlatego, że śmierdzi, ach, śmierdzi mi z ust.
Nie emabluj mojego kolegi, choć dramatycznie capi mi z ust.
Nie dyskredytuj mojej miłości, choć faktycznie cuchnie mi z ust.
Bo może zaznasz ze mną błogości, kiedy zaakceptujesz ten wstrętny smród."
1
@macio_944 Widzialem ostatnio na jednym portalu Zelde na Gamecuba. Niezle ceny osiaga.
0
@Naturopata Ty leniu, ja tez leniu.
0
@Naturopata co to sa adaptogeny?
ps. klodawska tansza od himalajskiej
0
@Naturopata nie pije yerby ze wzgledow zdorwotnych, ale dzieki.
Lubie ciekawostki, ze swiata, ale tez uwazam, ze wiele fajnych rzeczy mamy w naszej okolicy np. chrzan, rowniez z tego wzgledu , ze wiele z nich jest po prostu ma zbyt wygorowane ceny - jak sol himalajska, czy jagody goji.
0
@klopx i nie lubie Cie za zrujnowanie mojej iluzji.
4
Czesto pada pytanie o tzw. yerbe dla poczatkujacych. Wlasnie mi sie przypomniala Playadito - argentynska marka, bardzo klasyczna, bardzo stonowana, ale fajna yerba.
https://cdn.shopify.com/s/files/1/0069/6149/6154/products/Liebig-Playadito-Yerba-Mate.jpg?v=1600458439
1
@AV0CAD0 @Stoiczkow @jacobFCB @matirix20
14
Najwiekszy zyjacy amerykanski filozof, socjolog, ekonomista, do tego bardzo zabawny i mily czlowiek.
Powstal o nim film
" - W pewnym punkcie swojego zycia byl pan marksista, co bylo dzwonkiem alarmowy, ze cos jest nie tak z tym tokiem myslenia?
- Fakty "
https://www.sowellfilm.com/press-kit#Watch-Film
@michal26 @Nano22 @patry295 @Pawlik1985 @Mj1902 @Don-Corleone @Symson @mr_robot @Alcazar @Overmarsinho89 i inni interesujacy sie tematem
2
@CatalanDream to jest dopiero sciana ;)
1
@Encore no dobra.
1
@Encore idziemy, Ty prowadzisz i organizujesz cieple napoje.
3
Taka tam scianka....
https://pbs.twimg.com/media/Esm6Tw0W8AAnVpU?format=png&name=small
3
@Yosemite zdecydowanie.
0
Libre de gluten!
3
Dobry, Zly i Brzydki w wykonaniu Danish Symphony Orchestra.
4
0
@tristan87 o kurde. Myslalem, ze Janusz Bukowski zyje. Ciezko takie rzeczy sie czyta.
0
@ShawnC niezle .
1
@Chakalaka mega kawalek.
6
Po prostu fenomenalna. 27 lat temu wychodzi EP-ka Alice in Chains pt. Jar of Flies.
Te pozycje warto znac, nie mozna sie odkochac.
https://img.discogs.com/uf23BWk-HIt_to85m-RUImz4Ppw=/fit-in/449x599/filters:strip_icc():format(jpeg):mode_rgb():quality(90)/discogs-images/R-3335298-1326276200.jpeg.jpg
5
@Fawrf Trzeba tez dodac slynne "nie chce rozpoczynac gownoburzy, ALE..."
1
@don'T.R.I.P.e moge sprobowac, ale moje kubki, chyba nie sa az tak wytrenowane.
0
@don'T.R.I.P.e zaskoczyles mnie tym slowem. Nie, tzn tak. przelawam ale z naczynia do szklanki czy kubka :)
7
Conor McGregor inne ujecie.
https://pbs.twimg.com/media/EshjGw3VoAAX760?format=jpg&name=small
0
@don'T.R.I.P.e ja tez. Czasem to, a czasem tamto.